Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 ay sonra yeniden hastayim:(

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: 4 ay sonra yeniden hastayim:(

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evde yemek yapmaya baslıyorum cumlesinden aslında bugünden öncenin oldukça vahim oldugunu anlamalı mıyım ?
    Malesef arya ne yedigime ne ictigime dikkat ediyordum ben tek basimayim diye evde yemek yapasim gelmiyordu. Sadece ahcc ve yesil cay yaptigim sey buydu. Yarindan itibaren immunex plus dogru duzgun yemek yesil cay ve ahcc 👍🏻

Durum
    Özel Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendini takip et asıl onemli olan bagısıklıgın düşükken siğil cıkarıyor musun ? Bu önemli bence
    Heyecanla kontrol ediyorum surekli cikmis mi diye bide dun makat bolgesinde kasinti hissettim iyice korktm cikariyor muyum diye bugun kontrol ettm elime bisey gelmedi bide aynayla bakacagm. Hastaliktan ayaga kalkamiyorum ki

Durum
    Özel Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ahcc bagisikligi guclendiriyor ama bol sebze meyve de yemeliyiz. Mesela bu aralar c vitamini tuketimine dikkat etmeli, onem verilmeli. Aşırı salgın var, grip oldun diye bagisikligin dustu anlamina gelmiyor. Bazen sadece virusle yeterince savasamayabilir vucudumuz bu gayet dogal. Stres olma gecmis olsun
    Belkide ahcc icmesem daha agir grip olacaktm bu hafiftir belki. ( pek de hafif gibi degil ama icimi rahatlatmaya calisiyorum) sigil cikarmazsam sorun yok

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belkide ahcc icmesem daha agir grip olacaktm bu hafiftir belki. ( pek de hafif gibi degil ama icimi rahatlatmaya calisiyorum) sigil cikarmazsam sorun yok
    aynen siğil çıkarmazsan sorun yok canım ama bak kendine hiç iyi bakmamışsın evet ahcc çok iyi ancak sen dağıtırsan o dağıttığını toplamakla uğraşır en üst zirve seviyede bağışıklığını güçlendirmekle uğraşmak yerine. O sebeple lütfen kendine iyi bak, son 2 ay daha kaldı zaten bu 2-3 ayda kendine en iyi düzeyde bak beslenme anlamında

Durum
    Özel Üye

Ahhh sabiiir

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merve skinti yapma ben de ahcc kullanirken cok grip oldum hasta oldum ben dusuk mg kullanıyordum ama spor yoğun yaptigim icin soguk sicak dikkat etmeden terli terli soguga cikiyordum burnum akiyordu halsizlesiyordum. Ama bunun hpv ile hic alakasi yok emin ol. Sigil bu kadar sure temiz kaldiktan sonra cikarmiycagina emin ol. Sen sadece negatif alana kadar tasiyici rolundesin. Normal yasantina devam et antibiyotik lerden mumkun oldugunca uzak durmaya calis bitkisel takviyelerle propolis lerle yesil caylarla kis caylari ile kendini toplamaya calis

Durum
    Admin

Bazılarımızın hasta olması normal, bazılarımızda olmuyor. Mesela benim bagısıklıgım normalde de düşüktür genelde ona rağmen ahcc kullanırken hasta olmadım ama allah var ahcc kullanırken kendime de hep çok iyi baktım. Mervecim salmadım kendimi merveciiiim hahahahah alıyorsun di mi mesajı kuzum ? Napıyorsun kefir mi içiyorsun kivi ye çabuk

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben sürekli uçuk çıkarır ve nezle olurdum. Ahcc ile bunları unuttum size öyle söyleyim anlayın ama ahcc içiyorum diye de kendimi salmadım yani. Sebze yiyorum, yeşil çay içiyorum. Arada kaçamak yapsamda genel olarak dikkat ediyorum..

Durum
    Admin

Aynen canım arada kaçamak yapılabilir normaldir. Ben ayda 1 kere alkol alıyordum mesela o civar birşeydir ayda 1 gibi. Ahcc içmekte bir şey yok ama o gün içmiyordum mesela. Bazen canım kefir istemiyordu sıkılıyordum 2-3 gün içmeyip, sonra tekrar içmeye başlıyordum gibi

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ay Merve bu başlığı ben açacaktım bir kaç gün önce ben senin gibi hasta olmadım ama böyle hafif halsizlik burun akıntısı yaşadım ve burdaki ahcc içerken hiç hasta olmadım girdilerini okuduğum için acaba ahcc bende çok etki etmedi mi yoksa bağışıklığım mı düştü diye düşündüm. Allah'tan bi tane soğuk algınlığı hapıyla geçiverdi. Belki ahcc içmeseydim daha ağır hasta olabilirdim, bilemiyorum. Bu arada arya haklı, havalar inanılmaz dengesiz ve herkes hasta nerdeyse, bu durumda hasta olmamak biraz zor gibi. Ben de bu ara özellikle çok fast food ve tatlı yedim beslenme düzenime geri dönmem lazım ama genel olarak artık hpv gün içinde aklıma gelmiyor bile sanki negatif olmuşum gibi bir sallamamazlık geldi umarım 3.5 ayın sonunda daha çıkarmam siğil.