Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 ay sonra yeniden hastayim:(

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

4 ay sonra yeniden hastayim:(

Arkadaslar ahcc icmeye basladigimda ilk 2 ayimda hasta oluyordum ama sonraki 4 ay boyunca hic hasta olmamistim. Biliyorsunuz benm ahcc ile 6 ayim bitti ve 4 ay sonra ilk defa yeniden hasta oldum hemde oyle boyle hastalik degil yatak dosek yatiyorum burnum akiyor bogazim sis cookkkk mutsuzum bagisikligim düşmüşmu demek oluyor bu? Dustuyse ya yeniden sigil cikartirsam tam cikmiyor diye sevinirken moralim cok bozuk ihlamur kaynattm kendime sicak su torbasi yaptm igne yedim bitane ilaclarimi ictim uzerime de kat kat battaniye orttum yatiyorum eger sigil cikartirsam ahcc ye karsi butun tabularim yikilacak tam mutluyum diyorum oh be diyodum kahretsin ya

Durum
    ahkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: 4 ay sonra yeniden hastayim:(

bence için rahat olsun grip ciddi bir bağışıklık düşürecek birşey degil ama korku ve endişe yapabilir bence kendine dikkat et zaten ahcc hala alıyorsun hic hasta olmayacaksin gibi birsey yok

Durum
    Özel Üye

Kullananlar hep kullandiklari sure icinde hic hasta olmadiklarini soyluyorlardi ya ben olunca ona uzuldum acaba yine mi direncim dustu diye

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merve hahahah kız allah seni napmasın Ben de siğil çıkardın sandım o kadar ay aradan sonra.

Yavrum hasta olabilirsin evet ahcc bağışıklığı çok güçlendiriyor ama şu an çok saçma bir mevsim geçişi var. 2 gün önce evde şortla dolanırken ertesi gün eşofman hırka giyiyordum gibi saçmalıklar. Ben de gribin eşiğinden döndüm. Sen yine kendine iyi bak, ıhlamur takviyeleri vs. Merak etme inşallah siğilin çıkmayacak hastalıktan dolayı bağışıklığın biraz düştü diye

Durum
    Özel Üye

Cok korkuyorum arya inancım sarsildi yasadigim surec bir bir gozumun onunden gecti psikolojim mahfolmus onu anladim. En ufak biseyde panik oluyorum yine o kotu gunler gelecek diye

Durum
    Admin

Neye inancın sarsıldı canım? Saçmalamaa Siğilin çıkmamış herhangi bir şey olmamış grip olmuşsun Olabilir, ben hasta olmadım, hasta olmayan da var ahcc kullanırken ama oladabilir mevsim geçişi en kötü ve en hastalığa yakalanan zaman. Ahcc sihirli bir değnek değil sonuçta, hem ahcc kullanıp hem kendine sıkı bir şekilde iyi bakarsan güzel sonuç alırsın. Ki ben öyle yaptım. Ama zaten ahcc var diye her allahın günü alkol alan, yeme düzenine hiç dikkat etmeyen insanlarda mucize olmasını beklemesin bence. Ki sende öyle dağıtan bir tip değilsin az çok kendine fena bakmadığını yorumlardan biliyorum bence endişelenmen gereken bir durum yok Grip olduğun için anında siğil çıkacağını sanmak seni korkutmuş ama henüz öyle bir şey yok kafandaki kötü senaryodan kurtul anacım çünkü hpv zaten bu senaryoları yazmanı istiyor, umutsuzluğa kapılma! Güçlü kadınsın. Güzelce beslen, ıhlamurun, c vitaminin gerekirse antibiyotiğini al ayaklan her zamankinden güçlü olarak ve grip oldun diye ''siğil çıkacak kesin'' korkusundan sıyrıl

Durum
    Özel Üye

Cok tesekkur ederim arya ne guzel yazmissin 🙏🏻 Bu aralar beslenmeme dikkat etmemistim bugun itibariyle duzgun bi alisverise cikiyorum ve evde yemek yapmaya basliyorum kendimi cok ihmal ettim onu anladim

Durum
    Admin

Evde yemek yapmaya baslıyorum cumlesinden aslında bugünden öncenin oldukça vahim oldugunu anlamalı mıyım ?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ahcc icmeye basladigimda ilk 2 ayimda hasta oluyordum ama sonraki 4 ay boyunca hic hasta olmamistim. Biliyorsunuz benm ahcc ile 6 ayim bitti ve 4 ay sonra ilk defa yeniden hasta oldum hemde oyle boyle hastalik degil yatak dosek yatiyorum burnum akiyor bogazim sis cookkkk mutsuzum bagisikligim düşmüşmu demek oluyor bu? Dustuyse ya yeniden sigil cikartirsam tam cikmiyor diye sevinirken moralim cok bozuk ihlamur kaynattm kendime sicak su torbasi yaptm igne yedim bitane ilaclarimi ictim uzerime de kat kat battaniye orttum yatiyorum eger sigil cikartirsam ahcc ye karsi butun tabularim yikilacak tam mutluyum diyorum oh be diyodum kahretsin ya
    Kendini takip et asıl onemli olan bagısıklıgın düşükken siğil cıkarıyor musun ? Bu önemli bence

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evet ahcc bagisikligi guclendiriyor ama bol sebze meyve de yemeliyiz. Mesela bu aralar c vitamini tuketimine dikkat etmeli, onem verilmeli. Aşırı salgın var, grip oldun diye bagisikligin dustu anlamina gelmiyor. Bazen sadece virusle yeterince savasamayabilir vucudumuz bu gayet dogal. Stres olma gecmis olsun