Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağız içi siğil

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ağız içi siğil

Merhaba arkadaşlar ağız içi siğille ilgili kaygı yaşamaya başladım. Sürekli ağzımı kontrol ediyorum. İki gün önce dudağımın arkasında nokta nokta pütürükler farkettim. Ağız içi siğil böyle bişey mi ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ağız içi siğil

Pütürcük gibi değildir açıkçası. Bir de ağız içi çok garip, ne ararsan var yani. Çok kurcalama her şey gözüne siğil gibi gözükür psikolojin bozulur. Ciddi bir kaygın varsa bence bir doktora görün kontrol etsin en azından kendini yiyip bitirmezsin endişene son vermiş olursun. Burda ağız içi yani oral siğilden şüphelenen 100 kişiden birinde belki siğil olduğu anlaşılıyor diğer herkes evham yapmış oluyor ve siğil olmayan ağız içi oluşumları siğil sanıyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pütürcük gibi değildir açıkçası. Bir de ağız içi çok garip, ne ararsan var yani. Çok kurcalama her şey gözüne siğil gibi gözükür psikolojin bozulur. Ciddi bir kaygın varsa bence bir doktora görün kontrol etsin en azından kendini yiyip bitirmezsin endişene son vermiş olursun. Burda ağız içi yani oral siğilden şüphelenen 100 kişiden birinde belki siğil olduğu anlaşılıyor diğer herkes evham yapmış oluyor ve siğil olmayan ağız içi oluşumları siğil sanıyor.
    Ya arya aynen öyle oluyor. Şimdi de iki yanağımda hemen hemen aynı yerde dişimin arkasında küçük top gibi sarkık bişi görmeye başladım kafayı yiyeceğim yakında.

Durum
    Admin

Hahaha bak sana bir sır vereyim. Aynaya bak. Dilini iyice çıkar. Dilinin en arka tarafında yuvarlak minik şeyler göreceksin. Ne onlar peki ?

Durum
    Tecrübeli Üye

Hahaha bak sana bir sır vereyim. Aynaya bak. Dilini iyice çıkar. Dilinin en arka tarafında yuvarlak minik şeyler göreceksin. Ne onlar peki ?
    Onlarla ilgili yazınızı okuduğum için ona düşmedim ) sahi sizinde yanağınızda dişinizin arkasında şişmiş bişi varmı

Durum
    Admin

Hahaha iyi bari onu görüp korkmanı istemezdim o yuzden önden haber vereyim demiştim Damak kısmına yakın yerlerde olabilir öyle şeyler. Yanağımda bir şey yok ama yanakta aft çıkarma ya da bu tip durumlara yatkın şeyler olabilir.

Durum
    Tecrübeli Üye

Hahaha iyi bari onu görüp korkmanı istemezdim o yuzden önden haber vereyim demiştim Damak kısmına yakın yerlerde olabilir öyle şeyler. Yanağımda bir şey yok ama yanakta aft çıkarma ya da bu tip durumlara yatkın şeyler olabilir.
    Teşekkler arya. Resmen hastalık hastası oldum 🤕🤒

Durum
    Admin

Define hpv'yi mutlu etme. Psikolojini bozar bundan beslenir Sen ne kadar mutlu ve hpv'yi umursamaz olursan o kadar iyiye gidecek her şey.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Define Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ağız içi siğille ilgili kaygı yaşamaya başladım. Sürekli ağzımı kontrol ediyorum. İki gün önce dudağımın arkasında nokta nokta pütürükler farkettim. Ağız içi siğil böyle bişey mi ?
    O nokta puturcukleri bende sigil sanmistm dudagin arkasinin yapisi oyle endise etmeyin

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Define Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlarla ilgili yazınızı okuduğum için ona düşmedim ) sahi sizinde yanağınızda dişinizin arkasında şişmiş bişi varmı
    20lik dislerin agiz ici etini sıkıştırdıgindan oyle olmustur. Bende suphelenmistm o kisimdan.. hep ayni yerlerden supheleniyoruz