Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeni bir üyeyim

Durum
    mabella85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

yeni bir üyeyim

tuhaf ama ne yazacağımı bilemiyorum genelde yazı yazma konusunda iyiyimdir..bu ara çoğu şey üst üste geldi..siğilim çıktı ilk başta siğil sanmadım sivilce diye düşündüm birkaç hafta geçmeyince araştırdım..sivilce olmayabilir siğil olabilir diye yazılar..sonra siğil olunca hpv virüsü oluyormuş..onunla ozaman tanıştım..üzülmüştüm ve kimseyle paylaşamıyorsun toplumsal baskılar yüzünden..doktora gittim smear testi yapıldı..sonra başka bir doktora gitmeye karar verdim o da test yaptı ..lazerla yaktı ve benim görmediğim iç taraftada var olduğunu söyledi ayrıca üst tarafta bir ben vardı ..onu da aldı..şimdi ayın sonunda hpv testim çıkacak..verdiğim hastanede laboratuar çok geç tarihte sonucunu veriyor yoğunluklarından dolayı birde ayrıntılı bakıldığı için denildi..ne kadar doğru bilmiyorum..şimdilik yakılan yerleri batıkon ile temizliyorum sonra fucidin krem anestol krem karıştırıp pansuman..yaram kapanınca aldara krem dedi..doktor bir bağışıklık hapı söyledi onu almadım gilavit isimli..biraz araştırma yapınca kullanmak istemedim..şimdilik imutor compleks ve propolis damla kullanıyorum..test sonucum çıkınca ahcc alabilirim..biraz acemiyim ve karışığım..stresli bir dönemden geçiyorum..operasyon sonrası 4 gün sonra adet olmam gerekirken olmadım..hemen test yaptım şimdilik negatif çıktı..öyle..

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: yeni bir üyeyim

Merhabalar,bu süreçte sakin olmanı tavsiye ederim,regli dediğin şey havadan sudan etkilenen bir şey.. ama olmazsın ama olursun. Çok geçmiş olsun diyorum.. tipleme sonucun çıktıktan sonra mevcut doktoruna olan güveninde bir soru işaretin olursa farklı bir doktora gitmeni tavsiye ederim. Bu süreçte cinsel aktif durumdaysan buna ara vermenin sana iyi geleceğini söylemek isterim öncelikle,propolis kullanman güzel. Ben hiç siğil çıkmadım görünürde ama tahmin ediyorum ki çok yıpratıcıdır. Bağışıklık sistemini güçlendiriyor olman hem olası bir hpvnin varlığını uzaklaştırıyor olacak hem de siğillerin için tedavi edici olacak diye düşünüyorum,diğer arkadaşlarım bu konuda daha tecrübeliler ne derler bilmiyorum ama.. imutor compleks’i 1 aydan fazla kullanmamanı tavsiye ederim,içinde ekinezya var uzun süreli kullanımı ciğeri çok yıpratabilir. Onun yerine sadece imutor kullanabilirsin. Ben de öyle yapıyorum.. henüz Ahcc kullanmaya başlamadım,imutor-propolis,alkolsüz,sigarasız bir hayata endeksledim kendimi bir sonraki dna tarama testimde negatif gelebileceğimi düşünerek.. eğer baktım olmuyor,6. Ayımda Ahcc ile yoluma devam edeceğim.

Çok geçmişler olsun

Durum
    mabella85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: yeni bir üyeyim

teşekkür ederim..cinselliği durdurdum soğudum hatta..ımutor için teşekkür ederim..doktora güvenim pek yok sonucumu alıp başka doktora devam etmeyi düşünüyorum..doktor çok önemli bu konuda ..güya özel hastane ama ilgisiz ..ne kadar bilgi varsa internette burayı okuyarak öğrendim..