Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ben de negatifim artık💪

Durum
    ddefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de negatifim artık💪

Herkese merhaba 33 yaşında bir çocuk annesi evli bir kadınım.Hayatımda eşimden başka kimseyle bir temasım olmadı ama hpv beni de buldu maalesef.Aralık 2018 de koterle siğillerimi yaktırdım. Sadece riskli gruplara bakıldı ve negatif çıktı. Yani siğillerimin tipini hiç öğrenemedim sanırım 6 ya da 11 olmalı. Koter olduktan 10 gün sonra gardasil aşının 1. dozunu oldum ama devamını yan etkilerinden korktuğum için olmadım.

Daha sonra internetten bu siteyi buldum ve ahcc yi öğrendim. Bi sürü makale okuduk eşimle. Etkili olduğuna inandım ve kullanmaya karar verdim. Kendi imkanlarımızla ahcc yi temin ettik.Bu arada eşimde bir lezyon yoktu.Neyse ben önce kullanmaya başladım ahcc yi bir ay sonrada tedbir olsun diye eşim başladı . 6 ay kullandık.Bu süreçte sürekli kontrollere gittim ve smear yaptırdım.Yeşil çay içtim şekeri hayatımdan çıkardım diyebilirim.Ara ara propolis çörek otu+bal kullandım.Altı ay bitti herhangi bir nüks olmadı bende.Bir ay hiç bir takviye almadım bi daha çıkıp çıkmayacağına emin olmak için.ahcc bitimi+ 1 ay aradan sonra İlk olarak Hakan topalismailoğlunda eşimle birlikte asetik asit testi yaptırdık lezyon olmadığını söyledi ve sonra gelişim lab da tüm tiplere bakıldı ve negatif çıktı😁

Şu an çok mutluyum buradaki tüm arkadaşların bu duyguyu yaşamasını isterim hayat tarzını değiştirip ahcc kullanarak hpv yi yenebilirsiniz. Tabi tüm hayatım boyunca takipte olmamız gerekiyor bunun da farkındayım. Bu virüsün çok eşlilikle ve aldatmayla alakası yok .ben ilk çıktığım insanla evlendim ve mutlu bir evliliğim vardı eşimin aldatma durumu yok.Önceden kapmış olabilir taşıyıcı olabilir ama sonradan kapmadığına eminim. Başlarda kendi kendimi yedim Bunu hiç haketmedim diye ama şans ... Şu an koter olalı 10 ay oldu ve eşimle hiç ilişkim olmadı. Bundan sonra da nasıl olcak bilemiyorum ama sağlığıma kavuştuğum için çok mutluyumİnşallah herkese bu günleri yaşar. Öncelikle Arya'ya ve deneyimlerini anlatan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Sağlıklı günler diliyorum herkese🙋🏻♀

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ben de negatifim artık💪

@Ddefne, bana özel mesajla ilk negatif olduğunu söylediğin zamandaki mutluluğu şu an yazını okurken de yaşadım. Evet bitti süreç, artık bir oh çekip yeni bir başlangıç yapmanın zamanı. Bu site, ben ve diğer güzel üyelerimiz yardımcı olduysak sana bizlere ne mutlu. Birbirinize de deva olmanız çok mutlu hissettiriyor beni. İyi ki bu siteyi kurmuşum, iyi ki yalnız değilsiniz. <3

Eşinle de bu süreçten sonra belki bana laf düşmez ama anaç bünyem bunu söylememi istiyor öncelikle prezervatifle bir süre devam ederek, daha sonra onun da negatif olduğu kesinleştikten sonra özgürce devam edebilirsiniz.

Her şey gönlünce olsun, bizi unutma <3

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Eşinizle korunmadan ilişkiye devam ettiniz mi?

Durum
    Admin

Piu, yazısında şunu demiş: '' Şu an koter olalı 10 ay oldu ve eşimle hiç ilişkim olmadı.''

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Pardon sonradan gördüm , teşekkürler

Durum
    Admin

Rica ederim <3

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Canım çok sevindim senin adına. Darısı hepimizin başına inşallah

Durum
    Admin

@çok üzgün, kuzum durumun ne senin? senden de bi HPV negatif haberi bekliyorum yakında

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Çok çok çok sevindim gecti gitti, gözünüz aydın. İnsallah bir daha adını dahi duymazsınız bu virüsün. Peki eşiniz de test yaptırdı mı?

Durum
    ddefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok teşekkürler😊Evet eşim de test yaptırdı negatif çıktı😊

Bu Konu için Etiketler