Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Benim hpv'den kurtulma hikayem

Durum
    duru1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Benim hpv'den kurtulma hikayem

@kbr Yani tedavi oldum sonra tekrar 3-4 defa gittim muhtemelen akabinde çıkmadı uuznca bir süre. Zaten Ahcc kullandım behasettiğim gibi. Yeşil çay immuneks kefir vs. Ayrıca sigarayı o dönem full bıraktım. Uykumu iyi almaya baktım yürüyüşümü vs de yaptım.

Durum
    Mucadele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı duru1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerekli tetkikleri önce hastane sonra doktorum yaptı. Doktorum zaten her defasında kontrol ediyordu . Benim ilk etaptaki ameliyat olayından sonra bir daha anüs vs çıkmadı diğer bölgelerde çıktı genellikle. Klitoris vb.
    Ben Bir şeyi merak ediyorum negatif olunca bundan kurtulmuş mu oluyoruz yani bir daha tetikleme şansı var mı ben iki aydır ahcc kullanıyorum Yani demek istediğim Yine alkole sigaraya başlayınca veya sadece sigara neyse tekrar mı çıkacak

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mucadele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Bir şeyi merak ediyorum negatif olunca bundan kurtulmuş mu oluyoruz yani bir daha tetikleme şansı var mı ben iki aydır ahcc kullanıyorum Yani demek istediğim Yine alkole sigaraya başlayınca veya sadece sigara neyse tekrar mı çıkacak
    Hpv negatif olmanız demek, vücudunuzda hpv'nin artık olmaması demek
    Vücudunuzda hpv yok ise kendi kendine tetiklenerek çıkmaz. Tek bir şart var; tekrar hpv olan başka biriyle enfekte olursanız ve tekrar hpv kaparsanız hayatınıza girer.
    Negatif olduktan sonra alkol veya sigaraya başlayabilirsiniz kendi kararınız ama bu süreçte alkol veya sigara hiç önerilmiyor, hpv'yi olumsuz etkiliyor daha da. Negatif olduktan bir süre sonra baslamanızı öneririm hemen o aylarda değil....

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ne guzel yazmissiniz umut dolu (:
    İns bir an evvel herkes kurtulur , yuksek riskli olan hpv de erkekler de achh ile atiyor sanirim,

Durum
    Ayça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

DOĞRU TEDAVİ KURTARIR
    öneclikle benim çok uzun bi hikayen var 15 sene hpv33 taşıdım evlendiğimde eşimden kaptım 2 kez biyopsi kazıma aşılanma eş tedavisi herşeyi denedik bu arada kesinlikle tek eşliyiz her teste 33 çıktı önce ben aşılandım zaten bu hastalığın aşısı bile tam bilinmiyordu ilk öğrendiğimde sonra eşim aşılandı cildiyeye gittik çok korunmalı bi 6 ay geçirdik prezervatik ve boxerla ilişkiye girsik ki diğer völgelerden bulaş olmasın ama ne yazıkki gene pozitif çıktım daha sonra allah bin kere razi olsun BURSA DA ZİYA ÇETİNE gittim bana defnjel be biokadın verdi bir gün onu bir gün fitili kullandım fitil 1 ayda bitti defnjel belki adını yanlış yazmış olabilirim 1 sene oldu çünkü 1 gün arayla kullandım ilişkiye yine girdik bu arada korunmadan ve sonucum temiz çıktk 6 ay sonra tekrar hpv yaptırdım ve sonucum bugün yine negatif çıktı şükürler olsun ilk pozitif çıktığında ziya bey eşimle birlikte hpv 9 lu koruma aşısı çıkmış ondan 1 doz yaptırın demişti daha önce farklı zamanlarda 3lü korumadan yaptırmıştık umutsuz olmayın
    Darısı başınıza

Durum
    Ayça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

DOĞRU TEDAVİ KURTARIR
    öneclikle benim çok uzun bi hikayen var 15 sene hpv33 taşıdım evlendiğimde eşimden kaptım 2 kez biyopsi kazıma aşılanma eş tedavisi herşeyi denedik bu arada kesinlikle tek eşliyiz her teste 33 çıktı önce ben aşılandım zaten bu hastalığın aşısı bile tam bilinmiyordu ilk öğrendiğimde sonra eşim aşılandı cildiyeye gittik çok korunmalı bi 6 ay geçirdik prezervatik ve boxerla ilişkiye girsik ki diğer völgelerden bulaş olmasın ama ne yazıkki gene pozitif çıktım daha sonra allah bin kere razi olsun BURSA DA ZİYA ÇETİNE gittim bana defnjel be biokadın verdi bir gün onu bir gün fitili kullandım fitil 1 ayda bitti defnjel belki adını yanlış yazmış olabilirim 1 sene oldu çünkü 1 gün arayla kullandım ilişkiye yine girdik bu arada korunmadan ve sonucum temiz çıktk 6 ay sonra tekrar hpv yaptırdım ve sonucum bugün yine negatif çıktı şükürler olsun ilk negatif çıktığında ziya bey eşimle birlikte hpv 9 lu koruma aşısı çıkmış ondan 1 doz yaptırın demişti daha önce farklı zamanlarda 3lü korumadan yaptırmıştık umutsuz olmayın
    Darısı başınıza[/QUOTE]

Bu Konu için Etiketler