Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 ay sonra yeniden hastayim:(

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 4 ay sonra yeniden hastayim:(

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen canım arada kaçamak yapılabilir normaldir. Ben ayda 1 kere alkol alıyordum mesela o civar birşeydir ayda 1 gibi. Ahcc içmekte bir şey yok ama o gün içmiyordum mesela. Bazen canım kefir istemiyordu sıkılıyordum 2-3 gün içmeyip, sonra tekrar içmeye başlıyordum gibi
    Aynen öyle arya bebişimm

Durum
    kaan bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

hocam bende kondilom çıkardınız sananlardanım. hasta olunca tkrr eski günlerinizi anımsanamız, çok zor imtihanlardan geçtiğinizi gösteriyor aslında. inşallah bir daha çıkmaz ve bu travmayi tkrr yaşamazsınız. mevsim geçişinde salgınlar çok fazla, günde farklı farklı insanlarla damlacık yoluyla da olsa temas sağlıyoruz. hasta olup bence en kısa sürede iyileşmeye bakın arya nin dediği gibi ahcc sıhırlı değnek değil sonuçta. bahar ve kış aylarında ahcc kullanıpta hasta olan vardır. aynı şartlar altında sosyal veya iş hayatımızı daim ettirmiyoruz sonuçta. acil şifalar diliyorum

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ahcc bagisikligi guclendiriyor ama bol sebze meyve de yemeliyiz. Mesela bu aralar c vitamini tuketimine dikkat etmeli, onem verilmeli. Aşırı salgın var, grip oldun diye bagisikligin dustu anlamina gelmiyor. Bazen sadece virusle yeterince savasamayabilir vucudumuz bu gayet dogal. Stres olma gecmis olsun
    Ben bir kere ucuk cıkardım hpvden sonra ,,bagısıklıgım düşmüş olabilirdi o sıralar emin degilim siğil cıkarmamıstım

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merve skinti yapma ben de ahcc kullanirken cok grip oldum hasta oldum ben dusuk mg kullanıyordum ama spor yoğun yaptigim icin soguk sicak dikkat etmeden terli terli soguga cikiyordum burnum akiyordu halsizlesiyordum. Ama bunun hpv ile hic alakasi yok emin ol. Sigil bu kadar sure temiz kaldiktan sonra cikarmiycagina emin ol. Sen sadece negatif alana kadar tasiyici rolundesin. Normal yasantina devam et antibiyotik lerden mumkun oldugunca uzak durmaya calis bitkisel takviyelerle propolis lerle yesil caylarla kis caylari ile kendini toplamaya calis
    Ay bende aksine hep antibiyotik kullaniyorum kendi kendime iyilesemiyorum vitamin almiyorum sanirim ondan

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazılarımızın hasta olması normal, bazılarımızda olmuyor. Mesela benim bagısıklıgım normalde de düşüktür genelde ona rağmen ahcc kullanırken hasta olmadım ama allah var ahcc kullanırken kendime de hep çok iyi baktım. Mervecim salmadım kendimi merveciiiim hahahahah alıyorsun di mi mesajı kuzum ? Napıyorsun kefir mi içiyorsun kivi ye çabuk
    Ahahahha ilk isim kefir almak olacak hic denemedim ama hastalik icin son 2 ay verdim kendime 2 ayda ciddi anlamda vurus yapmam lazm bagisikligima 😂

Durum
    Özel Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sürekli uçuk çıkarır ve nezle olurdum. Ahcc ile bunları unuttum size öyle söyleyim anlayın ama ahcc içiyorum diye de kendimi salmadım yani. Sebze yiyorum, yeşil çay içiyorum. Arada kaçamak yapsamda genel olarak dikkat ediyorum..
    Ucugu bende eskiden hep cikarirdim ahcc ile cikarmadim bak orda hakkini yemeyeym 😂

