Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Papillex

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Papillex

@Ozan, selam. Yazılanları yeni gördüm ve söz konusu şahsım olunca cevap verme gereği duydum.

Öncelikle yeni üyeymişsin, forumu,forumumuzun vizyonunu, güvenilirliğini ve burdaki paylaşma, birbirimize yardım etme duygusunu henüz yaşamadığın için böyle bir fikre kapıldığını düşünüyorum. Ek olarak şunu kesinlikle söyleyebilirim ki ahcc kulvarında olan hiçbir ürünü kötülemem, kötülemedim de. Her zaman üyelere ''ahcc kullanacaksanız en azından daha önce birilerini negatif yapmış olan markaları kullanın bu time health marka olmak zorunda değil kinoko da olabilir'' diyorum. Amino up markasını kullanıp negatif olamayan 2-3 kişi var mesela, onun üstüne onlara bu tavsiyeleri vermiştim birde bunu deneyin şeklinde. Birde kendini alanında kanıtlamış tıp alanında başarılı olmuş bir ürünü her zaman tavsiye ederim.

Sizlere numara veriyor olmamın sebebini de daha önce açıkladım.

Bu forum ilk kurulduğu zaman ahcc yardımı falan yoktu bu forum paylaşım platformu olarak kuruldu ve hala da öyle. İnsanlar yardım istediği için elimden geldiğince yönlendirdim ve ilk etapta bunu telefon numarası vererek yaptık. Sonra ahcc temin edilemedi bir süre ve temin edilebilirse sizlere haber vericem dedim. Bir süre geçtikten sonra yine aynı şekilde telefon numarası vererek devam ettik. Bunun önemli bir sebebi var çünkü onlara önceden de şimdi de ahcc satışı yapan kişiler, forumu tanıyan, sizlerin endişelerini bilen insanlar. Ne soru sorarsanız yardımcı oluyorlar ve ahcc ile ilgili her konuda cevap veriyorlar sizlere (bilimsel deneylerle kanıtlı) bu samimi ortamı bozmak istemedim. Ayrıca ahcc alan kişiler kimle muhatap olduklarını da biliyorlar, bunun güveni var rahatlığı var.

Umarım senin tarafından anlaşılmışımdır, bu kadar yardım ettiğim öncüsü olduğum bir platformda böyle düşünen kişilerin çıkması beni üzüyor. Senin iyiliğin olan bir şeyi senin almana imkan tanıyorum bir nevi farkında mısın bilmiyorum, türkiye'ye ne zor şartlarla ahcc'nin geldiğinin. 2 yıl önce bu forumda olsaydın belki görürdün türkiye'de yoktu ve gelmesi çok zordu çünkü. Neyse iyi geceler.

Durum
    Admin

@Çok üzgün, @Aklımabirseygelmiyor, @Şans Çok ama çook teşekkür ederim gerçekten yazdıklarınızı okurken gözlerim doldu, sizlerle bu güven bağını ve birbirimizi hiç görmesek de dostluk duygusunu oluşturmuşuz bu beni o kadar mutlu etti ki.. Çok vefalısınız ve aile bireyiniz gibi beni savunmanız ben olmadığım anda bile kendimi hiç yalnız hissettirmedi <3

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Çok üzgün, @Aklımabirseygelmiyor, @Şans Çok ama çook teşekkür ederim gerçekten yazdıklarınızı okurken gözlerim doldu, sizlerle bu güven bağını ve birbirimizi hiç görmesek de dostluk duygusunu oluşturmuşuz bu beni o kadar mutlu etti ki.. Çok vefalısınız ve aile bireyiniz gibi beni savunmanız ben olmadığım anda bile kendimi hiç yalnız hissettirmedi <3
    Asla yalnız değilsin Aryacım <3 sen nasıl hep bizim yanımızdasın, bizler de hep senin yanındayız negatif olmana rağmen bu kadar insana cevap veriyor olman ve onlarla ilgileniyor olman kalbinin güzelliğinden başka bir şeyin işareti olamaz. İyi ki varsın <3 bu arada biyopsi sonuçlarım çıkmış ama internetten rapor içeriğini görüntüleyemiyorum Eğer leep olmam gerekecekse özelden sana yazacağım doktor önerisi konusunda, istanbulda yaşıyorum bu arada
    Hpv öldürmez, güçlendirir...
    Her şey çok güzel olacak...

