Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolis mucizesiiii

Durum
    eses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Propolis mucizesiiii

[QUOTE=Anubis;18216]Ben imutor kompleks kullanıyorum zaten onun içerisinde var diye sadece sürüyorum
    Onunla beraber propolis kullanırsan daha etkili olur bende aynısını yapıcam hatta imutor kompleksde alcam Forumda okumuştum o şekilde beraber kullananlarda varmış

Durum
    deffkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

2.5 ay ı 2 tane siğil yok etmek için her gün propolis sürerek geçirmektense elma sirkesi veya kriyoterapi(devlet hast. beleş) daha mantıklı değil mi

Durum
    eses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Elma sirkeside denedim bu süre içinde ama propolis kadar çok sürmedim doktorum çoğalırsa yakarız demişti bende o yüzden gitmedim yaktırmaya. Daha önce coktu o zaman yaktırmıştır ama.

Durum
    Sister09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı eses Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba öncelikle çok mutluyum ve bunu sizlede paylaşmak istedim😊
    Yaklaşık 2 buçuk aydır 2 tane olan siğilimle alkollü propolis sürerek mücadele etmeye çalısıyodum ve sonunda kurtuldum siğillerim kayboldular.Üstelik maliyet olarakta uygun oluyo yaktırma ve aldara kreme göre.
    Ben siğillerme hergün yatmadan önce alkollü propolis uyguladım nasıl uyguladın diye sorcak olursanız eğer küçük pamuğun üstüne 3-4 damla propolis damlatıp siğilli bölgenin üstünü koyup bantladım ama hergün düzenli bir şekilde yaptım bunu ve sonuç siğillerim yok oldu😊 Şimdi sıra hpv testinde umarım ondanda bişey çıkmazda dahada rahatlarım😑
    Acaba kaç günde geçti siğillerin