Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Verrutol nasıl kullanılıyor?

Durum
    deffkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Verrutol nasıl kullanılıyor?

Merhaba arkadaşlar. Ben AHCC kullanıyorum bilenleriniz bilir. Siğil tedavi konusunda özel bir doktora gidicek bütçem yok paramı AHCC ye yatırıyorum. Evde tedavi konusunda elma sirkesi uyguluyorum ama şuan fazla siğilim var. Aldara da almak istemiyorum ona vericeğimi AHCC ye veririm. Verrutol nedir? Aldara dan farkı ne ve genital bölgedeki siğili götürüyor mu? Ona göre alıcam bilginizi almak istedim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Tedavi konusunda kafam karışık

Verrutol hiç kullanmadım deffkan ama kullananlardan dolayı az çok biliyorum. dikkatli kullanılması gereken siğili aynı kriyo gibi donduran/eriten bir ürün olduğunu biliyorum. Arkadaşlarımız gördüğünde sana yardımcı olsun. Konu başlığını verrutol nasıl kullanılır diye değiştireyim ?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Verrutol nasıl kullanılıyor?

Verrutol direk senin tenini yakan bişey etrafındaki yerleri de yakıyorsun dikkatli sürmen gerekiyor yara içinde kalman ihtimali var benim gibi acı esigim biraz yüksek ben sürdükçe sürüyordum siğil kopsun diye üzerine de kriyo yaptırıyordum

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aha benim uzmanlik alanim hemen anlatiyorum 😂

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merve coşacak şimdi sıkı durun

Durum
    Özel Üye

Defkan adindan erkek oldugunu dusundum ama bayansan lutfen ikaz et beni.

Simdi oncelikle verrutol oje gibi bisey yani oje surer gibi sigilin uzerine suruyorsun fircasi falan var sisenin icine batirip batirip suruyorsun oje mantigiyla. Ben bayan oldugum icn ve vajinanin alt taraflarinda hatta arka taraflara dogru sigillerim vardi o yuzden gozumle goremiyordum ve bu sebeple karsima ayna koyuyordum telefon isigini da acip ayni onu da karsima koyuyordum. Cok net bi sekilde gorerek sigillerin uzerine suruyordum hafif cevresine tasiriyordum ben iyice sarsin acik yer kalmasin tam anlamiyla dussun diye.. verrutol dedigimiz sey deriyi asitle yakip o bolgeyi soymak demek boylelikle sigil dusuyor ve deri soyuldugu icin yeni temiz deri geliyor. Kriyoterapiden falan daha garanti bi yontem dogru yapilirsa. Surdukten sonra 1-2 dk icinde surulen alan beyazlasiyor beyazlasinca uzerine bi kat daha geciyorsunuz ayni ojedeki gibi kaldirmadan uzerine uzerine. O da kuruyor. Bu sekilde butun sigillerinizin uzerini kapatiyorsunuz. Bunu gunde 3 veya 4 kez uygulayin ozellikle gece yatmadan. Her uygulayisinizda uzerine bi kat daha gececeksiniz unutmayin mevcut tabakayi kaldirmayacaksiniz hep uzerine. Sonra o 3 gun sonra falan kendiliginden duser. Sigil zaten kesin duser ama etrafindaki zedelenmis deriyi de siz kaziyin orasi tertemiz olsun. Sonra iyilestirme asamasina geliyoruz. Fito, fucidin. Bepanthol, hametan gibi kremleri gun icinde 5 6 defa o bolgeye surun hatta ben sadece surmekle kalmiyordum ayrica pamuga da krem surup o bolgeyi pamukla kapatiyordum mikrop kapmasin veya ic camasiri degdikce acitmasin diye. Ayrica aleovera ciceginin jelini yada kantoron otu yagini da hizli iyilestirmek icin kullanabilirsiniz 3 gun icinde iyilesiyor ve tertemiz oluyor. AYRİCA İZ KALMİYOR. ben inanilmaz memnundum dogru yaparsaniz asla pisman olmazsiniz tertemiz olursunuz 1 hafta icinde ben hep bu sekilde yaktim sigillerimi ve bu sekilde kurtuldum. Ayrica tavsiye edilmez ama ben vajina icimi bile verrutolle yakmistim dogru uygulamayla orasi bile temizleniyor.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Defkan adindan erkek oldugunu dusundum ama bayansan lutfen ikaz et beni.

