Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc başladım

Durum
    Bahar16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahcc başladım

Bakalım 16 yı yenersem her yerde anlatırım artık 😀 günde 3 kere icicem elimdeki 1 gramlık sabah aç karna degil de günde 3 kez icsem nasıl olur

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc başladım

Hepsini tek seferde bir arada içmen daha mantıklı. Bu ilaç gibi böyle sabah ögle aksam gibi bir şey değil. Bildiğim kadarıyla da (yanlıs biliyor olabilirim emin değilim) böyle kullanılması önerilmiyor. Ben kullandıgım dönem kahvaltıdan önce ya da ögle yemeginden önce kaç tane hap varsa tek tek suyla yutuyordum.

Durum
    Kıdemli Üye

Anladım böyle daha iyiyse tamam yemekten sonra alırım peki alkolle kullanım konusu nasıl

Durum
    Admin

Ben getirtmiyorum da yanlıs anlasılmasın, evet. Yemekten sonra degil, yemekten önce alacaksınız. 40 dk-1 saat önce alacaksınız. Alırken aç olacaksınız. Daha sonra yemek yemeniz gerekiyor.

Durum
    Kıdemli Üye

Ben ordan alıcam artık baya fiyat farkı var benim aldıgıma göre elimdeki 20 güne bitiyor ona geçsem sıkıntı olmaz dimi bi de herkes kullanıyor güvenebiliriz dimi

Durum
    Admin

Sen ahcc'yi nerden aldın bilmiyorum birde hangi marka kullanıyorsun şu an? forumdaki numaradan alırsan normalden daha uygun fiyata geliyor. Sıkıntı olmaz tabii ki birçok kişiyi ve beni negatif yapmış bir marka kullanman tabii ki daha iyi, güvenle alakalı hiçbir sıkıntı olmaz olsa zaten gelip yazarsınız buraya birçok üye kullanıyor forumda Güvenilir olmayan hiçbir yeri önermem size zaten bunu unutmayın ben kendimi nasıl düşünüyorsam, aynı süreçlerden geçtiğiniz için sizi de düşünüyorum.

Durum
    Kıdemli Üye

Teşekkür ederiz.epttden aldım beyaz lacivert dikdörtgen kutu en pahalısı samırım bu şuan internette aylık 1200 e geliyor ve bu da sizinki varken saçma gelmeye başladı

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Keşke ilk öğrendiğin anda içmeye başlasaydın Bahar şimdiye çoktan negatif olurdun belki bende de 16 var ağustostan beri ahcc kullanıyorum ilk başlarda senin gibi sabah öğlen akşam 1er tane içiyordum. Arya'nın yazdıklarını okuduktan sonra sabah aç karna 5 tane peş peşe içmeye başladım. Gün içerisinde zerdeçal kapsülü ve propolis de aldığım için 5 tane içiyorum yoksa 6 kapsül almak gerekiyor günde...
    Hpv öldürmez, güçlendirir...
    Her şey çok güzel olacak...

Durum
    Kıdemli Üye

Valla ben her seyi bıraktm ahccye döndüm yüzümü bakalım nolcak 😀

Durum
    Admin

Alıntı Bahar16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederiz.epttden aldım beyaz lacivert dikdörtgen kutu en pahalısı samırım bu şuan internette aylık 1200 e geliyor ve bu da sizinki varken saçma gelmeye başladı
    Bahar çok pahalıymış gerçekten aylık 1200 çok :/ Yine de sen bakarsın duruma çok memnunsan ya da time health'i denemek istersen senin kararın canım.