Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc ile 6. Ay

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc ile 6. Ay

Gecen sene ahccyi ilk kesfettigimde 'nasi yani 6 ay nasi dayanicam ben biri beni 6 ay sonrasina isinlasin ' diyordum. Ama bitti ! 1 hafta sonra 6 ay doluyooor 🙏🏻 O kadar sabırsızlandim ki dayanamadim simdiden yazmak istedim 4. Ayda yazdigim yazida zaten bicok seyi soylemisim ama kisaca tekrar edeyim: 9 aydir hpvyim ve 6 aydir da ahcc kullaniyorum. Ahccsiz gecen 3 ayimda tamamen sigilden ibaretmis gibi hissediyordum kendimi o kadar cok cikiyordu ki... her hafta ama her hafta verrutolle sigil yakmaya calisiyordum (her hafta ciktigi icin kotere ne guc yetiyor ne zaman ne derinin iyilesme suresi) ahcc sayesinde ilk iki aydan sonra sigil cikartmam durdu cok sukur. Tam 4 aydir sigilsiz geziyorum ve binlerce kez sukurler olsun ki sigille alakali hic bir belirti yok bu surecte ne yaptigima gelirsek yedigime ictigime cok dikkat etmedim acikcasi kimi zaman mutsuzluktan ve depresyondan kaynakli ac gezdigim oldu. Ben yalniz yasiyorum o yuzden cogu zaman yemek yapasim bile gelmiyor atistirmalarla gecistiriyorum.. yani mukemmel beslenmedim. Ama vucudumda sigil barindirmamaya dikkat ettm. Dedigim gibi ilk 5 ayim sigille gecti ve ben her hafta verrutol ile çıkanları yakiyordum bu sayede heryerimi sigil sarmasina engel oluyordum. Ahcc kullanmaya basladigim ilk 2 ay icinde zinco ictim geceleri. Sigillerim artik cikmamaya başladığında biraktim ama cok bi faydasi oldugunu soyleyemem. Bol bol uyudum uykusuz gezdigim olmadi.. ama uykunun da afaki bi faydasi var midir? Ben sanmiyorum. Uykusuz da gezsem ahcc ile yine bunu basarirdim. Burada ahccnin mukemmel etkisinden bahsetmek istiyorum spor falan yapmadim ara sira alkol aldim. Gunlerce yataktan cikmadigm oldu. Agir depresyon atlattim. Uzuldum agladim kafaya cok sey taktim bi tek hastaligi takmadim ! Evet olay tam da bu aslinda hastaligi kafaya taktigim zamanlar deli gbi sigil cikartiyordum ne yapsam fayda etmiyordu. Ne zamanki artik onemsemedim o gun bugundur sigilsizim tabiki ahccnin etkisi bunda %80 ama geri kalan o %20lik kisimda da tamamen beynimiz etkili bence. Ben ahcc ile bunun olacagina inandim kendimi buna sartladim ve olduguna da inaniyorum... Bu hastaligi takmadigimiz muddetce isterse geri kalan dunyanin butun yuku uzerimizde olsun hayatin en aci olayini yasayalim hic birsey olmuyor emin olun ben bizzat yasadim test ettim.
    Herneyse bi ara corekotu bal karisimi yedigim zamanlar oldu o da ahccnin ilk 2 ayindaydi zinco ictigim zamanlardaydi sigil cikmamaya baslaynca onu da biraktim. Ama ben corekotu ve bali ahcc oncesinde de kullaniyordum bi gram faydasini goredim bununla negatif oldum diyenlere hayret ediyorum ben deli gbi corekotu yiyordum yine yine ve yine daha fazla sekilde sigilim cikiyordu.. yaaani ozetle arkadaslar ahcc harici hic bisey yapmadim. Negatif oldum mu bilmiyorum daha 2 ay kullanicam ahccyi 8e tamamliycam iyice gaza gelirsem 10 ay bile devam edeblirm cok guzel gidiyor boyle hasta olmadan falan😂 tabi sizleri test icin bekletmis olucam ama ben takmiyorum gercekten merak da etmiyorum boyle iyiyim kisi da ahcc ile saglam atlatayim diye bakiyorum artik hastaliktan gectim

Simdi gelelim bundan sonra ne yapacagima: dedigim gibi ahccyi 2 ay belkide 4 ay daha kullanicam. Bu surecte kalan aldaralarim vardi onlari haftada 2 olmak uzere 1 ay kullanicam. O bolgenin lokal bagisikligini guclendirmesi amacli. İmmunex plus almistim onu da 2 ay yada 4 ay kullanicam ahccyi uzattigim sureyle orantili olarak. Bunu son vurus gibi düşünün. Onun haricinde de bisey yaomiycam. Alkol haftada 1 sigara yok spor yok. Uyku var. Beslenme eh iste.. aaaa bu arada son 2 aydir hergn duzenli olarak yesil cay iciyorum gündüzleri. Geceleri ise ada cayi ihlamur gibi bitki caylari iciyorum. Normal cayi azalttm. Seker falan zaten kullanmiyorum. Bide disardan yemiyorum. Duzensiz de olsa mutlaka evimde yiyorum.

