Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv tanısı

Durum
    Mrhns534 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv tanısı

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır hpvliyim tedavi görüyorum kız arkadaşımada önlem amaçlı test yaptırmak istiyorum şu ana kadar 1 kere birlikte olduk ancak oral yoldan da birlikteliğimiz oldu. Bu süreç tedavi sürecimdeydi ve ben AHCC kullanırken idi. Kız arkadaşıma dna testi olarak hpv testi yaptırmak istiyorum ancak çok çok yüksek fiyatlar karşımıza çıkıyor. Gücümüz yetersiz kalıyor. Bildiğiniz uygun yerler var mı acaba bu tanıyı koyabilecek ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv tanısı

@Mrhns selamlar maalesef bu testler laboratuvar testleridir. Yani bir eşya gibi daha ucuza satış gibi bir şey çok söz konusu olmaz. Her laboratuvarın fiyatı çeşitlilik gösterebilir ama ortalama 500-600tl ise senin 200tl ye baktırman mumkun olmaz pek fazla.
    Ama özel hastanelerde daha pahalı oluyor o sebeple kendin gidip bir laboratuvardan fiyat alıp yaptırabilirsin sonuçlar da mail geliyor genelde.

Önerdiğim lablar ise gelişim tıp lab ve mavi lab. Bazıları düzen lab'ı da kullandı.

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Mavi labda şu an 500 tl ben de 7 Kasım için randevu aldım. Talep baya fazlaymış hpv testi için

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Mrhns534 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır hpvliyim tedavi görüyorum kız arkadaşımada önlem amaçlı test yaptırmak istiyorum şu ana kadar 1 kere birlikte olduk ancak oral yoldan da birlikteliğimiz oldu. Bu süreç tedavi sürecimdeydi ve ben AHCC kullanırken idi. Kız arkadaşıma dna testi olarak hpv testi yaptırmak istiyorum ancak çok çok yüksek fiyatlar karşımıza çıkıyor. Gücümüz yetersiz kalıyor. Bildiğiniz uygun yerler var mı acaba bu tanıyı koyabilecek ?
    Hpvniz var iken cinsel ilişkiye girmemeniz gerektiğini bilmiyor muydunuz? Bir de oral birlikteliğiniz de olmuş..

Sağlık paradan önemlidir. Lablarda testler pahalı olur ama yaptırmalısınız

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kız arkadaşınızın hpv taşıdığınızdan haberi var mıydı? Keşke birlikte olmasaydınız inşallah kızcağıza bulaşmamıştır bu virüs kadınlarda çok daha tehlikeli
    Hpv öldürmez, güçlendirir...
    Her şey çok güzel olacak...

Durum
    Nzlm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sağlık Ocak’ları ücretsiz yapıyor ve ketem’ler, ben hpv testini ücretsiz yaptırdım.

Durum
    Mrhns534 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Anladım. Tabi ki 200₺ ye baktırmam beklenmez ama bize 1000 lerde rakam çıkarınca yine de buraya bir sormakta fayda olduğunu düşündüm. Yaptırıcam mecbur sağlıktan daha önemli değil.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Mrhns534 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım. Tabi ki 200₺ ye baktırmam beklenmez ama bize 1000 lerde rakam çıkarınca yine de buraya bir sormakta fayda olduğunu düşündüm. Yaptırıcam mecbur sağlıktan daha önemli değil.
    Mümkünse hpvye sahipken ilişkiye girmeyin. O kıza da yazık size de yazık. Ahcc kullanıyorum diyosunuz ama boşa gidiyor o ahccler çünkü sürekli birbirinize bulaştırıyorsunuz bence..

Durum
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mümkünse hpvye sahipken ilişkiye girmeyin. O kıza da yazık size de yazık. Ahcc kullanıyorum diyosunuz ama boşa gidiyor o ahccler çünkü sürekli birbirinize bulaştırıyorsunuz bence..
    Ping-pong etkisi olmadığı yönünde yaygin görüş var.