Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC kullanmaya karar verdim

Durum
    Zedpred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: AHCC kullanmaya karar verdim

Herkese iyi geceler!
    Bugün 9. ve son AHCC kutumu açtım ve 6 adet hapı yuttum, 6 aylık sürecin bu kadar hızlı geçeceğini tahmin bile edemezdim, kaldı 19 gün.
    2 ay kadar önce sigarayi tamamen birakmistim ancak son gunlerde tek tük içmeye basladim, herhangi bir siğil görmüyorum bir kac aydir.
    Corona sebebiyle gidip test yaptırmaktan korkuyorum ancak sürecin nasil sonuclandigini merak ediyorum tabii ki, şu an aklıma pek yzacak bir sey gelmedi, herkes kendjne iyi baksin, saglikla kalin

Durum
    Tecrübeli Üye

Arkadaslar herkese iyi geceler, sonunda bitti, bugun son ahcc’yi yuttum, her sabah 6 tane kocaman hap içmek göz acip kapayincaya madar geçti sanki.
    Bir kac aydir siğilim yok , ama bayadir kontrolede gitmiyorum, şu corona sıralarında hastaneye gitmeye korkuyorum ama bir yandan gidip HPV testi de yaptirip negatif oldugumu görmek istiyorum, sizce ne yapmaliyim ?

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Zedpred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkese iyi geceler, sonunda bitti, bugun son ahcc’yi yuttum, her sabah 6 tane kocaman hap içmek göz acip kapayincaya madar geçti sanki.
    Bir kac aydir siğilim yok , ama bayadir kontrolede gitmiyorum, şu corona sıralarında hastaneye gitmeye korkuyorum ama bir yandan gidip HPV testi de yaptirip negatif oldugumu görmek istiyorum, sizce ne yapmaliyim ?
    Yaa burada herkese aman gitmeyin bi yere covid var cikmayin erteleyin diyip durdum ama o kadar heyecanlandirdin ki ne desem bilemedim. Her neyse tabi ki şuan ekstrem bi durumdayiz izole olman en iyisi olabilir ama umarim negatif sonucunu alir buradan da bize bu surecte yaptiklarinla ilgili bi halka sesleniş konusmasi yaparsin 🤗

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Zed, hastaneye gitme canım. Laboratuvar ile konusabilirsin. Lab'lar genelde zaten kalabalık olmazlar zaten. Hpv dna genotipleme testi için fiyat alıp hastane yerine lab'ı tercih etmeni öneririm. İşini yaptıran çıkıyor zaten ve muhtemelen maksimum 5-6 kişi olur lab içinde öyle düşün... Sadece 1 kişi senden suruntu ornegi alacak eger kadınsan.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Zed, hastaneye gitme canım. Laboratuvar ile konusabilirsin. Lab'lar genelde zaten kalabalık olmazlar zaten. Hpv dna genotipleme testi için fiyat alıp hastane yerine lab'ı tercih etmeni öneririm. İşini yaptıran çıkıyor zaten ve muhtemelen maksimum 5-6 kişi olur lab içinde öyle düşün... Sadece 1 kişi senden suruntu ornegi alacak eger kadınsan.
    Arya selam, erkeğim, onu belirtmeyi hep unutuyorum kusura bakmayin

Biraz bekleyeyim bakalim olmadi dediğin gibi bir araştıracagim. Cok tesekkurler

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaa burada herkese aman gitmeyin bi yere covid var cikmayin erteleyin diyip durdum ama o kadar heyecanlandirdin ki ne desem bilemedim. Her neyse tabi ki şuan ekstrem bi durumdayiz izole olman en iyisi olabilir ama umarim negatif sonucunu alir buradan da bize bu surecte yaptiklarinla ilgili bi halka sesleniş konusmasi yaparsin 🤗
    Umay selam, bu konularda pek becerikli değilim ama dün gece heyecanla yazamadim pek bir sey. Eger test yaptirabilirsem en kisa sürede o zaman onun sonucunuda yazacagim, ayrica yine kafami toplayinca aklima gelenleri yazacsgim

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Umay selam, bu konularda pek becerikli değilim ama dün gece heyecanla yazamadim pek bir sey. Eger test yaptirabilirsem en kisa sürede o zaman onun sonucunuda yazacagim, ayrica yine kafami toplayinca aklima gelenleri yazacsgim
    Guzel sonuçlarını bekliyoruz canim dört gözle 🤗

Durum
    Tecrübeli Üye

Arkadaslar iyi geceler, uzun zamandir siğil cikmiyordu ancak bugun penis bölgesinin üst kisminda( tüylü bölge) ufak bir ağrı hissettim, flaşla baktigimda hafif kizariklik gördüm ama siğil mi degil mi emin olamadim? Sivilce olmasi daha muhtemel dimi? Cunku hafif bir ağrı var elimle bastırınca ama gözüken şey ufak bir kızarıklık tam çözemedim, fikirlerinizi ögrenebilir miyim?