Durum
    Admin

Alıntı Aklımabirseygelmiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asla yalnız değilsin Aryacım <3 sen nasıl hep bizim yanımızdasın, bizler de hep senin yanındayız negatif olmana rağmen bu kadar insana cevap veriyor olman ve onlarla ilgileniyor olman kalbinin güzelliğinden başka bir şeyin işareti olamaz. İyi ki varsın <3 bu arada biyopsi sonuçlarım çıkmış ama internetten rapor içeriğini görüntüleyemiyorum Eğer leep olmam gerekecekse özelden sana yazacağım doktor önerisi konusunda, istanbulda yaşıyorum bu arada
    Canım benim.. birtanesin <3

Tamam sen yaz ben sana 2 tane jinekolog önereceğim. İkisine de gittim iyi doktorlardır.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yalnız olmadığımızı bize sen hissettirdin zaten. Umarım daha da kalabalıklaşmayız ve gittikçe azalırız

Durum
    Admin

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalnız olmadığımızı bize sen hissettirdin zaten. Umarım daha da kalabalıklaşmayız ve gittikçe azalırız
    Kardeşlerimsiniz siz valla. Hepinizle reel hayatta tek tek tanışmak isterdim Umarım umarım, eskiler gidiyor, yeniler geliyor. Düzen böyle Ama ben sizlere çok alıştım valla.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kardeşlerimsiniz siz valla. Hepinizle reel hayatta tek tek tanışmak isterdim Umarım umarım, eskiler gidiyor, yeniler geliyor. Düzen böyle Ama ben sizlere çok alıştım valla.
    Hep söylerim, seni çoook seviyorum

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Canım benim.. birtanesin <3

Tamam sen yaz ben sana 2 tane jinekolog önereceğim. İkisine de gittim iyi doktorlardır.
    Çooook teşekkür ederiimmm sen de birtanesiiinnn <3 çok seviyorum seniii <3
    Hpv öldürmez, güçlendirir...
    Her şey çok güzel olacak...

Durum
    Admin

Çok seviyorum sizi <3

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Anam burda ask yasanmis ben uyurken kacirmisim neyseki kizlar diyeceklerimi demisler bana bisey kalmamis arti olarak sadece sunu belirtmek istiyorum: aryanin kesinlikle bu isten bi cikari oldugunu dusunmuyorum onun yerinde ben veya bi baskasi da olabilirdi biz de herkese oneriyoruz sonuc olarak o zaman hepimiz cete gibi bu isin icinde miyiz? Sadece cok zor gunler yasadik ve ahccyi kesfedene kadar ben olmek istiyordum inanin artik yasamaktan bile vazgecmistm cunku cok caresizdim bi caresi yok gbi dusunuyordum. Ama ahcc ile bunun bitecegini gordum tekrar eski ruh halime kavustum. O yuzden de onume gelen herkese bunu soyluyorum. İnsan gercekten zor seyler yasadiginda bi baskasi yasasin istemiyor.. bunu bu hastalikla cok iyi anladim. Sozlerim ozana degil boyle dusunen herkese.. kizmiyorum arkadaslar yanlis algilamayin ama sadece kimsenin bu isten bi cikari olmadigini bilin biz gercekten herkesin kurtulmasini istiyoruz bu hastaliktan.. kimse kimseyi tanimiyor belki ama hepimiz ayni zor sureclerden geçiyoruz birbirimize bu platformda destek olmak iyi geliyor umarim boyle dusunenlere biraz da olsun kendimizi anlatabilmisizdir bu baslikta