Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kafalar Karışık 😊

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kafalar Karışık 😊

Merhaba arkadaşlar. Hpv le alakalı olmayan bir konuyla karşınızdayım. Burdaki insanlar benim için çok önemli iyi kötü hayatlarında birşeyler yaşamış insanlar hepsi. Bende burdan yola çıkarak düşüncelerinizi merak ettim o yüzden bu soruyu sorma gereği duydum. Bir süredir bir kızla konuşuyordum görüşüyordum gayet iyi zaman geçiriyorduk hoşlanıyordum daha sonra benden soğduğunu hissettim ve açık açık nedenini sordum ona karşı ilgimin olduğundan bahsettim. Oda ben seni her zaman arkadaş olarak gördüm diye cevap verdi. Bende bunun üzerine görüşlerine saygım sonsuz ben yanlış anlamış olabilirim diyip konuşmayı kestim tabi hiç yazmadım birdaha. Aradan 1 hafta kadar zaman geçti bu aralar pek uyuyamıyorum, instagramda hikaye attım uyuyamıyorum diye ve anında görüp mesaj attı işte uyusana neden uyuyamıyorsun bak hasta olursun falan filan diye bende bir iki cevap attım öyle işte uyuyamıyorum falan filan diye uyumaya çalış dikkat kendine iyi geceler diyip konu kapandı. Şimdi gelelim konuya ben bu kızı bir türlü anlayamadım hem diyor arkadaş olarak gördüm ben hep seni hemde ondan hoşlandığımı söylememe rağmen hala benimle ilgileniyor beni merak ediyor. İşin içinden çıkamadım kafamı karıştırıp duruyor ne yapmaya çalıştığınıda pek çözemedim belki buradaki insanlar dedimki bana bir akıl verir hemde biraz kafa dağıtırım hpv harici birşeyler konuşmuş oluruz. 😊

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Kafalar Karışık 😊

Egolarını tatmin etmeni istiyor bi süre ilgilenme senin ilgini arayıp senden hoşlandığını farkedebilir

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Uyumanı tavsiye ederim bağışıklık için önemli. Melatonina diye bi takviye var uyku bozukluklarına iyi geliyor. Ilaç değil bu nedenle recetesiz alabilirsin.

Kıza gelince, ne istediğini bilmeyen karnım doysun ama pastam da dursun mantığıyla hareket ediyor galiba. Üstüne düşme, ilgin hoşuna gidiyordur. Kullanmasına izin verme derim

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

kendisi de uyuyamamıs canı sıkılmış vakit geçsin diye hikayene yazmış sende ilgilendiğini düşünmüşsün. bu kız senden hoşlanmıyor, istediği tek sey yukarıda arkadasın belirtiği gibi.

Durum
    promil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

adı üstünde arkadaş kalalım demiş sana , kız normal bir şekilde instagramda gormüş yazmış sana . Biz erkeklerde bu var reddeditikten sonra bazı şeyleri hazmedemiyoruz en ufak yaklaşımda altında birşeyler arıyoruz bayanlar ise çok farklı düşünüyor onlar bizim kadar dert etmiyor unutup arkadaş kalmaya devam edebiliyorlar. Sana tavsiye o kızı unut .

Durum
    mabella85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Malesef.. olgunlaşmamış insan örneği.. uzak dur.. üzülürsün..gerek yok gereksizlere..ihtiyacın olan tek şey zaman ..seni kaybetmekten korkmayan hiç kimseye kıymet verme .. değerli hissetmediğin kişilerden uzak dur..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

İlgin hosuna gitmistir biz kizlarinda malesef huyudur bu bize ilgi duyuldugunda hoslanmasak bile konusmak kendimizi iyi hissetmek istiyoruz. (istisnalar cikar elbet simdi linc yemeyeyim😂 ) arkadas olarak goruyorum dediyse olay orda bitmistr hic bi kiz hoslandigi adama arkadas olarak goruyorum demez. Gerisine takilma bence. Simdi sen ondan hoşlanıyorsun diye o senle konusurken ego tatmin edecek ama buna izin verme alakayi kes direk zaten azck oluru varsa sen ilgiyi kesince o döner. Donmezse cidden oluru yoktur bosver

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merveye katılıyorum bazı kızlar hoşlanmasa bile ondan hoşlanan kişiden tatmin olur şahsen hiç böyle bi duygum olmadı ama bu şekilde ego tatmini yapan çok kız arkadaşım var. Kendinizi bu anlamda kullandırmayın.
    Senin uyuyamamanı belli ki kendine bağlamış, sana sorma nedeni de; senle konuştuk ya moralim bozuk modunda cevap vermeni bekledi sonra o tekrar arkadaş kalalım amaaaa bak bunu konuşmuştuk diecekti 😂 filan falan. O yüzden hiç ilgilenme bu süreçte ilgisini çekebilirsin, senden hoşlanabilir. Böyle kişilere böyle davranmak gerekir

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Benim anladığım, hoşlandığını söylediğin zaman ve o da arkadaş olarak görüyorum dedikten sonra senin peşinden koşmanı beklemiş Sen de koşmamışsın ve bingo! ''Ne oldu yahu'' demiş kendi kendine. Bir nevi ''hoşlanmıyorsan okay benim için sorun yok'' diyip gitmen egosuna zarar vermiş anlaşılan, nasıl peşimden koşmaz? diye içten içe düşünmüş bile olabilir.

Şimdi sana bir taktik hoşlanmayla alakalı hiçbir şeyden bahsetme eğer konusunu açarsa. Konuyu oraya getirirse ''bu konu benim için kapandı aslında'' falan de ve cümbüşü gör )

Yanlış az şeytan değilmişim hahahaha.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anladığım, hoşlandığını söylediğin zaman ve o da arkadaş olarak görüyorum dedikten sonra senin peşinden koşmanı beklemiş Sen de koşmamışsın ve bingo! ''Ne oldu yahu'' demiş kendi kendine. Bir nevi ''hoşlanmıyorsan okay benim için sorun yok'' diyip gitmen egosuna zarar vermiş anlaşılan, nasıl peşimden koşmaz? diye içten içe düşünmüş bile olabilir.

Şimdi sana bir taktik hoşlanmayla alakalı hiçbir şeyden bahsetme eğer konusunu açarsa. Konuyu oraya getirirse ''bu konu benim için kapandı aslında'' falan de ve cümbüşü gör )

Yanlış az şeytan değilmişim hahahaha.
    Hahahah tam olarak benim düşündüğümü söylemişsin arya valla çünkü arkadaş olarak görüyorum demesini bir türlü anladıramadım. Sürekli ne kadar yakışıklı olduğumu gözlerimin ne kadar güzel olduğunu falan böyle şeyler söyledi sürekli. Sonra annene beni söyledinmi falan gibisinden sorular sordu bende böyle olunca galiba oda bişeyler hissediyo dedim sonra arkadaş mevzusu oldu. Ben hayatım boyunca kimsenin peşinden koşmadım egodan falan değil düşüncem hep şu oldu bana karşı ilgisi olmayan birinden medet umup neden kendimi üzeyim dedim. Hayatımda ilk defa bu kadar kafam karıştı normalde olsa direk yolu verir hayatıma devam ederdim ama bu sefer yapamadım değişik hissettim.