Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Höhöm höhöm..

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Höhöm höhöm..

Merhabalar Hanımlar,Beyler; Nasılsınız?

Burada daha önce konumu bilenleriniz veya bilmeyenleriniz olabilir. Mayıs ayında Hpv 52 pozitif gelerek hayatıma yeni bir değişim kazandırdım.. değişim olarak nitelendiriyorum,yazımın devamında bunu açacağım işte sonra neydi,biopsiydi. Heh,dediler ki efendim Cin3. Tamam oldu durun bir saat kadar ağlayayım sonra ciddi ciddi konuşalım dedim doktoruma( şaka ) Ve sonra bu hpvnin bende yarattığı büyük yorgunluk süreci Leep Konizasyon; bol bol kanamalar,ağlamalar,canlı canlı dikiş atmalar. ( bu bana özeldi,siz de olmaz. Leep olmanız gerekiyorsa olun,korku yok) falan filan derken tabii bu süre zarfında ay yok ağzındada hpv var mıdır,ay yok boğazımda bir balon var,ay yok anal seks yaptım acaba orada da var mıdır,ay galiba benim sonum böyle giderse kanser derken bir paranoyak aldık başımızı gittik; yahu noooluyo bitti gitti bakınız son ameliyatımın üzerinden 30 gün geçti bugün tam anlamıyla. Ne bir kanama,ne bir akıntı yok. Öhö öhö KBB’e de gittim o da para kazandı,isterseniz bi Genel Cerrah’a da gidebilirim o da para kazansın,bi şey yok desin. Ama bi salalım mı ya.. bir mutsuzluğa vakit ayırmak bu kadar uzun olmamalı. Negatif ki yaşayacaksınız hayırdır ya? Nedir arkadaş kanseri bu kadar çağırmak,üstelik bu bu kadar kötü biriyken gel kapımı çal mı diyelim ona. Demeyelim,çünkü o kötü biri. Biz kanser değiliz,biz kanser olabilirdik fakat olmayacağız. Olması gereken savaşı açacağız,fedakarlık edeceğiz ve başaracağız. Kaldı ki hpv kim oluyor ya?

Geçen bir arkadaşım diyor ki,sen şehvetli duygulardan kendini nasıl izole edeceksin? Haha o nasıl bir soru lan. İnsan bu sevebilir hatta sevişmek isteyebilir. Ama korkarak değil,buna hazır olarak..

Sonra neydi efendim,dürüst olup ilgisini çektiğimiz adam’a veya adamlara hpv olduğumuzu açıklamamız.. ve duygusallığın melankolisine de bir parça yer vermemiz. Ee ben yaptım noldu? Adam kaçtı.. kaçacak tabii. Nerden bilsin ki,bana son mesajında “ Geçmiş olsun çok “ dedi. Ben de, teşekkür ederim sana da geçmiş olsun dedim
    Ne diyim Adam Hpv’i Hiv sandığını için sanıyor,kan testinde negatif çıkmış çünkü! Hahaha bak yazarken gülüyorum. Bakınız herşey mümkün inanın bana,kimse için bir risk faktörü değilsiniz. Siz ona yapabileceğin en delikanlı şeyi yapıp Hpv olduğunuzu söylediniz,çok şey yapmayın.

Alışmış kudurmuştan beter derler,ben aynı ben devam. Yine fırlamalıkta sınır tanımıyorum,adamlara ayak üstü iki laf söyleyip kaçıyorum çok eğlenceli oluyor. Yine yazıyorum ilgimi çekene,belki ilerde lazım olur diye 😋 ahaha bu da şakaydı. Ayh hep güzelim, hep olacaklar ama bir gün hpv olmayacak. Ama karşımdakinde olacak olursa ben kendisinde destek olmaya hazırım.

Eee napıyosunuz,çok eğleniyoruz dimi!

Öpücükler,selamlar

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: Höhöm höhöm..

