Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv konusunda

Durum
    Hermeses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv konusunda

Merhaba, forma yeni üye oldum. Yaklaşık bir ay önce genital bölgede küçük bir lezyon farkettim. Geçer diye bekledim, bugün test verdim. Lezyon dışında karın alt bölgesinde şişlik, ara ara kasıklarda ağrı ve Rahim içi sızlama yaşıyorum doktorum rahim ağzı kanseri belirtilerine benziyor dedi. Bir hafta sonra smear sonucum çıkacak. Haftaya hpv vericem. Çok huzursuzum arkadaşlar ☹️ sizde böyle belirtiler vermiş miydi? Direk kansere çevirir mi? ☹️ Sitede ahcc hakkında yazılar okudum. Ahcc ile kesin olarak vücudumdan bu virüsü atabilir miyim ☹️☹️ Kendimi hiç iyi hissetmiyorum sanırım, deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim arkadaşlar

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv konusunda

Özel hastaneye mi gittiniz?

Benim de karın alt bölgem şişiyor rahim bölgemde sızlama hissediyorum ara ara bu son zamanlarda. Ama smearim temiz ve rahim ağzında bi sıkıntı görmedi doktorum. Bence bu yasadığın durum üşütmekten dahi olabilir yani hemen rahim ağzı kanseri demesi bana çok abuk geldi.

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Üşüttüğüm zaman o kasık ağrılarından, sızlamalarından bende de oluyor. Korkmayın hemen 1 ayda ne kanseriymiş bu eminim kötü bir şey çıkmayacaktır. Bu aralar biraz sıcak tutun ayaklarınızı, belki yediğiniz bir şeyler de gaz yapıyor olabilir bağırsaklarda, o bile etki etmiş olabilir. İçinizi ferah tutun ama lezyon varsa büyük ihtimalle hpvsinizdir. Bir an önce ahcc ye başlayıp virüsü vücuttan kısa sürede atabilirsiniz.

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Rahminin içi nasıl sızlıyor bende de kasıklarda ağrı ve batma tarzı birşeyler var iki aydır

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hermeses rahim ağzı kanseri belirtisi olduğunu düşünüyorsa doktor ahcc fayda etmez. Burada %98imiz kanserle mücadele etmedi, yani kanser olmamıştık sadece kansere dönebilecek kötü huylu hücreleri leep konizasyon operasyonu ile temizletmiştik. Onun dışında da hpv'den kurtulmak için ahcc kullanıyor arkadaşlar ama hpv'nin getirebileceği en kötü sonuç: rahim agzı kanseridir. Bu varsa ahcc etki etmez. Bence hemen endişe etmeyin, hiçbir şey kesin değil sonuçta.

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arya sende kaç yılda cin3 e dönmüştü? Ve cin3 ten kansere dönmesi kaç yıl biliyor musun?

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kasık ağrısı ve rahim sızlamasının birçok sebebi olabilir. Hemen kansere yormamak lazım, allah korusun. Haberinizi bekliyoruz. Çok geçmiş olsun

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Rahim sızlamasi derken ? Bir şey girdigin acıdigini mi kastediyordunuz? Benimde bir şey girerken acı oluyor🤦*♀️