Simdi oncelikle verrutol oje gibi bisey yani oje surer gibi sigilin uzerine suruyorsun fircasi falan var sisenin icine batirip batirip suruyorsun oje mantigiyla. Ben bayan oldugum icn ve vajinanin alt taraflarinda hatta arka taraflara dogru sigillerim vardi o yuzden gozumle goremiyordum ve bu sebeple karsima ayna koyuyordum telefon isigini da acip ayni onu da karsima koyuyordum. Cok net bi sekilde gorerek sigillerin uzerine suruyordum hafif cevresine tasiriyordum ben iyice sarsin acik yer kalmasin tam anlamiyla dussun diye.. verrutol dedigimiz sey deriyi asitle yakip o bolgeyi soymak demek boylelikle sigil dusuyor ve deri soyuldugu icin yeni temiz deri geliyor. Kriyoterapiden falan daha garanti bi yontem dogru yapilirsa. Surdukten sonra 1-2 dk icinde surulen alan beyazlasiyor beyazlasinca uzerine bi kat daha geciyorsunuz ayni ojedeki gibi kaldirmadan uzerine uzerine. O da kuruyor. Bu sekilde butun sigillerinizin uzerini kapatiyorsunuz. Bunu gunde 3 veya 4 kez uygulayin ozellikle gece yatmadan. Her uygulayisinizda uzerine bi kat daha gececeksiniz unutmayin mevcut tabakayi kaldirmayacaksiniz hep uzerine. Sonra o 3 gun sonra falan kendiliginden duser. Sigil zaten kesin duser ama etrafindaki zedelenmis deriyi de siz kaziyin orasi tertemiz olsun. Sonra iyilestirme asamasina geliyoruz. Fito, fucidin. Bepanthol, hametan gibi kremleri gun icinde 5 6 defa o bolgeye surun hatta ben sadece surmekle kalmiyordum ayrica pamuga da krem surup o bolgeyi pamukla kapatiyordum mikrop kapmasin veya ic camasiri degdikce acitmasin diye. Ayrica aleovera ciceginin jelini yada kantoron otu yagini da hizli iyilestirmek icin kullanabilirsiniz 3 gun icinde iyilesiyor ve tertemiz oluyor. AYRİCA İZ KALMİYOR. ben inanilmaz memnundum dogru yaparsaniz asla pisman olmazsiniz tertemiz olursunuz 1 hafta icinde ben hep bu sekilde yaktim sigillerimi ve bu sekilde kurtuldum. Ayrica tavsiye edilmez ama ben vajina icimi bile verrutolle yakmistim dogru uygulamayla orasi bile temizleniyor.
    Saygı duydum valla aynı sekilde işlemleri yaptım bende ,,cünkü tahrişten sonra fena halde yara oldu

Durum
    Özel Üye

Ama krem takviyeleriyle cabuk iyilesiyor kuzum iyilesirken azicik kasiniyor sadece o kadar ama kokten cozum degiyor acimasina @hepeve

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Verrutolü doktor günde 1 kere kullan dedi bana ondan mı işe yaramadı acaba? Sizin iç hısımları bile halletmiş

Durum
    Özel Üye

Alıntı Helpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verrutolü doktor günde 1 kere kullan dedi bana ondan mı işe yaramadı acaba? Sizin iç hısımları bile halletmiş
    1 olur mu yaa bana doktor bizzat kendi agziyla gunde 3 4 defa duzenli sur dedi 1 yeterli degil. Bende her zaman ise yaradi mesela ben hic olumsuzlukla karsilasmadim sizde anlattigim gibi deneyin