Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc’siz bağışıklık sistemi güçlendirme eylemim

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahcc’siz bağışıklık sistemi güçlendirme eylemim

Merhabalar,

Nasılsınız? Takipteyim sizleri,her gün bir bakıyorum napıyosunuz diye,mutlu haberler okuyorum oh şükür diyorum,azcık kuruntular okuyorum,kızınca müdahale ediyorum öyle böyle derken Aryacığımızın dediği gibi ; hpv öldürmez,güçlendirir!

Vallahi billahi bizzah yaşıyorum bence,şimdi okuyanınız hakimdir Hpv 52 sonrası 56 pozitif olarak sonuçlarım vardı,işte cin3’ten sebeb çok yorucu bir leep sürecimde vardı derken şimdilik partnersiz,hpv ile dalga geçerek hayatımı sürdürüyorum,şubat ayında ise dna tarama testimi tekrardan yenileyeceğim zira leep sonrası 6. Ayım olacak,dilerim yüzüm güler o gün geldiğinde,

Efendim Ahcc ile çok mantıklı pilot çalışmalar okudum,ve sonuna kadar destekliyorum. Fakat kullanmıyorum,ama ansızın kullanabilirim de.. biliyoruz ki bu imunim sistemi dediğiniz şey yalnız başına tip türlerine göre dayanıklılık ve etki gösteriyor, bu da deneyler sonucu varılmış bir kanı. Şimdi benim baş belaları içinde güçsüz bir kedi yavrusu olabilir sadece memleketimde yetişmeyen bir mantarı tüketme fikrini henüz kabullenemedim. Doktorumla konuştuk bir hafta önce,kullan tabiiki çok mantıklı makaleler okumuşsun,istediğin şeyi kullan.. Dedi dip not olarak,iğne olsana diyerek ekledi.. Gardasil 9’u bekliyorum dedim; mümkün olur mu şu iki sene içinde gelmesi bilmiyorum uzun senelerdir bekliyor hala ama şunu diyim ki bu 4’ün bile çapraz koruması var bunu gel muayene de konuşalım dedi sonra muayene de biz de konu konuyu açtı deyinemedik bi daha çapraz koruma dediği başlığa.. ama benim doktorum bunu dediyse vardır herhalde bir bildiği ha ne dersiniz? 🙄

Ve ben ne yapıyorum,efendim sigarasız bir hayat,propolis,imutor,curcumin takılıyorum. (Bu aralar alkole geri döndüm ama ayda bir belki,naparsın ruh arıyor &#128584

Eminim ki benimle aynı sistemde ilerleyen yazar arkadaşlar olmuştur forumda,peki merak ediyorum bu sistemle nasıl gidiyor? Negatif oldunuz mu,kaç ayda? 🙈

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc’siz bağışıklık sistemi güçlendirme eylemim

Cloudslove, kız allah canını almasın koptum

''sadece memleketimde yetişmeyen bir mantarı tüketme fikrini henüz kabullenemedim.'' nedir ya

Bir insanın ahcc kullanmama sebebi bu olabilir mi ya Değişik bir kızsın ya deli seni. Hem okuyor hem görüyor ne kadar faydalı olduğunu ama neden benim memleketimde yok da japonya'da var diye kullanmıyor hahaha. Şaka bir yana tabii ki sana kalmış kuzum sen şimdilik ahcc'siz devam etmek istersen yürüdüğü yere kadar git, sonuçta anladığım kadarıyla da tedavi sürecini güzel devam ettiriyorsun ve 10 yıl hpv pozitif kalacak değilsin ya! Baktın olmadı uğraştın, kendi imkanlarınla bağışıklığını güçlendiremedin ahcc'yi denersin kendi memleketinde yetişmese de...

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Ahcc’siz bağışıklık sistemi güçlendirme eylemim

Hahahaha,şimdi trajikomik durum tabiiki ama bilmediğim şeyi yemem politikası benim ki,her mantar yenmez dediler bi kere 😁

Baktım olmuyor,ahcc denerim ama o en son adım 😁