Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sirke ile denedim.

Durum
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sirke ile denedim.

Merhaba arkadaşlar, ben kendime gov olduğunu dusunerek 3 gun once elma sirkesi denemeye basladim. Ancak; forumda okuduğum gibi beyazlama olmadi. Bendeki, penis kökünde 2-3 mm çapında, 2 mikron gibi deri yüzeyinde 6 adet açık kahve kabarcik, sirkeli pamuk ve bandaj yapıp kapatıyorum ama 3 gun oldu ne beyazlama ne de kararma var. Olduğu gibi duruyor. Acaba hpv olmayabilir mi?

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sirke ile denedim.

Alıntı zenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, ben kendime gov olduğunu dusunerek 3 gun once elma sirkesi denemeye basladim. Ancak; forumda okuduğum gibi beyazlama olmadi. Bendeki, penis kökünde 2-3 mm çapında, 2 mikron gibi deri yüzeyinde 6 adet açık kahve kabarcik, sirkeli pamuk ve bandaj yapıp kapatıyorum ama 3 gun oldu ne beyazlama ne de kararma var. Olduğu gibi duruyor. Acaba hpv olmayabilir mi?
    Eşimdeki siğiller de sirke ile beyazlamamıştı. Muhakkak doktora gidin. Siğilse çoğalacaktır bekledikce ki çoğalması en istemeyeceğimiz şey olur.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam aslında kararma olması lazımdı, beyazlama şart değil. Beyazlamaya bakmayın o bir kıstas degil, sigil değil yag bezesi de olsa beyazlayacaktır. İlk basta hepimiz hpv ibaresi olduğunu sanıp yeni bir şey keşfetmiş gibi beyazlama olayını ilginç bulmuştuk ama durum öyle değil Ama 3 gün üst üste yapmanız ve kararmaması ilginç.

Durum
    daylon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı zenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü haber benden olsun, penis kökünde ise %99 siğildir. Kıl temizliği yapmadan görünür olanlara kriyo yaptırın, kriyo yaraları iyileşince, deriyi tahriş etmeyen makine ya da makasla iyice kısaltın.

Durum
    Tecrübeli Üye

Elbette kötü bir durum, normalde görünmüyor, elle gerdirince kabarcik belli oluyor, bir birine cok yakın 6 adet. Ilk defa nisan ayında fark etmiştim. Iki tane 1 mm vardi sanirim. Şuan da sirke koydum, 3. Gün ve gün boyu hem siliyorum, hem de pamuk ve flaster ile iyice kapatıyorum. Kararma ve beyazlama yok. Öylece duruyorlar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam aslında kararma olması lazımdı, beyazlama şart değil.
    Beyazlamaya bakmayın o bir kıstas degil, sigil değil yag bezesi de olsa beyazlayacaktır. İlk basta hepimiz hpv ibaresi olduğunu sanıp yeni bir şey keşfetmiş gibi beyazlama olayını ilginç bulmuştuk ama durum öyle değil Ama 3 gün üst üste yapmanız ve kararmaması ilginç.
    A.s. öncelikle bu yararlı forum icin sizi tebrik ederim.
    Bir birine cok yakın 6 adet var, dikkatli bakmayınca belli olmuyor. Bunlar deriye yassı olarak 2-3 mm yani yüksekliği milimetreden cok küçük 2 mikron gibi daire şeklinde ve kahverengi. Sirke karartmiyor, sanirim tahriş nedeniyle bayıldılar. Renkler sabit.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Teşekkür ederim siğil olduğuna emin miyiz?

Durum
    Tecrübeli Üye

Selam aslında kararma olması lazımdı, beyazlama şart değil. Beyazlamaya bakmayın o bir kıstas degil, sigil değil yag bezesi de olsa beyazlayacaktır. İlk basta hepimiz hpv ibaresi olduğunu sanıp yeni bir şey keşfetmiş gibi beyazlama olayını ilginç bulmuştuk ama durum öyle değil Ama 3 gün üst üste yapmanız ve kararmaması ilginç.
    Teşekkür ederim siğil olduğuna emin miyiz?
    Rica ederim, %90 eminim diyebilirim, nisan ayında 2 taneydi, kıl dönmesi sandım, nette peniste kabarcik yazınca kafama takıldı, inceledim 3 adet 2 mm ve 4 adet 2 mm var. Eskiden mi yeni bilmiyorum. Dermatoloji randevuları ileri tarihti ben de hemen sirke denedim. Resim atabiliyor muyuz?

Durum
    Tecrübeli Üye

Duzeltme:

Rica ederim, %90 eminim diyebilirim, nişan ayında 2 taneydi, kıl dönmesi sandım, nette peniste kabarcik yazınca kafama takıldı, inceledim 3 adet 3 mm 1 adet 2 mm ve 1 adet 1mm var. Eskiden mi yeni bilmiyorum. Dermatoloji randevuları ileri tarihti ben de hemen sirke denedim. Resim atabiliyor muyuz?

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı daylon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kötü haber benden olsun, penis kökünde ise %99 siğildir. Kıl temizliği yapmadan görünür olanlara kriyo yaptırın, kriyo yaraları iyileşince, deriyi tahriş etmeyen makine ya da makasla iyice kısaltın.
    Penis kökünde daha çok görülmesinin sebebi prezervatif ile korununca oranın açıkta kalmadı mı acaba? Yoksa prezervatif kullanılsa da ilk penis ucunda görülebilir mi?