Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6,16 31, 52, 53 e sahibim! 5 farklı hpv türü ve ahcc kullanmaya başladım

Durum
    Cizlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

6,16 31, 52, 53 e sahibim! 5 farklı hpv türü ve ahcc kullanmaya başladım

Merhaba herkese arkadaşlar, haziran ayında hpv olduğumu öğrendim. Bir haftadır ahcc, propolis ve imutor kullanıyorum. Deflagyn jel de kullanıyorum.
    Sigaraya son 3 aydır stresten başladım aslında tam bağımlı sayılmam. Bırakmaya çalışıyorum pek başarılı olamadım bu konuda. Tamamen bırakacağım. Sağlıklı beslenme yeşil çay ve kefire devam!

1 yılın sonunda tekrar test yaptırıcam bu hpv lerden 1-2 tanesi bile negatif olsa bana yeter! Umutluyum ahcc ye inanıyorum.
    Bu arada ben son 2 haftadır ilk kez siğil çıkarmaya başladım yaktırmak için İstanbul Avrupa yakasında doktor önerileriniz varsa eğer yardımcı olabilir misiniz? Efudix kremle yakıyorum ama yara oluyor o şekilde

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: 6,16 31, 52, 53 e sahibim! 5 farklı hpv türü ve ahcc kullanmaya başladım

Merhaba Cizlam,

Ben siğilleri fark ettiğimde kurban bayramı öncesiydi ve bayram sonrasına yani 15 gün sonrasına kalmıştı siğillerin yakılması ve tatile çıkacağım için o kadar beklemek istemedim. O yüzden özel bir klinikte yaktırdım ve 1250 lira para verdim ama doktor siğilleri yakıp bırakmıyor, her ay düzenli kontrole çağırıyor tekrar çıkan siğil olursa onları da yakarız demişti tabii çok maliyetli ancak başka çarem olmadığı için o kadar parayı baymak zorunda kaldım. Mecbur kalmadıkça bu kadar para harcama bence çünkü bu hastalık çok maliyetli AHCC de kullanmak zorundasın. Devlet hastanesinde kadın doğum bölümüne gidersen ücretsiz koter olabilirsin.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Cizlam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese arkadaşlar, haziran ayında hpv olduğumu öğrendim. Bir haftadır ahcc, propolis ve imutor kullanıyorum. Deflagyn jel de kullanıyorum.
    Sigaraya son 3 aydır stresten başladım aslında tam bağımlı sayılmam. Bırakmaya çalışıyorum pek başarılı olamadım bu konuda. Tamamen bırakacağım. Sağlıklı beslenme yeşil çay ve kefire devam!

1 yılın sonunda tekrar test yaptırıcam bu hpv lerden 1-2 tanesi bile negatif olsa bana yeter! Umutluyum ahcc ye inanıyorum.
    Bu arada ben son 2 haftadır ilk kez siğil çıkarmaya başladım yaktırmak için İstanbul Avrupa yakasında doktor önerileriniz varsa eğer yardımcı olabilir misiniz? Efudix kremle yakıyorum ama yara oluyor o şekilde
    Çok güzel bir yoldasın cizlam, mücadelen başlamış bile gerçekten geçecek bu süreçler, zamanla böyle kafaya takmayacaksın bile ahcc'ye bırakacaksın kendini hele birde siğiller azalsın bak gör. Doktor konusunda kriyoterapi basit bir işlem her doktor yapar, özel olarak çoook iyi bir doktor seçmene gerek yok. Koterizasyon önemli bir tek, forumda dr. levent türk var %20 indirim yapıyor forumdan gelen uyelere bilgin olsun. Konu açmıştım, ordan telefon numarasını bulup mesajla sorabilirsin belki fiyat verir sana kaç siğilin olduğuna göre.

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben sigil icin devlette cildiyeye gidip yaktirdim. O kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Inan bir dakikayı bile almayan bir işlem.