Durum
    Özel Üye

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay Merve bu başlığı ben açacaktım bir kaç gün önce ben senin gibi hasta olmadım ama böyle hafif halsizlik burun akıntısı yaşadım ve burdaki ahcc içerken hiç hasta olmadım girdilerini okuduğum için acaba ahcc bende çok etki etmedi mi yoksa bağışıklığım mı düştü diye düşündüm. Allah'tan bi tane soğuk algınlığı hapıyla geçiverdi. Belki ahcc içmeseydim daha ağır hasta olabilirdim, bilemiyorum. Bu arada arya haklı, havalar inanılmaz dengesiz ve herkes hasta nerdeyse, bu durumda hasta olmamak biraz zor gibi. Ben de bu ara özellikle çok fast food ve tatlı yedim beslenme düzenime geri dönmem lazım ama genel olarak artık hpv gün içinde aklıma gelmiyor bile sanki negatif olmuşum gibi bir sallamamazlık geldi umarım 3.5 ayın sonunda daha çıkarmam siğil.
    Ayni durumdayz canim bende sigil cikartmam durunca sanki bi negatiflik hissi geldi bende saldim iyice dogal olarak da hasta oldum bundan sonra biraz dikkat edicem kendime cunku ahcc icerken hasta olmak demek ciddi anlamda kendimi bosverdigimi gosteriyor :/

Durum
    Özel Üye

Alıntı kaan bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bende kondilom çıkardınız sananlardanım. hasta olunca tkrr eski günlerinizi anımsanamız, çok zor imtihanlardan geçtiğinizi gösteriyor aslında. inşallah bir daha çıkmaz ve bu travmayi tkrr yaşamazsınız. mevsim geçişinde salgınlar çok fazla, günde farklı farklı insanlarla damlacık yoluyla da olsa temas sağlıyoruz. hasta olup bence en kısa sürede iyileşmeye bakın arya nin dediği gibi ahcc sıhırlı değnek değil sonuçta. bahar ve kış aylarında ahcc kullanıpta hasta olan vardır. aynı şartlar altında sosyal veya iş hayatımızı daim ettirmiyoruz sonuçta. acil şifalar diliyorum
    Bende cok korktm bagisikligin dustu ya cikartirsam diye ama cok sukur cikartmadim henuz 🙏🏻 Eger bu hastaligi sigil cikartmadan atlatirsam ciddi anlamda negatiflige yaklastigimi dusunmeye basliycam

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar bu kadar korkmayın eğer bittiyse siz hastada olsanız da gökten zembille su da inse siğil çıkartmazsanız. Ha eğer bitmediyse hasta olmasanız da belki bir iki tane yeni misafir çıkabilir. Şundan emin olun öyle yada böyle bu hastalık Bİ-TE-CEK. Siğil çıkartsanızda bu demek değilki en başa dönüceksiniz savaşı kaybettiniz sonuçta birden biten yada birden geçen bir hastalık değil yavaş yavaş geçen birşey. O yüzden böyle yaşamayı bırakıp savaşı baştan kaybetmeyin. Benim tam 1.5 sene sürdü ama o bana mermi attığında ben ona füzeyle karşılık verdim ve yendim ☺

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu kadar korkmayın eğer bittiyse siz hastada olsanız da gökten zembille su da inse siğil çıkartmazsanız. Ha eğer bitmediyse hasta olmasanız da belki bir iki tane yeni misafir çıkabilir. Şundan emin olun öyle yada böyle bu hastalık Bİ-TE-CEK. Siğil çıkartsanızda bu demek değilki en başa dönüceksiniz savaşı kaybettiniz sonuçta birden biten yada birden geçen bir hastalık değil yavaş yavaş geçen birşey. O yüzden böyle yaşamayı bırakıp savaşı baştan kaybetmeyin. Benim tam 1.5 sene sürdü ama o bana mermi attığında ben ona füzeyle karşılık verdim ve yendim ☺
    @Dark, hpv sana bulaştığına tövbe demiştir