Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 10 Dadikada sigillerden kurtulun!

Durum
    Barbelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

10 Dadikada sigillerden kurtulun!

Bu yöntem sadece görünen siğilleri yokeder.

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun başlığı görüp hevesle geldiğinizi biliyorum aynen yazdığım gibi 10 dakikada sigillerden kurtulacaksınız.

Bende hpv li bi kardeşinizim nasıl bir piskolojide olduğunuzu iyi biliyorum moralmen çok kötü durumda olanınızda var günlerce ağlayanlarda sakın üzülmeyim okumaya devam

Hastalıkların iyileşmesinde kesinlikle sitres çok çok önemli siz ne ilaç kullanırsanız kullanın hergün siğillerinizi gördüğünüzde acaba geçecekmi şüphesinin verdiği sitres iyileşmenize ya engel oluyor yada süreyi uzatıyor.

Bu yazıyı yazmayı yaklaşık bir aydır bekliyordum bir şeylerden emin olmak adına arkadaşlar doktora gidiyorsanız tabiki yine gidin ilacınız varsa kullanın bunlara devam edin ama yaktırmaya binlerce lira para vermeyin paranıza yazık bir umutla gidiyorsunuz tekrarlıyor sonra, kimisi utanıyor kimisinin parası olmuyor gidemiyor işte burda devreye benim uyguladığım yöntem giriyor.

Arkadaşlar 1 ay önce konu açıp derdimi anlatmıştım en son olarakta plasma pen ile ilgili soru sordum kimsenin dikkatini çekmemiş çinin meşur sitesinden 70 tl ye sipariş vermiştim alacaklar ordan alabilir (tr de 500 tl leri buluyo fiyatı) ürün bir ay önce geldi arkadaşlar ürün bildiğiniz mini koter elektirikle siğilleri anında yakıyor ve siğilden eser kalmıyor üzerinde dereceleri var ben genital bölge için 2 ye alıp uyguladım 10 dakikada hepsinden kurtuldum piskolojik olarak bomba gibiyim tekrarlama olmadı ama isterse tekrarlasın elimin altında koter var anında tepesine binerim.

Arkadaşlarbu minik alet sayesinde çok çok daha erken kurtulacağınıza eminim 1 aydır siğil görmüyorum vicudumda o yüzden artık sıfır sitres.

Ürün çinden geldiği için biraz geç geliyo ama eliyor alacak arkadaşlar youtube dan nasıl yapacağını izleyebilir zaten çok basit kullanımı biraz acıtabiliyor onun için uyuşturucu krem vb kullanabilirsiniz ben yakma işleminden sonra yanık marhemi kullandım siğil dışında güneş lekeleri benler çiller kırışıklıklar içinde kullanabilirsiniz yani her eve lazım. )

Son olarak yine söyliyorum ilacınızı kullanın doktora gidiyorsanız gidin ama yaktırmaya binlerce lira para vermeyin hepinize geçmiş olsun.

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 10 Dadikada sigillerden kurtulun!

Merak ettim. Peki acı olayını nasıl hallediyorsunuz işlem sırasında

Durum
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hangi model aldınız?

Durum
    Saymyname98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Aldığınız sitenin ve ürünün linkini bırakabilir misiniz acaba

Durum
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Adam sanirim plazma oldu. Kayıp.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben bilerek hiç yorum yapmadım belki denemek isteyen vardır diye ama allah korusun bir yerinizi yakarsınız sigili yakıcam diye, çünkü bazen siğil öyle acayip alanlarda ve yerlerde oluyor ki sizin dışınızda birinin yapması daha sağlıklı olur. Hpv için para harcamayacağım diye kasmayın sizin sağlığınızdan önemli değil, bu hayatta sağlığınız ve yaşam kaliteniz için para harcamayacaksanız başka neye harcayacaksınız ki arkadaşlar? Ayrıca her zaman yüksek ücret ödemek zorunda değilsiniz koter için. Bütçesi yetmeyenler devlet hastanesinde koter yaptırabilir, hatta yanılmıyorsam devlet hastanesinde kriyoterapi de vardı o da ücretsiz olabilir, bi arayıp sormanıza bakar. Sizi, kendinizi tehlikeye atacak bir şey yapmayın para vermeyeceğim diye. Genital bölgenizin yanlışlıkla başka bir alanını yaktığınızda orada iz kalır çünkü maalesef koterizasyon yöntemi iz bırakıyor, kriyo daha az iz bırakıyor veya sonradan kriyonun izi zaman içinde kayboluyor. Dediğim gibi sizin kararınız ama ilk başta mudahale etmiyim dedim yine de içimden uyarmak geldi sizleri.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evde kendi kendine doktorluk taslamamak lazım. Para sağlıktan değerli değil bence de arya sana katılıyorum. Gidin güzelce tedavinizi olun

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Şans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettim. Peki acı olayını nasıl hallediyorsunuz işlem sırasında
    Dereceleri var aşı eşiğinize göre ayarlayabilirsiniz çok ağrı yapan birşey değil.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı zenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi model aldınız?
    https://s.click.aliexpress.com/e/UBepTNMOR

Durum
    Yeni Üye

Alıntı zenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam sanirim plazma oldu. Kayıp.
    ))))) işte küçük bi kaza geçirdim ondanyazamadım arkadaşlar.