Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yalniz değilmişiz buna eminim

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Talking Yalniz değilmişiz buna eminim

Bugun otobuste 20 li yaslarda bi adam elinde aldara prospektüsünü okuyup uzun uzun camdan bakti o an algida seçicilik bu olsa gerek hemen dikkat kesildim sanirim hpv oldugunu yeni ogrenmisti ve eve gidip okumayacagi site kalmicakti eger buraya gelirsen haber ver kardes ve kendini belli et

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Yalniz değilmişiz buna eminim

Yazik ya kiyamam bende o gunlerimi hatirliyorum o kadar kotuydu ki.. otobuste bile sitelerden hpv yazilari okuyordum, is yerimde surekli hpvyi arastiriyordum.. herkes mutlu mesut yasarken neden ben boyleyim diyordum sanki bi benim basima gelmis gibi hissediyordum.. bende denize uzun uzun bakip dalip gittigimi hatta kendimi nasil oldurebilirim diye dusundugumu hatirliyorum.. hayattan tamamiylr sogumus ve herseyi kafamda bitirmistim kendimden vazgecmistim artik yasamak istemiyordum.. sonra bu siteyi kesfettim ve dunyam degisti bi anda. Kurtulacagimin umudu bitek burda vardi cunku.. o internetteki omur boyu tasirsiniz bilgilerine inat bi burasi gececek diyordu. allah bidaha hicbirimize o gunleri yasatmasin cok sukur kurtulduk veya kurtulmaya yakiniz. En azindan bu siteyi biliyoruz ve dertlesiyoruz artik yalnz olmadigimizi hissediyoruz. Ve İyilesecegimize umudumuz tam o kisi umarim burayi cabuk kesfeder 🙏🏻

Durum
    mabella85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bende bu siteyi keşfetmeden önce çok büyük şoktaydım ..iki yüksek riskli ve 30 yaş üstü olunca belki hemen atamayacağım birkaç yıl bilemiyorum ama burada aktif olup yazan insanlar sayesinde yalnızlığım azalıyor .. durumumu kimse ile paylaşamadım sürekli sitedeyim sürekli okuyorum.. bende artık negatifim yazmak istiyorum ama daha yolun başındayım .. benim bir şansım var 33 ve 39 taşıyıcı olup yüksek riskli normalde siğil çıkartmıyor diyorlar 6-11 daha çok çıkartıyor diye okudum .. siğilim çıkmasa hiçbir belirti göstermeden böyle habersiz yaşayacaktım.. ki çıkan siğile siğil denilemeyecek gibiydi sivilce gibiydi ilk sivilce sanmıştım geçer diye bekledim geçmeyince doktora gittim yani biraz geç gittim o ara ailesel sağlık işleri ve işyerinin sorunlarından kendime sıra gelememişti .. nisanda çıktı .. ekimde operasyon lazer yapıldı .. neyse şuan bir siğil gözükmüyor 1.5 aylık süreçte daha yeni umarım çıkmaz .. kanserli hücre gözükmedi .. umarım kanserede dönüşmez .. gece gündüz buradayım .. güzel bir forum bol sabırlı özverili bir forum ..teşekkürler

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canim siğil in olmadigi icin sanslisin inan bana siğil cikarmak psikolojik olarak daha yipratici hatta ben kendi kendime keske cin 2 olsaydim da siğil cikarmasaydim bile dedim cunku yuksek riskliler leep operasyonu ile tertemiz oluyo ama siğil lanet bisey hep kafanda acaba bu sigil acaba niye kasindi kanadi diye deliye dönüyorsun ve surekli oraya bakiyorsun cikti mi diye surekli başa sariyorsun ve beyninin oyunlarina kapiliyorsun oraya buraya siğil gozuyle baktiriyo sana koterle beynimi mi yaktirsam acaba?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kesinlikle katiliyorum sigil cikarmak yuksek riskli tipten daha kotu psikolojik olarak mahfediyor çıkaranlar bilir