Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 77 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 ay sonra yeniden hastayim:(

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 4 ay sonra yeniden hastayim:(

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen bebegim derdim oydu artik oyle yapicam uzatmanin anlami yok daha fazla
    Çok mantıklı kuzum zaten 8 ayda testini yaptır bu defteri kapat bizi de hemen terketme

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Olur mu hic ya negatif bile olsam buradaym ben cok alistim buraya

Durum
    Aanil52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Bubarkadas negatif oldu mu ne durum da acaba bilen var mı bir daha çıkmış mi sigil

Durum
    Admin

Alıntı Aanil52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bubarkadas negatif oldu mu ne durum da acaba bilen var mı bir daha çıkmış mi sigil
    Merve negatif oldu ve gitti Genelde merak etmeyin negatif olsam da burada olacağım diyenlerden biriydi ama bir daha hiç haber alamadım, bir kez olsun bile gelip merhaba demedi gittikten sonra, üzücü valla

Durum
    Aanil52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merve negatif oldu ve gitti Genelde merak etmeyin negatif olsam da burada olacağım diyenlerden biriydi ama bir daha hiç haber alamadım, bir kez olsun bile gelip merhaba demedi gittikten sonra, üzücü valla

Bak şuan çok mutlu oldu. Hahaha süpermiş gitsin ya gelmesin kimse

Durum
    mumushum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar, Ben agustos 2022de hpv 16 ve kolposkopi cin 3 ciktim. leep oldum cin2 geldim sinirlar salimdir yaziyordu. doktor kanser yok dedi. deflagyn verdi 3 ay kullamim. 6 ay sonra kontrol dedi. subat 2023te kontrolum var. hpv 16 negatif olur mu sorularima pek cvp vermiyor. internetten bakiyorum en gec 2 sene icinde negatif olur diyor. merak ettigim cin3 olana kadar vucudum bunu atmadiysa 2 senede nasil atacak ? benimle benzer surecten gecmis birileri varsa yardimci olabilir misiniz ? beni neler bekliyor tecrubeli birinden dinlemek isterim. sevgiler.

Durum
    Admin

Alıntı mumushum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Ben agustos 2022de hpv 16 ve kolposkopi cin 3 ciktim. leep oldum cin2 geldim sinirlar salimdir yaziyordu. doktor kanser yok dedi. deflagyn verdi 3 ay kullamim. 6 ay sonra kontrol dedi. subat 2023te kontrolum var. hpv 16 negatif olur mu sorularima pek cvp vermiyor. internetten bakiyorum en gec 2 sene icinde negatif olur diyor. merak ettigim cin3 olana kadar vucudum bunu atmadiysa 2 senede nasil atacak ? benimle benzer surecten gecmis birileri varsa yardimci olabilir misiniz ? beni neler bekliyor tecrubeli birinden dinlemek isterim. sevgiler.
    Sizi bugün 3.kez uyarıyorum. Umarım yarın da bu şekilde tek tek her başlıkta uyarmak zorunda kalmam.

@Mumushum adlı kişi, ''açtığınız konu başlıklarını'' kopyalayıp önce bana özel mesaj atarak, daha sonra gördüğünüz başka konulara aynı yazıyı yapıştırarak forumu kullanamazsınız. Cevap almak konusunda sabırsızlık yaşıyorsanız ve bu şekilde yapıyorsanız; forum kurallarına aykırıdır. Ben zaten forumumu günlük kontrol eden biriyim ve hemen her konuya cevap veririm, benim dışımda üyelerinde bilgisi varsa onlar da cevap verirler.

RİCA EDİYORUM BU ŞEKİLDE YAZINIZI KOPYALA YAPIŞTIR YAPARAK HER YERE YAPIŞTIRMAYIN, ARTIK SON UYARIDIR.