Durum budur uzun oldu kusura bakmayin umarim faydasi dokunur okuyanlar icin 🙏🏻 Ben onu yapmiyorum bunu yapmiyorum dedim diye sizde oyle yapin demek istemedim onu belirteyim. Sadece ahccnin gucunu anlatabilmek icin hic bisey yapmadigim halde bu durumdayim demek istedim. Beni ornek almayin ama ahccnin etkisini ve gucunu gorun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc ile 6. Ay

Merve 4. ayında yazdığın yazıyı hatırlıyorum ne çabuk 6 ay olmuş hey gidi günler Sen hpv ile ciddi ciddi savaşan arkadaşlarımızdan birisin ve emin ol bu kadar kafayı takınca negatif oluyorsun çünkü bağışıklığı güçlendirmek için ciddi adımlar atmış oluyorsun. İnşallah 2 ay sonra negatif haberini alırız

Durum
    Özel Üye

İnsallah aryaciimm ya ben cinsellige ara vermedim tek eksim o... ama tek kisiyle ve ayni kisiyle devam ediyor bi bu konuda suphelerim var ama bakalm gorecegiz eger negatif olmamis olursam 2 ay sonra cinsellige tovbe edip bi 3 ay daha uzaticam ahccyi. insallah gerek kalmaz burdanda herkese ispatlamis oluruz resmen kendi uzerimde deney yapiyorum ahahahah

Durum
    Admin

Hahahahah yani cinselliğe devam etmene rağmen hala siğil çıkmaması hem güzel hem de enteresan ama inşallah ahcc yi uzatmana gerek kalmadan negatif çıkarsın 2 ay sonra

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahahah yani cinselliğe devam etmene rağmen hala siğil çıkmaması hem güzel hem de enteresan ama inşallah ahcc yi uzatmana gerek kalmadan negatif çıkarsın 2 ay sonra
    İnsallah kuzum bende hayret ediyorun umarim ayni kisiden tekrar bulasmaz diyen doktorlar haklidir hepimiz bunu temenni ediyoruz gorecegiz bakalim 🙏🏻 Onemli olan kafada bitirmek kafamiz rahatsa bence yolun buyuk bi kismini asmisiz demektir

Durum
    kaan bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

psikolojik olarak bayağı zorlu süreçten geçmişsiniz negatif olmayı hak ediyorsunuz, bakalım benim 6 ayım nasıl geçecek, merak ettiğim husus bu tedavisi sürecinde genital bölgede ki tüyleri almamak mı gerekiyor.

Durum
    Admin

Alıntı kaan bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    psikolojik olarak bayağı zorlu süreçten geçmişsiniz negatif olmayı hak ediyorsunuz, bakalım benim 6 ayım nasıl geçecek, merak ettiğim husus bu tedavisi sürecinde genital bölgede ki tüyleri almamak mı gerekiyor.
    Alırsın tabii ki ama jilet kullanmaman gerekiyor.

Durum
    Özel Üye

Alıntı kaan bey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim lazerli cikmiyor yani ciksa bile cok ince tuy seklinde cok gereksinim duymuyordm almaya ama verrutol surerken ince az bile olsa hic olmamasi gerekiyordu o yuzden erkeklerin sakal kisaltma makineleri varya onlarla derimi kesmeden aliyodum. Hep boyle yaptm asla tuy dokucu veya jilet kullanmadm kesinlikle derinin tahris olmamasi gerekiyor bu cok onemli

Durum
    Özel Üye

Kaan bey siz tedaviye yeni mi basladiniz ahcc kullanali ne kadar oldu sizin ne durumda sigiller

Durum
    kaan bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

iki tane mercimek tanesinden hallice siğilim vardı geçen ay kriyo ile yakılıp vucuttan attıktan sonra aldaraya başladım. bir iki tane çok küçük siğilim vardi onlarda kayboldu. şuan için gözle görülür siğilim yok ama ben titiz bir insanım en ufak içimde şüphe kalmamasi için geçen hafta ahcc ye başladım.