Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc yardim

Durum
    mabella85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ahcc yardim

merhabalar..ahcc olarak birçok marka var..eczanelerde satılan toz şeklinde abay firmasına ait (amino up) kullanan oldu mu ve sonuç alındı mı ..ya da hangi markalar sonuç verdi teşekkürler..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc yardim

Mabella, amino up markasını duydum ama maalesef olumsuz şekilde duydum. İlk olarak forumda üyemiz olan susano kullanmıştı ve sonuç alamamıştı ona time health markayı denemesini rica ettim ve time health markaya başladı. Bunun sebebi de, madem ahcc kullanacaksınız ve belirli bir bütçe ayıracaksınız ucuz bir gıda takviyesi de olmadığı için garanti olan şekilde, en azından daha önce birilerini negatif yapmış bir ahcc markası kullanmanız için. Yoksa kinoko marka da yurtdışında çok iyi time health gibi. Ama kinoko ülkeye gelmiyor, ancak yurtdışından bir tanıdıkla getirtebilirsin veya oradan euro üzerinden + %19 vergi + gümrük masrafıyla birlikte tedarik edebilirsin.

Amino up'ı kadınlar kulubünden bir kişi daha kullanıp olumsuz sonuç aldı, belki birileri negatif olmuştur ama şu an için forumda amino up markası ile negatif olduğunu henüz birisi söylemedi, söylerse ve negatif olan kişilerde artış olursa durum değişir elbette.

Abay pharma'nın tercih edilmeme nedenlerinden biri de sizlere 6 aylık kullanımda epey fahiş bir fiyat politikası gütmeleri esasen. Türkiye'ye ilk ahcc'yi onlar getirdi amino up olarak ancak çok ciddi 7-8 bin gibi bir rakam gerektirdiğinden birçok üye bu forumda o markayı alıp deneyemedi bile, o zamanlar forumda çok konuşulmuştu bu fiyat olayı belki kurcalarsan forumu o yazıları da bulabilirsin.

Benim bildiklerim şimdilik bu kadar.