Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yardım

Durum
    mabella85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

yardım

reishi shııtake maitake mushroom extract solgar,ps complex bu ürünler hakkında ne düşünüyorsunuz..yoksa sadece ahcc mi..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: yardım

Dedigin seyi hic duymadim ama ahcc kanitlanmis

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ahcc nin içeriği bu mantarlar zaten

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Solgar'ın ahcc diye sattığı ürünün gerçek ahcc ile alakası yok pek. İstersen dene gör.

Durum
    Ezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar bugün hvp virüsün kanıtlandı ve saatlerdir ağlıyorum, çaresizim nereden başlamalıyım yardımlarınıza ihtiyacım var

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhaba ezgi,

Üzülme lütfen. Yemin ediyorum hpv olduğunu yeni öğrenip böyle yardım edin çaresizim diyenler içimi sızlatıyor ağlayasım geliyor :/
    Kendim hpv ile enfekte olduğum dönemleri de hatırlıyorum bir yandan çünkü.
    Bak ezgicim virüsü biraz araştırmışsındır diye tahmin ediyorum, daha çok şey öğrenirsin bu forumdan ama bilmen gerekenler ve kendini çaresiz hissetmemen için söylüyorum.

Siğil varsa kriyoterapi ya da koterle yaktırırsın. 1-2 tane azsa elma sirkesiyle kendin de siğili düşürebilirsin. Nasıl yapıldıgını hpvliyiz.wordpress.com blogumda anlatmıştım. Bunun dışında öncelikli olarak kendine 1 yıl ver. Siğil varsa eğer çıkmaya devam edecektir. Hiç üzülme, hpv'nin huyu bu. Şu andan itibaren beslenme düzenini biraz revize edersin. Yeşil çay hpv geriletiyor, yeşil çay iç. Kefir iç probiyotik, kivi ye çarliston biber ye en çok c vitamini bunlarda. Maddi durumun el veriyorsa ahcc'ye başla forumda yazdığım numarayı arayabilirsin ya da mesaj atabilirsin, bu yazının altındaki imzamda da numara yazıyor, hpv negatif olmanı sağlıyor 6 ayda, ahcc kullananlar bölümünde arastırabilirsin, yabancı kaynaklara da bak mutlaka ne kadar etkili bir gıda takviyesi olduğunu gör hem de vegan, tamamen bitkisel. İlaç değil yani.
    Ahcc maddi anlamda seni zorlarsa, eczaneden imutor al. İçinde beta glukan var. Bağışıklık sistemini en azından korur, çok düşmemesini sağlayabilir. Ama ahcc ile aynı kulvar değiller maalesef imutor hpv negatif yapmaz. Şimdilik bunları yazabildim.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ezgicim ben de çok ağlamıştım hatta oyüzden siteye de üye olurken nickimi çoküzgün yaptım inan zamanla daha iyi hissedeceksin herşey geçecek çünkü..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ezgiiii ben bu siteyi farkettigimde 3 aylik hpv idim. Ve 3 ayimi doktorlarin bana omrumun sonuna kadar bunu yasayacagimi soylemesiyle gecirmistim. Ustelik kimse bana zamanla sigiller azalir hatta cikmamaya baslar dememisti. Nasi butun hayatimi boyle sigilden ibaretmis gibi ve kasinarak gecircem diye olmeyi bile dusunmus hatta buna tesebbus bile etmistim. Sen cok sanslisin neden biliyor musun cunku hpvyi ogrendigin anda bu sitedesin ve kimse sana sacma sapan seyler soyleyip moralini bozmayacak. Simdi gir ve ahcc basligindaki butun yazilari oku usenme hepsini bos kaldikca oku. Sana cok iyi gelecek moralin duzelecek cunku ahcc ile bunun gectigi kanitlandi ve bizler oraya butun surecimizi anlattik. Gelismeleri okudukca sana umut olacak. Sonra ne yapman gerektigi kafanda sekillenecek zaten ve baslayacaksin. Uzulme sakin geciyor seninki de gececek zamanla hic bisey kalmayacak ve bu 1 yil 2 yil gbi buyuk bi surec degil kendine dikkat eder ve ahcc kullanirsan cinselligin de olmazsa 6 ayda atabilecegn bisey. 6 ay inan bana goz acip kapayincaya kadar geciyor.. sadece dogru seyleri yap yeter.