Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tip 51 ve ahcc sonra tip 54

Durum
    sadeceben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

tip 51 ve ahcc sonra tip 54

Merhaba arkadaşlar bundan 6 ay once şüpheli iliski sonrasi yaptirdigim test sonucu tip 51 oldugumu ogrendim 7-8 tane sigil yaktirdim Hakan Hoca da. Bu arada cinsiyet erkek. 3 kutu onerdigi ahcc yi kullandim gunde 1000 mg 2 kutu da kinoko kullandim gene 1000 mg. Toplam 6 kutu. ilk sigillerden sonra sigil cikmadi kontrollere gittim hatta asi bile yapti Hakan Hoca. 6 ayi doldurmama 50 gun kala test yaptirdim. Bu seferde tip 51 in yanin da tip 54 te turemis. Supheli iliskiden sonra asla cinsel iliskiye girmedim. Hakan Hoca bölünmüştür yada baskilanmistir ortaya cikmistir dedi. Simdi sormak istediğim soru su ikinci tip te ortaya ciktigina gore negatif alma surecim daha da mi uzadi ? Testi mavi labda yaptirdim tekrar baska yerde teyit mi ettirsem ? Kullandigim ahcc marka yada mg kullanimlarini mi hatali yaptim ? Cinsel perhize devam mi etmem gerekiyor? Kafamdaki bu sorularda fikirleri olan benle paylasirsa cok sevinirim. Teşekkür ederim simdiden

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: tip 51 ve ahcc sonra tip 54

Bence kullandigin ahcc miligrami yeterli degil. Biz 3000 kullaniyoruz gunde. Senin 6 kutu dedigin bize 2 ay gdiyor ve hicbirimiz 2 ayda negatif olmadik. Bence negatif olanlarin kullandigi sekilde kullanmalisin ahccyi.

Ayrica bolunme ihtimaline yuh demek istiyorum. Boyle bisey varsa surekli urer bu vucudumuzda hicbi zaman negatif olamayiz ki.. bence eskiden kaptigin bi tip kuluckasini daha yeni bitirmistir. Bolunme ihtimaline inanmak istemiyorum acikcasi

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende de tip 51 var korktum ya kaç doz aşı oldunuz? İlk yakmadan sonra siğil çıktı mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Günde kaç mg kullandın? günde 1000 mg yazmışsın ama öyle birşey mümkün değil kutuyu kafaya dikmiyorsan. 3 mg kullandınız mı acaba?

Durum
    Kıdemli Üye

Merv.000 doğru söylüyorsun miligram olarak baktiginda iki ay kullanmis oluyorum ama Hakan Hoca yeterli demisti Mg i artirmak gerek sanirim. Piuuu89 ilk yaktirmadan sonra sigil hic cikmadi belki ahcc engelledi. İki doz asi vuruldum ucuncusunun tarihi aralik. Bu arada arkadaslar panik yapmayin. Ben alkol kullanmıyorum ama sigara kullanıyorum. Birde isim yorucu bir is surekli hareket halindeyim. Birde bunun üzerine spor manevi olarak iyi geldigi icin aksamlari agir spor yapıyorum. Hpv varken ilk basta hastalik hastasi oldum bir suru baska testler yaptirdim kasiklarimda batma oldu 3 ay antibiyotik kullandim falan. Bunlarin hepsi bağışıklıgimin zayiflamasinda etmen olabilir . Oyuzden benim durumuma bakip sakin panik yapmayin.

Durum
    Kıdemli Üye

Arya zaten bir sase genelde 1000mg yani 1gr. 3 gr kullanmadim. Forma yeni uye oldum ozamana kadar Hakan Hoca yeterli demisti. Bu arada Arya ikinci tipin cikmasi iyilesme suresini uzatir mi baska bi yerde testi teyit mi ettirsem ?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bence zaten tip 51 icin de yeterince adim atilmamis negatiflik icin. kullandigin ahcc mg i yuzunden. Sanslisin tip 54u onceden kaptiysan onunda suan aciga cikmasi cok iyi olmus. Simdi ahccyi duzgun kullanarak ikisini birden atabilirsn 6ayda. Yani sunu demek istiyorum sen ahccyi duzgun kullanmis olsan evet tip 51in negatif olmasina az kalmisken yeni tipin çıkmasi sureci uzatabilir ama zaten senin tedavi en basindan yanlis tip 54 cikmasaydida 51 bu sekilde kolay kolay negatif olmazdi. Birsey kaybetmedin yani

Durum
    Kıdemli Üye

Cok mantıklı yazmissin Merv.000 cok teşekkür ederim 🙏🙏

Durum
    Kıdemli Üye

Sen kac aydir kullanıyorsun hangi tip var?

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İlk testinde tip 54 e de bakılmışmıydı? Belki o zamanda vardı ama testi kapsamıyordu? Her test bütün tiplere bakmıyor. Eğer testte ona da bakıldıysa bence daha önceden tip 51 i kapmıştın bahsettiğin şüpheli ilişkiden sonra tip 54 ü kaptın ama çok yeni olduğu için testte gözükmedi.