Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv negatif

Durum
    eses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv negatif

Merhaba evliyim bir cocuğum var ve hamileyken bendede siğiller çıktı doğumdan sonra geçti fakat şimdi yine siğillerim çıktı önümüzdeki hafta hpv smear testi yaptırıcam psikolojik olarak daha şimdiden çökmüş durumdayım. Benim asıl merak ettiğim diyelim ki hpv negatif olduk (yani arya senin gibi) bunun daha sonra yeniden pozitif olma ihtimali var mı bunu çok merak ediyorum?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv negatif

Daha sonra çok eşli takılırsanız (yani aldatma gibi bir durum) veya eşiniz başka biriyle birlikte olup tekrar sizinle birlikte olursa ve o birlikte olduğu kişiden hpv kaparsa evet tekrar hpv ile enfekte olursunuz.

Durum
    Bitartıkhpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok gecmis olsun.Hamile iken kendiliğinden mi geçti sigiller.sezeryan ameliyatı mi oldunuz kadın doğum uzmanı siğilleri görmedi mi. Gördüyse nasıl yapalım dedi. 🤔

Durum
    Tecrübeli Üye

[QUOTE=Bitartıkhpv;17755]Çok gecmis olsun.Hamile iken kendiliğinden mi geçti sigiller.sezeryan ameliyatı mi oldunuz kadın doğum uzmanı siğilleri görmedi mi. Gördüyse nasıl yapalım dedi. 🤔[/QUOTE
    Evet hamile iken çıktılar doktorum gördü ve bunşekilde normal doğum yapamazsın dedi bende normal doğumu çok istediğim için bi çaresi yok mu dedim oda siğilleri yakabiliriz dedi ve yaktırdım ama yinede sezeryan doğum yaptım baska nedenden dolayı

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha sonra çok eşli takılırsanız (yani aldatma gibi bir durum) veya eşiniz başka biriyle birlikte olup tekrar sizinle birlikte olursa ve o birlikte olduğu kişiden hpv kaparsa evet tekrar hpv ile enfekte olursunuz.
    Çok teşekkürler bende şuan propolis kullanıyorum sigara alkol zaten yok 3 yıldırda siğilim yoktu 2 ay önce yine cıktılar 2 tane ve hala geçmedi. Neden 3 yıl aradan sonra tekrar çıktı anlayamadım

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yeni bir partneriniz olduysa ondan geçmiş olabilir

Durum
    Tecrübeli Üye

Hayır kesinlikle olmadı. Bağışıklık sistemimle alakalı olabilir mi diye düşündüm bende ama bilmiyorum anlayamadım 3 yıl olmayıp şimdi tekrarlaması çok tuhaf değil mi

Durum
    Malena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de korktum şimdi bazı doktorlar hpv vücuttan tamamen atılamıyor diyor umarım öyle değildir

Durum
    Tecrübeli Üye

Benim doktorumda bu hiç bir zaman tamamen kaybolmaz bi ara yok olur bi ara tekrardan çıkar bağışıklığını iyi tutman lazım ama bağışıklığın iyi bile olsa siğiller hiç çıkmıcak diye bişey yok dedi.
    Ama erken teşhisin ne anlamı kaldı o zaman bu hep vücutta kalcaksa elbet rahim ağzı kanserine yol açmıcak mı yani işin içindrn çıkamıyorum gerçekten

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hpv’nin vucuttan atılabildiği ve omur boyu vucutta kalmadığı kanıtlandı arkadaslar. Doktorlarınız bir daha bu sekilde soylemlerde bulunursa gundemi hiç takip etmediklerini soyleyın