Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Verrutol Memnuniyeti

Durum
    Novaisback - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Verrutol Memnuniyeti

Aryacığım aradım taradım verrutol başlığı bulamadım. Halbuki görmüştüm sanki ama Varsa böyle bir başlık derhal silebilirsin bunu.

Arkadaşlar selam, 1 adet tatlı mı tatlı, şirin mi şirin ancak evlerden uzak olasıca minnak bir siğilim vardı. oluşum aşamasında yakaladım keratayı. ne yapsam da bu arkadaştan kurtulsam diye düşünürken, bu sefer de verrutol deneyeyim değişiklik olsun, çeşit olsun dedim.

Lakin sanki sigara söndürmüşler gibi bir yanık oluştu. siğilden kurtulacağım derken deriyi komple erittim mi naptım artık bilemiyorum.

Böyle bir deneyim yaşayan oldu mu? Verrutoldan memnun kalan, kalmayan, sebep-sonuç ilişkisi içerisinde bir bilgi ve fikir paylaşımıyla yol gösterirseniz müteşekkir olurum dostlar.

Sevgiler. <3

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Verrutol Memnuniyeti

Selamlar benim de siğillin etrafında koyu renk olmuştu derim ama zamanla azaldı yakında geçer diye umuyorum. Sürekli böyle kalacağını sanmam ama siğile sürerken etrafa değdirmemeye çalış ilacı. doktor bana öyle söylemişti

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Çok dikkatli sürülmesi gereken bir şeydir verrutol novacığım Ayrıca başlık açma konusundaki gösterdiğin hassasiyet için teşekkür ederim forumu benimsemeniz çok hoş

Biraz fazla genişten alıp hafiften yakmış olabilirsin, genelde kullananlar memnun oldu ama ben hiç kullanmadım hep kriyoterapi ve koter ile halletmiştim zamanında siğilleri, ha birde 1-2 kere elma sirkesi

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Verrutol çok meçhul bir konu daha önce aylarca kullandım uzun bir süre. Bazı siğiller geçti ama birçoğu aynı yerinden tekrarladı pek bir işe yaramadı bence boşuna zaman kaybı hemde acısıda cabası. Mantık olarak koter kadar etkili olamaz çünkü siğilin kökünün yokedilmesi lazım ama bu katman katman eritiyor ve çok uğraştırıyor yine siz bilirsiniz tabi ama bence koter yada kriyo yaptırın temiz temiz uğraşmayın.

Durum
    Helpp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Verrurolde hiç ağrı hissetmiyorum acı falan hiç yok. Sorun bende mi?

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bilmiyorum ama illaki acıması lazım çünkü sürdüğünüz yer açık yara haline geliyor ve o açık yaranın üstüne belli bir süre daha sürmeniz gerekiyor kökünü kurutması için.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben verrutolden cok memnundum ya hakkini yiyemem benmkileri hep verrutol yakti 🙏🏻 Bu arada nova arkadasimiz surdugu yerde olusan beyazligi kaldirip tekrar surmus o yuzden yara olmus. Novacim umarim soylememde sakinca yoktur cunku bilmeyenlerimiz varsa ogrensinler verrutol asla ilk suruldugunde olusan beyazlik kaldirilarak uzerine bi kere daha uygulanmaz hep ust uste surulur o beyazlik kendiliginden duser ve sigili de dusurur. Yani tabakayi siz kaldirmayin hep olusan tabakanin uzerine surun 3 4 gun bu sekilde yapiyosunuz sonra o kendiliginden dusuyor.