Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sirke ve Corek Otu

Durum
    Yenicemseni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sirke ve Corek Otu

Merhaba arkadaslar, yaklasik olarak 3 sene once kaydolmusum ama tabii artik hicbir belirti gostermeyince kaybolup gidenlerdenim. 3 sene once genital bolgemde sigiller cikmisti. Tabii korkudan ve o psikolojiyle ne yapacagimi bilemedim. Devlet hastanesinde 3 farkli doktora gittim ve hicbir sey demediler krem verip gondermislerdi. Tek bir doktor smear testi yapti o da negatif cikti zaten.
    Doktorlarin verdikleri kremleri kullanmaya basladim, hicbir faydasi olmadi sigillerime. En son bu forumdaki seyleri denemeye karar verdim. Sirkeli pamugu, genital bolgemi yakmayacak sekilde yerlestirip bir gece bekliyodum ve sigiller siyahlasip yok oluyordu. Bir iki hafta bunu tekrarladiktan sonra sigillerim geri gelmemek uzere kaybolmustu. ( kaybolan sigiller, okuduguma gore ic kisma ilerleyebiliyormus bu arada). Ve hemen ardindan bagisikligimi guclendirmek icin her gun bir tatli kasigi corek otu ve bal yiyordum. (Bir iki ay sonra corek otunun tadina daha fazla dayanamayip biraktim).
    Hic hpv testi yaptirmadim. Gectigini umuyorum
    Corek otunun bagisikligi guclendirmede cok buyuk bir etkisi var. muhakkak kullanin

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sirke ve Corek Otu

Siğil çıkarmayalı ne kadar oldu ?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğil çıkarmayalı ne kadar oldu ?
    3 senedir herhangi bir sigil belirtim olmadi sirkeyle pansuman yaptiktan sonra. Ama tabi dedigim gibi hala hpv olabilir, test yaptirmadim.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bence negatifsiniz çünkü olsaydi 3 yil içinde kendini belli ederdi .

Durum
    vilimone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğilleriniz kaç yıldır vardı? Bu yöntem ne kadar sürede işe yaradı. Sabahına düşüyor muydu siğiller? Nasıl bir yol izlediniz?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı vilimone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğilleriniz kaç yıldır vardı? Bu yöntem ne kadar sürede işe yaradı. Sabahına düşüyor muydu siğiller? Nasıl bir yol izlediniz?
    Merhaba, sigillerim iki hafta gecmeyince korkup alternatif tipa yoneldim. Doktorlardan net bir bilgi de alamadim cunku. Sirkeyi okumustum forumlardan ve denemeye karar verdim. Sirkeyi cok az bir sekilde pamuga dokuyordum. Yarabandiyla sigil olan yerlere yapistiriyordum. Iki gune sigillerim dusuyordu kararip ama birkac tane daha cikiyordu dusen yerlerde . 1.5 hafta her gun sirkeli pamugu uygulayinca bir daha cikmamaya basladi. Ve herhangi bir iz kalmadi. Bunun yaninda tabi dedigim gibi bir sure corek otu ve bal yedim her gun. Su an 3 senedir herhangi bir sigil yok gorunurde tabi sigillerimin olmamasi hastaligi tasimadigim anlamina gelmiyor. Son 1.5 senedir doktora gidemedim test icin.

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba hangi sirkeyi kullandınız elma sirkesi mi bende denemeye başladım mantardan dolayı kaşıntı da var bende kaşıntıyı 2. Sürüşümde kesti siğiller için de etkili olmasına sevindim bilgiler için teşekkürler

Durum
    asliasli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Yenicemseni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, yaklasik olarak 3 sene once kaydolmusum ama tabii artik hicbir belirti gostermeyince kaybolup gidenlerdenim. 3 sene once genital bolgemde sigiller cikmisti. Tabii korkudan ve o psikolojiyle ne yapacagimi bilemedim. Devlet hastanesinde 3 farkli doktora gittim ve hicbir sey demediler krem verip gondermislerdi. Tek bir doktor smear testi yapti o da negatif cikti zaten.
    Doktorlarin verdikleri kremleri kullanmaya basladim, hicbir faydasi olmadi sigillerime. En son bu forumdaki seyleri denemeye karar verdim. Sirkeli pamugu, genital bolgemi yakmayacak sekilde yerlestirip bir gece bekliyodum ve sigiller siyahlasip yok oluyordu. Bir iki hafta bunu tekrarladiktan sonra sigillerim geri gelmemek uzere kaybolmustu. ( kaybolan sigiller, okuduguma gore ic kisma ilerleyebiliyormus bu arada). Ve hemen ardindan bagisikligimi guclendirmek icin her gun bir tatli kasigi corek otu ve bal yiyordum. (Bir iki ay sonra corek otunun tadina daha fazla dayanamayip biraktim).
    Hic hpv testi yaptirmadim. Gectigini umuyorum
    Corek otunun bagisikligi guclendirmede cok buyuk bir etkisi var. muhakkak kullanin
    içeride de siğil olabilir. 2 yıl içeride siğilleriyle yaşamamış kişiler var habersiz ve doktorların da ortaya çıkaramadığı.. lütfen bu kadar ihmalkar olmayın. zaten 30 üzeriyseniz ketem de bedava.. en yakın zamanda yaptırırsınız umarım.