Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papillex

Durum
    Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Papillex

Arkadaşlar selam buradaki yorumlardan sonra ahcc 'yi ciddi sekilde araştırıyorum fakat çok yakın tanıdığım bir doktor PAPILLEX adında bir ilaç söyledi daha önce kullanan ya da duyan var mı?

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Papillex

Mg olarak ahcc kadar etkili degil. Ancak ahcc ile birlikte kullanilarak bagisiklik guclendirilebilir. Ahcc ve imuneks i beraber almak gibi birsey. Ama benim sahsi fikrim tek basina yeterli olmayacağı konusunda.

Durum
    Yeni Üye

Aslına bakarsan ahcc 'yi çok merak ediyorum fakat özellikle aryanın bu kadar ahcc ye yönlendirmesi yalnizca onun bir numara paylaşması diğer ürünleri direk kötülemesi vs. Beni biraz düşündürüyor.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bilemedim baktım internetten ama... bu yeni bi ürün mü yoksa daha önceden var mıydı? Ahcc önceden var ve kanıtlanmış mesela. Popillex için bilimsel kanıtlar var mı?? Araştırdınız mı??

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ayrıca arya diğer ürünleri kötülemiyor. Daha önce başka markaların ahcclerini soranlara yada başka yerden getirtip kullananlara da kötü yorumlar yapmadıgını hatırlıyorum. Sonuçta ahccyi arya icat etmedi, burda bize bu ürünü saglaması bizim için önemli çünkü daha önceden alamıyorduk. Ha bu durumdan kâr elde ediyorsa da şunu söylemek isterim: sanki siz elinize fırsat geçse yapmazdınız da.. gayet normal şeyler bunlar aşalım artık. Sadede bakalım.

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Şahsi fikrim olarak belirtmem gerekirse Arya her gün buraya girip bizimle uğraşmak zorunda değil... isterse iki dakikada forumu kapatır ve banane ne haliniz varsa görün diyebilir... o kadar işin gücün arasında bir de bizimle uğraşıyor bunu her insan kaldıramaz... ben de ulaşabildiğim her hpvli insana ahcc kullanmasını öneriyorum ve bundan hiç bir kârım yok. Bir tek insana bile yardımcı olabilirsem ne mutlu bana...
    Ayrıca Ahccyi tanıtan kişi olarak bundan kazanç elde ediyorsa da hakkıdır, kim olsa aynı şeyi yapardı...Maddi durumunuz ahcc almak için yetersizse Arya'yı suçlayamazsınız... Keşke İngiltere gibi ülkelerde olduğu gibi ucuz bir şey olsa da herkes alabilise. İngiltere'de 60 kapsüllük Ahcc 27 pound yani oranın parasıyla 27 lira ancak döviz kurundan ve yurt dışından gelmesi sebebiyle bize çok pahalıya geliyor... Ülkenin bulunduğu şartlardan Arya sorumlu değil sonuçta Arya cumhurbaşkanlığına adaylığını koy, oyum senin!
    Hpv öldürmez, güçlendirir...
    Her şey çok güzel olacak...

Durum
    Yeni Üye

Buradaki niyetimi iyi anlamanızı isterim ben kafamdaki soruları yanıtlayarak ilerlemek taraftariyim ve son zamanlarda detaylı olarak inceleme yapıyorum. Kimseye bir ithamda bulunmuyorum yalnızca aklımda soru işareti kalmamasi amacı ile herşeyi dümdüz soruyorum. Tabi ki bu şekilde bir kârı var isede helal olsun fakat önemli olan benim hayal kırıklığı yasamamam. Bu noktada anlıyorum ki siz ve sizin gibi bir çok arkadaşım bu güveni kazanmış ve bu yöntem ile sağlığınıza kavuşmuşsunuz bana da denemek düşer. Teşekkürler

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Şu an aşırı moralim bozuk olmasına rağmen buraya yazmam gerekli, eğer ki siz çok büyük bir çıkmazdayken bir ürün kullanıp da o çıkmazdan kurtulmuşsanız ve bu ürünü kullanan diğer kişilerden de olumlu dönüşler aldıysanız tabiki de insanlara bu ürünü önerirsiniz. Piyasada bir sürü kanıtlanmamıs para tuzağı ürün varken etkisi kanıtlanmış olana yönlendirmesi çok doğal. Sizi çok iyi anlıyorum şüphe duymanız normal ancak yeteri kadar araştırırsanız şüphelerinizin yersiz olduğunu göreceksiniz. Şu an bu kadar mutsuzken dahi aryanın yaptığı iş için herkese her zaman yardımcı olmaya çabalaması için buraya cevap yazmayı kendime bir borç bilirim. Ozan sizi suçlamıyorum ancak siz de başkalarını suçlamadan önce keşke daha çok araştırsanız. Şu siteyi biraz okuyup aryanın ahcc için verdiği mücadeleyi görseydiniz kendi yazdığınıza üzülürdünüz .

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşım sana şunu söyliyim Ahcc kullandığımdan beri üşümüyorum, alerjik rinitim var burnum tıkanıyor sürekli o da azaldı epey ve 2 hafta önce evde herkes yorgan döşek yatıyordu ben hasta olmadım şükürler olsun. Ahcc gerçekten iyi... bunun yanında ekstra olarak propolis kapsülü içiyorum, zerdeçal + karabiber kapsül içiyorum yine günde bir defa ve her gün kefir ve yeşilçay içiyorum. bunları da yaparsan kısa sürede kurtulursun. ahccyi de buradan almadım kendim temin ediyorum yurt dışına çıktıkça ya da oradan arkadaşlarım geldikçe...
    Hpv öldürmez, güçlendirir...
    Her şey çok güzel olacak...

Durum
    Dertlihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam buradaki yorumlardan sonra ahcc 'yi ciddi sekilde araştırıyorum fakat çok yakın tanıdığım bir doktor PAPILLEX adında bir ilaç söyledi daha önce kullanan ya da duyan var mı?
    Ben 5 ay önce duydum ahcc baslamadan önce. Şuan Türkiye de olması izin çıkmasından. ABD de en çok kullanılan hpvye yönelik ürün olduğunu duydum. Biraz araştırdım. Etkin Bi çalışma bulamadım. İçerikleri bitkisel yani havuç avakadl gibi maddeler var içinde. Mail de attım yabancı sitesine ahcc ve papilex farkı nedir diye cevap gelmedi