Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ve vajina içindeki siğiller

Durum
    Tavayaglamafircasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc ve vajina içindeki siğiller

Arkadaşlar 3 aydır siğillerle uğraşıyorum. Vajina içinde ve vajina dışında vulvada siğillerim vardı. Vajina dışındaki siğillerimi verrutol ile yok ettim. Ara ara ufak ufak tekrar çıkıyor ve yine verrutol le yok ediyorum. Çok acı veriyor. Yine de memnunum.
    Ancak vajina içindekilere hiçbir işlem uygulatmadım. İz kalır, çok can acıtır gibi sebeplerle.
    Eskişehirde bir özel doktora gittim. Ahcc önerdi. Vajina içinde kriyoterapi, yakma (ne kadar işlem varsa) bu yok etme işlemlerini uygulamadan da ahcc etkili olur mu diye sorduğumda etkili olur dedi.
    Ben 2 aydır ahcc kullanıyorum. Vajina girişinde bir siğilim gözüküyor. Ve iki ay içinde hiç bir küçülme olmadı.
    Sorum şu olacak. Ahcc kullanmak için önce siğilleri önce bir işlemle yok etmek mi gerekiyor? Yoksa önce ahcc kullanarak kendiliğinden yok olur mu?
    Yani ahcc var olan siğilleri kendiliğinden yok edebilecek kadar güçlü bir gıda takviyesi mi? Yoksa yok edilmiş siğillerin nüksetmesini önlüyor.
    Bildiğiniz gibi 2 aydır çok fazla para vermiş oluyorum ahcc. Yanlış kullanımı beni çok üzer. Daha da fazla yanlış kullanmak istemiyorum.
    Bilgi sahibi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc ve vajina içindeki siğiller

Ahcc'nin siğiller üzerinden bir etkisi yoktur. Belki şansa 2-3 siğilin düşebilir ama bu her zaman olan bir şey değildir. Siğilleri kendin tedavi ettirmelisin hepimiz öyle yaptık, yapıyor hala da diğer arkadaşlar. Önce siğilleri dondurt/yaktır sonra ahcc'ye başla

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sigilini kesinlikle yaktirmalisin devlet hastanesinde ucretsiz. Eger azsa kendin de vajina icini yakabilirsin ben yakmistm benim coktu ustelik tertemiz olmustu. Dogru kullanimla guzel sonuc veriyor.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Tavayaglamafircasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 3 aydır siğillerle uğraşıyorum. Vajina içinde ve vajina dışında vulvada siğillerim vardı. Vajina dışındaki siğillerimi verrutol ile yok ettim. Ara ara ufak ufak tekrar çıkıyor ve yine verrutol le yok ediyorum. Çok acı veriyor. Yine de memnunum.
    Ancak vajina içindekilere hiçbir işlem uygulatmadım. İz kalır, çok can acıtır gibi sebeplerle.
    Eskişehirde bir özel doktora gittim. Ahcc önerdi. Vajina içinde kriyoterapi, yakma (ne kadar işlem varsa) bu yok etme işlemlerini uygulamadan da ahcc etkili olur mu diye sorduğumda etkili olur dedi.
    Ben 2 aydır ahcc kullanıyorum. Vajina girişinde bir siğilim gözüküyor. Ve iki ay içinde hiç bir küçülme olmadı.
    Sorum şu olacak. Ahcc kullanmak için önce siğilleri önce bir işlemle yok etmek mi gerekiyor? Yoksa önce ahcc kullanarak kendiliğinden yok olur mu?
    Yani ahcc var olan siğilleri kendiliğinden yok edebilecek kadar güçlü bir gıda takviyesi mi? Yoksa yok edilmiş siğillerin nüksetmesini önlüyor.
    Bildiğiniz gibi 2 aydır çok fazla para vermiş oluyorum ahcc. Yanlış kullanımı beni çok üzer. Daha da fazla yanlış kullanmak istemiyorum.
    Bilgi sahibi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
    Mutlaka tedavini ol. Evde kendi başına birşeyler yapmaya çalışma. Önce sigillerinden kurtul sonra ahcc kullan böylece çıkmasını önlersin yada eskiye göre daha az çıkar çıkacaksa da. Gecmiş olsun.

Durum
    Tavayaglamafircasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Herkese çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi yapacağım.