Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV ile 4. ay - SİĞİL YOK!

Durum
    nasolgu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV ile 4. ay - SİĞİL YOK!

Herkese merhaba,
    Bu mesajı artık hpvden korkan ve ona yenik düşüp psikolojisini altüst eden biri yerine bununla yüzleşmiş, başa çıkmayı ve kafaya takmamayı öğrenmiş biri olarak yazıyorum. HPV olduğumu farkettiğimin üzerine 4 ay geçti, bu süreçte beslenmemi düzenledim, sporla ilişkimi arttırdım, 3 ay boyunca AHCC ve Immutor kullandım, tam olarak 8 kez koterizasyon 1 kez kriyoterepi oldum, çörek otu yağı, glizigen ve elma sirkesi kullandım.
    Daha önceki başlığımı okuyanlar hatırlayacaktır, çok fazla sayıda ve tekrar eden siğilim vardı fakat son 1 aydır sadece 2 tane siğil çıkardım! Bunun sebebi tabiki gördüğüm tedaviler, kullandığım ilaçlar ve farkındalığımın artması fakat EN BÜYÜK etken kesinlikle artık bunu kabullenmiş ve UMURSAMIYOR olmam.
    Son 1 aydır hayatımda olup bitenlerin de yoğunluğuyla özellikle anksiyete ve korkularla geçen ilk 3 ayın ardından rahatladım ve o bölgeyi kurcalamamaya başladım, ilaçlarımı almaya devam ettim ve bunu yeneceğime inandım. HPV tip 52 ve tip 6 taşıyordum. Erkenden sevinmek istemiyorum herkese olabileceği gibi benimkiler de tekrar edebilir fakat yarın doktor kontrolüm var ve sizlerle en yakın zamanda temiz bir SMEAR ve HPV negatif sonucu paylaşmak için sabırsızlanıyorum!
    Her şey için başta Arya, doktor Levent Türk ve asistanı Serkan bey olmak üzere herkese teşekkür ederim, bu forumda öğrendiklerimin ve doktorumun desteklerinin ışığıyla hastalığı vücudum belki henüz tamamen yenememiş olsa da mental açıdan yenmeyi başardım. Umarım bu forumdaki herkes bir gün negatif olur ve buraya güzel haberlerini yazabilir.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV ile 4. ay - SİĞİL YOK!

Nasolgu, selamlar

Rica ederiz hep birlikte ne demek Ben hep söylüyorum moral bozmak ve genital siğillere- hpv'ye kafayı takmak, psikolojimizi büyük ölçüde olumsuz etkiliyor. Ve şuna yemin edebilirim ki hpv bu psikolojik bozukluktan da besleniyor. Biliyorum bir bilimsel dayanağı yok ama sen ne kadar siğili ve hpv'yi umursamayıp, sadece hpv virüsüyle savaşmaya odaklanıp, beslenme anlamında üzerine düşeni yapıp gerisin kafaya takmazsan o kadar güzel sonuç alıyorsun. Ben ahcc kullanırken ve hpv olduğumu bilirken belli bir aydan sonra artık sanki hpv değilmişim gibi düşünmeye başladım tabii ki ''ya yenemezsem, ya ahcc kullanımından sonra test yaptırıp hpv pozitif gelirse?'' korkum vardı ama bunun üzerine odaklanmadım, siğil çıkmadıkça daha da kafayı takmaz oldum sadece kendime dikkat ettim,ahcc'yi düzenli kullandım ve güzel sonuç aldım: hpv negatif.

Bu başlığı ahcc kullananlar kısmına taşıyorum genellikle güzel haberler orda olduğu için okuyan arkadaşlarında bulması kolay olur

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

nasolgu merak ettim buralardaysan şu an ki durumun nedir

Durum
    Admin

Ay bende çok merak ettim @nasolgu nerelerdesin? En son 1 kasımda girmiş foruma, inşallah negatif olmuşsan bizlerle paylaşırsın

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Forumdaki tüm yazılanları incelediğim için yazıpta gidenleri merak ediyorum uğramıyorsa bence negatif olmuştur yani öyle umuyorum

Durum
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdaki tüm yazılanları incelediğim için yazıpta gidenleri merak ediyorum uğramıyorsa bence negatif olmuştur yani öyle umuyorum
    Bende öyle düşünüyorum ama @nasolgu gelebilir henüz 6 aya tamamlamamış 5-5bucuk ay olmustur.
    Hpv ile aktif boğuşan ve daha önce bu foruma üye olan kişi mutlaka gelir en azından bakar, hiç uğramıyorsa negatif olmuşlar diye düşünüyorum yoksa 1200 tane üyemiz var hepsi nerede?