Yazım hatalarıma özür diliyorum,trafikteyim çekmiyo 😁

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hahahahah clouds yazini gercekten gulerek okudum harikasin trajik bi hikaye anca bu kadar komik hale getirilebilirdi

Biz iyice bu hastaligi eglenceye vurduk bazen diyorum negatif olmus olsam hayatimda sanki buyuk bi bosluk olacak 😂 tovbe yarabbim yinede negatif olayim 🙏🏻 Dusunsenize her sabah ahcc icmiyorsun sigara falan icmek istediginde içebiliyorsun ne buyuk luks. Ama en acisi artik diledigimiz gibi sevisemeyecek olmamiz bu hastaligi yasayip bildikten sonra futursuzca sevismeler yerini en son kimle yattin? Ne kadar zaman onceydi? Korundun mu? Kiz nasi biriydi? Gibi sorulara bırakiyor.. hayir adam sevgilin bile olsa ciddi iliskiye basliyor dahi olsan bu sorulari sorma geregi duyacagiz illaki..

Senin adama gelince gecmis olsun nedir ya sanki aids iz sanki hiviz. Basit bi enfeksiyon gibi goruyorum ben artk bunu ayrica insanlarin cogunda zaten var bilmiyorlar bide ogrendikleri kisilere hastalikli muamelesi yapıyorlar. Ben gecen sene bi arkadas ortamında otururken erkek arkadaslarimizdan birisi 'lan bide hpv denen bisey var allah korusun düşünsenize sevglinizin hpv oldugunu' diye bi konusma gecti herkes oldu o zamaaaaan gorusurz falan dedi gulduler. Bu bilgi yoksunu arkadaslarimizin icinde benm sevglim de vardi hpv idi ama ben soylemedigim icin bilmiyordu o da konuya guluyordu o yuzden asil hpv konusunda bilgi yoksunu olan bu kisilere gecmis olsun demek lazim bizden zaten geciyor da onlar bu bilgisizlikle omur boyunca tasiyacaklar bu gidisle..

Durum
    Ebr
    Ebr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende söyledim benim adam da kaçtı 😂 üstelik siğilim yok bulaşma riski de minimum. Bir de demezmi bana hastalık sürecinde yanında oldum diye 😂 nerde oldu acaba rüyasında mı 🤣 korkup kaçtı. Sölemeyin arkadaşlar inanın korkup kaçıyorlar. Ayrıca herkes hpv neredeyse nerden bilsinler bunun özel testini yaptırmadan anca gülerler bu konuya 😂 siğilleri olanlar anlıyorlarda ya olmayıpta taşıyıcı olanlar?

Durum
    Ebr
    Ebr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Açıklama getireyim. Söylemeyin derken şunu kast ettim. Yalan atıp cinsel ilişkiye girin bunu ondan saklayın demiyorum tabiki ama sevgili olup, duygusal yakınlaşma yaşayıp cinsel ilişkiye girmeyin. Çünkü öğrenince kaçacaktır.Kaçmayan çok nadirdir. Bu yüzden de atlatana kadar kimseyle birlikte olmayın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ebr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende söyledim benim adam da kaçtı 😂 üstelik siğilim yok bulaşma riski de minimum. Bir de demezmi bana hastalık sürecinde yanında oldum diye 😂 nerde oldu acaba rüyasında mı 🤣 korkup kaçtı. Sölemeyin arkadaşlar inanın korkup kaçıyorlar. Ayrıca herkes hpv neredeyse nerden bilsinler bunun özel testini yaptırmadan anca gülerler bu konuya. siğilleri olanlar anlıyorlarda ya olmayıpta taşıyıcı olanlar?
    Arkadaşlar sizin adamlarınız tırt çıkıyor
    Ben söyledim, evlendik hahahahahahaha tabi böyle söyleyince saçma oldu ama seven insan ''ne tip bir çözüm bulabiliriz'' diye düşünür hemen kaçmak yerine Hiç kafanızı bozmayın kızlar onlarda korkmuş olabilirler biraz ne olduğunu bilmedikleri için. Halbuki kendileri bile taşıyıcı olabilir bu kadar yaygınken.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizin adamlarınız tırt çıkıyor
    Ben söyledim, evlendik hahahahahahaha tabi böyle söyleyince saçma oldu ama seven insan ''ne tip bir çözüm bulabiliriz'' diye düşünür hemen kaçmak yerine Hiç kafanızı bozmayın kızlar onlarda korkmuş olabilirler biraz ne olduğunu bilmedikleri için. Halbuki kendileri bile taşıyıcı olabilir bu kadar yaygınken.

