Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankarada hpv

Durum
    Rumeysa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ankarada hpv

Ankarada kime gidiyosunuz bogazda sigil olan varmi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ankarada hpv

Rumeysa öncelikle forumda 4-5 kez aynı soruyu sorup aynı şekilde ankara'da doktor tavsiyesi konusunda 2 kez soru açmışsın. Lütfen soru sormak için soru sorma, forumda bir sürü bölüm var açıp okursan bilgi edinebilirsin.

Bu konu sohbet/muhabbet kısmına ait değil, lütfen açtığın konunun bölümüne dikkat ederek o bölümde açmanı tavsiye ederim.

Ek olarak burada herkes ankara'da yaşamıyor, kendi kendine de araştırabileceğini düşünüyorum? Doktor takvimi denilen bir site var ve tüm doktorları listeleyebilirsin ankara'da olan. Uzmanlık alanları kısmından da hpv ile ilgili uzmanlıkları olup olmadığına bakıp bir tanesine giderek başlayabilirsin, umarım yardımcı oldum.

Durum
    Kıdemli Üye

Malesef hepsine baktim hatta gittigim halde Kbb hpv ilgilenen birisi yok bu nedenle soruyorum canim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Koskoca ankara gibi bir metropolde kendine uygun bir doktor bulabileceğini düşünüyorum, bu forumda kasabada yaşayan, küçük şehirde yaşayan insanlar olmasına rağmen bir doktora gidip başlıyorlar. Sende birine gidip beğenmezsen başka bir doktor deneyebilirsin rumeysacım.

Durum
    Kıdemli Üye

Insallah bulurum 🙏🏻😔
    Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koskoca ankara gibi bir metropolde kendine uygun bir doktor bulabileceğini düşünüyorum, bu forumda kasabada yaşayan, küçük şehirde yaşayan insanlar olmasına rağmen bir doktora gidip başlıyorlar. Sende birine gidip beğenmezsen başka bir doktor deneyebilirsin rumeysacım.

Bu Konu için Etiketler