Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cok uzgunum.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cok uzgunum.

Uzulerek kahrolarak yaziyorum minik bir sigil gordum bugun orasi daha once baya bi kasinmisti ama gormemistim bugun fark ettim ama cok kucuk cimbizla kil koku mu diye baktim kil kokune benziyo ama baya bi cizince orayi hafifce kanadi bence siğildi orasi verrutol surdum yasama sevincimi kaybettim 4 aylik evliyim ama gun yuzu gormedim Allah yardimcimiz olsun

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Cevap: Cok uzgunum.

Hem de bugun benim doğum günümdü arkadaşlar o kadar ağladim ki anlatamam inancimi kaybettim

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sigil olduguna eminmisin canim kani uzun sure mi akti hemen durdu mu? Sigil kanayinca kolay durmuyor kani

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Canim zaten cok milimetrik bi nokta elimle gerip dokundugumda pütürlü bir yapi yok minicik kan akti acaba stres olup cimbizla cok mu dürttüm orayi ondan mi oldu emin degil arya daha once orasi koter yapilmisti sorum koter yapilan yerde tekrar 11 ay sonra sigil cikar mi bulas olmazsa

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yaaa yok minnacik kan diyosun sigili kanattıginda durmuyor kani ayrica gerdirdiginde sigil kaybolmaz bence sen endise ediyosun. Dur bakalim madem kanatmışsın saga sola atar cogalirsa anlarsn sigil oldugunu cogalmazsa artik dusunme bu durumu kafana takma

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Arya, sana sorum olacak koter yapilan bolgede 11 ay siğil cikmadan tekrar siğil cikma olasiligi var mi?

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canım önce bi sakin ol ve lütfen bir daha kendin bölgeye müdahale etme. Eğer şüphelenirsen direkt doktora git ve öyle bişey varsa yakılsın kurtul. Bu kadar çökmenize gerek yok arkadaşlar allah korusun kanser olmadınız sağlığınız yerinde. Belki siğil bile değil ama sen kendini yıpratmışsın. Bide doğum günümdü diyorsun.. neden doğum gününü ağlayarak geçiriyorsun? Altı üstü en fazla gerçekten siğildir ve tedavini olursun. Biliyorsun hpvden kurtulmak istiyorsan stresini ve üzüntünü de yenmelisin canım. Üzülme kendine dikkat et

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Cok haklisin canim ben belki de negatifim doktor a simdi mesaj attim koter yapilan alanda sizce siğil cikar mi dedim hayir cok zor bir ihtimal dedi ben van da yasiyorum burada tum tipleri tarayan hastane ya da lab yok sadece yuksek riskler taraniyo acaba ben tum tiplere nasil baktircam artik negatif oldugumu gorup konuyu kapatmak istiyorum cunku

Durum
    ahkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

kbr merhaba evlenmişsin ve smear testi hpv testini artik yatırabilirsin kolayca bence yaptir ve rahatla çünku bekarken ve kızken zor sadece

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Tamam ama bekarken kaptim ben bu virusu rahim agzima bulasmadiysa zaten negatif cikacak peki rahim agzinda negatif makat kenarinda pozitif olma ihtimali var mi