Ahaha Arya,Allah senin şanstan bi tane de bize nasip etsin inşallllaaaahh

( koro şeklinde amiiin dediğinizi duyuyorum )

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Ebr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıklama getireyim. Söylemeyin derken şunu kast ettim. Yalan atıp cinsel ilişkiye girin bunu ondan saklayın demiyorum tabiki ama sevgili olup, duygusal yakınlaşma yaşayıp cinsel ilişkiye girmeyin. Çünkü öğrenince kaçacaktır.Kaçmayan çok nadirdir. Bu yüzden de atlatana kadar kimseyle birlikte olmayın
    Arkadaslar cinsel duygularınız cok yüksekte olabilir ama bu cinsellik işine ara vermeniz gerekiyor hpv pozitifken gerekirse hiç bir şey yasamayın benden söylemesi ben en basında eşime söyledim hpvyim diye suan evliyim adam biyere kaçmadı .negatif olmamı bekledi .beklemeyene yol gösterin sevgiyle kalın

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben konuya bi virgur koyarak belirtmek istiyorum, gecen sene hpv oldugumu ogrendigimde mevcut devam eden 6 aylik bi iliskim vardi ve 8 aydir da ondan baskasiyla hic bi temasim olmamisti. Ama doktorlar bu virusun kuluckasi yıllarca surebilir dedigi icin ondan bulasmis olma ihtimalini hic vermedm. Cunku onda sigil yoktu cunku hpvnin tip degistirerek gectigini o zmanlar bilmiyordum cunku o herseyin en mukemmeliydi onda boyle bsey olamazdi.... adam o kadar net ve vicdansiz biriydi ki eger bunu bilirse sen bana bunu bulastiramazsn der o an ayrilirdi hastaligin gecmesini falan bekleyecegni sanmiyorum kimbilir kimden ne aldin derdi agzina geleni söylerdi. Cok seviyordum ve gitmesinden cok korkuyordum bu hikayeyi beni taniyan herkes az cok biliyor ben soylemedim sakladim ve aylarca boyle devam etti. Kendi kendime tedavi olmaya calismaktan hatta yaralarimi ondan saklamaya calismaktan psikolojimi bile bozdum. Surekli gergn mutsuz ve sinirliydim. Onda hala sigil cikmiyor bu arada neredeyse 1 yil olacak tik yok vucutunda.

Simdi gelelim guncel olan duruma: ben onu kaybetmemek ugruna kendi canimi ortaya koydum her ne olursa olsun yeterki benden gitmesin diye salakca bi dusunceye kapildim. Tam sigillerim gecti hersey duzene girdi negatiflige dogru gittigimi varsayiyordum ki adam beni durduk yere 'bunaltiyosun' diyerek cekti gitti. Eee smdi ben onca cileyi bosuna mi cektm? Bosuna mi aylarca kendime eziyet ettim o gitmesn yeterki diye. Adam isterse durduk yere de gidebiliyormus hpv olmamiza gerek yokmus. Eminim gitmek istemeyen insanlar hpv oldugunuzu bile bile de kalir. Tamamen sevgiyle alakali bu durum. Cunku empati yapiyorum o hpv olmus olsa ben ondan asla gitmez iyilesmesini beklerdm ona destek olurdum gerekirse sigillerini kendm bile yakardm. Cunku iyi gunde kotu gunde demek bunu gerektiriyor.

Ayrildiktan sonra kulagima bazi seyler geldi. Bana arkadasim dedigi insan aslinda sevgilisiymis beraber kaldiklarini ogrendim. Ee bos durmamislardir tabiki. Ve benim sevglimin eski sevgilisi grup seks yapıyormuş...... o da bunu öğrenince ayrilmis o kizdan ama is isten gecmis tabi kaptiysa kapmistir ve haberi bile yok hala. Ayrica hpvli biriyle (benimle) beraber olup 1 yil sigil cikartmamak da mucize! Bu bile onda bu virusun zaten var oldugunu tasiyici oldugunu gosteriyor. Buyuk hayal kirikligi yasiyorum arkadaslar.. kimin icin kendime neler yapmışım inanamıyorum. Tek iyi tarafi ne bliyor musunuz? Artik onunla bi cinsel temasim kalmadi. Bunu bitiremiyorduk artik bitti. 6. Ayimdaym ahcc de 4 ay daha devam edicem cinsel temazsiz 10. Ayda test yaptiricam garanti olsun istiyorum. Boyle iste...