Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Doktora gitmeden önce mi tipleme testi yaptırmalıyım ?

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Doktora gitmeden önce mi tipleme testi yaptırmalıyım ?

İyi akşamlar yine ben daha fazla beklemeye dayanamadım ve doktora gitmeye karar verdim. Hakan ve nevra çiftine gitmeyi düşünüyorum. Daha önce gidenler bilgilendirebilir mi? Muayene ücreti, yaklaşımları, dna tiplemeyi istiyorlar mı?
    Muayeneye gidersem acaba başka bi şeyden şüphelenip başka bir test ister mi bilemiyorum

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Doktora gitmeden önce mi tipleme testi yaptırmalıyım ?

İkiside çok iyi doktorlardır ben Hakan beye daha önce 2 kere muayne ve tedavi oldum çok sıcak kanlı hastasını asla rencide etmeyen güven veren bir doktordu. İşlerini en iyi yapan ve hpv hakkında çok fazla bilgiye sahip olan insanlardır. Eğer sen istersen onlar dna tipleme testini yapıyolar. Diğer doktorlardan en büyük farkı asetik asit testi yapıp gözden kaçan siğil varsa bulmalarıdır hpv hakkında üstün bilgiye sahip olan Türkiye’de sayılı doktorlardır.

Durum
    Kıdemli Üye

Ben de araştırmalar sonucu buldum Burda da baya bahsediliyor. Tipleme isteme sebebim yüksek risk var mı diye bakmak ama çok gerekli değilse 500 600 ona vermek istemiyorum açıkçası. Sizin siğilleriniz yakıldıktan sonra tekrarladı mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Siğiller genelde tekrarlıyor. Kadınsan bence hpv tipini ögrenmelisin. Erkeklerde önemsenmemesinin sebebi zaten kanser oranı düşük. Ama kadınların rahim kanseri olma oranı yuksek. O sebeple ögrenirsen yuksek tip tasıyor musun taşımıyor musun bilmiş olursun

Durum
    Kıdemli Üye

Randevu aldım 1 saat önce. Ama verrutol kullandığım için 2 hafta sonraya randevu verdiler. Yanlış sonuç çıkma ihtimali varmış bir şey kullanma dediler. 500 TL imiş ücreti bu arada