Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv bulaşma

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv bulaşma

Arkadaşlar üç gün oldu delireceğim çok şaşırdım böyle birşet çıkmasına. İki bucuk senedir kimseyle birlikte olmamıştım. Smear testinde yüksek riskli hdv çıktı. Üç gündür uyumuyorum. Bende hiç belirti yok. Ama internetten okuduklarımla kafayı yiyeceğim. Acaba ağzımda veya boğazımda varmıdır? Buna nasıl baktırabilirim. Daha önemlisi çocuğa geçmişmidir aynı kaşık aynı bardak öpme sarılma her dakika beraberiz.iki bucuk senedir olduguna göre geçmiş olabilir. Ağız boğaza nasıl baktıracağım yardım edin

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kötü anne

O kadar kolay agiza gecen bisey degil sakin olun birakin opmeyi opusmeyle hatta oral seksle bile zor geciyor.. cinsel temas sadece bunun bulasma yolu diger seyler cok kucuk ihtimal. Ayrica korkmayin ahcc ile kolayca atlatacaksiniz interneti degil burayi okuyun internete kafa yorarsaniz kendinizi 3 ayda öldürürsünüz

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok teşekkür ederim xcevap için yerimde duramıyorum gerçekten. çok küçük bile olsa çocuk için riske atamam. onda çıksa kendimi naparım bilmiyorum. Normalde anladığım kadarıyla 2 bucuk senede yüzde 90 gecmesi gerekiyormuş ben farketmeden. Geçmemesi kronikleşetiğini mi gösteriyor.?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hsv mi cıktı hpv mi? hdv yazmıssınız da. Çocuğunuza bulaşmaz bardaktan vs bulaşan bir şey değildir hpv mi hsv mi kastediyorsunuz anlamadım ama hpv bulaşmaz kesinlikle.

Ek olarak; Lütfen baslıkları nick yazarak değil, yazacagınız konunun ana temasına uygun olacak sekilde açarsanız forum kurallarını ihlal etmemiş olursunuz. Başlığı hpv bulaşma diye değiştiriyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv bulaşma

Hpv çıktı devlet hastanesinde yaptırdım. Yüksek riskli. 16 18 ve 45 olmadığını biliyorum sadece. Tipleme testine girmeme gerek varmı. Bişey değiştiriyormu anlamadım. Oral yolla geçiyorsa tükürükte falanda olur diye geliyor aklıma. O yüzden korkuyorum. Ama siz eminsiniz biraz rahatladım 😌

Durum
    Özel Üye

Alıntı Kötüanne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim xcevap için yerimde duramıyorum gerçekten. çok küçük bile olsa çocuk için riske atamam. onda çıksa kendimi naparım bilmiyorum. Normalde anladığım kadarıyla 2 bucuk senede yüzde 90 gecmesi gerekiyormuş ben farketmeden. Geçmemesi kronikleşetiğini mi gösteriyor.?
    Ne kadar zamandir sizde oldugunu bilemezsiniz ki belkide yeni cikti? Emin olun ahcc ile en gec 6 ayda atarsiniz vucuttan uzulmenize degecek bisey degil biz hepimiz uzulduk zamaninda ama suan uzuldugum gunler icin cok pismanim. Sadece cinsellige ara verme durumunuz sizi etkileyebilir belki onun disinda gunluk hayatiniza devam edeceksiniz

Durum
    Özel Üye

Hpv çıktı devlet hastanesinde yaptırdım. Yüksek riskli. 16 18 ve 45 olmadığını biliyorum sadece. Tipleme testine girmeme gerek varmı. Bişey değiştiriyormu anlamadım. Oral yolla geçiyorsa tükürükte falanda olur diye geliyor aklıma. O yüzden korkuyorum. Ama siz eminsiniz biraz rahatladım 😌
    Yok ya emin olun cocugunuza birsey olmayacak bu hastalik oyle basitce herkesten herkese gecen bi durum degil heleki agizlaa imkansiz denecek seviyede. Anca iste cinsellikle geciyor gecerse. Birakin bi cocugu opmeyi hpv birine çılgın gbi oral yapip hic bisey olmayanlar var ve cok yuksek sayida bu kisilerimiz. Agizda cikma ihtimali cok dusuk yani onu düşünmeyin bile cocugunuzu rahatca öpebilirsiniz agzinizdan bisey yedirmeyin yeter opusmeye benzer durumlardan kacinin yani onlem amacli gerisinde birsey olmaz

Durum
    Özel Üye

Ayrica ahcc basligina girip ordaki yazilarimizi okuyun ne kadar etkili oldugunu anlayacaksiniz ve rahatlayacaksiniz bu hastalik geciyor

Durum
    Tecrübeli Üye

İki bucuk senedir kimseyle birlikte olmadığım için minımum iki bucuk sene diye bakıyorum. Cinsellik hayatımda uzun süredir yok bundan sonra olmaz artık nefret ettim resmen

Durum
    Tecrübeli Üye

Okuyorum hepsini tek tek sürekli daha bakmayacam dedikten beş saniye sonra aynı yerlerdeyim. Tipleme testi yaptırmalımıyım. Bir ay sonraya jinekolojik onkolojiye randevu verdiler