Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: duoderm-sigili aldı gitti ^-^

Durum
    buse gul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

duoderm-sigili aldı gitti ^-^

Bu minnak lezyonlar için bir çok yöntem denedim.
    Elma sirkesi (salisilik asit icerdigi icin)
    Yoğurt (lastik asit)
    Çörek otu yağı
    İncir sütü
    Sarımsak yağı
    Çay ağacı yağı
    Cinko oksit içerikli kremler. ..
    Her duyduğum öneriyi araştırdım ve denedim.
    Hepsi lezyonun beyazlamasina değişik süreçlerde neden oldular. Lezyonlari koparttigim için kanayip yayıldı
    Son kullandığım solüsyon Duoderm !!! Denemek için bir sigile uyguladım.
    Ve ciddi anlamda dakikalar içinde etki etti.
    Lezyonun üzerine sürdüm birden bembeyaz oldu alan biraz sızı yapınca pamukla sildim ve sigil koptu gitti.
    (Hergün sirkeli pamuk uyguladığım için sanırım tahriş oldu ve bu yüzden yanma yaptı)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: duoderm-sigili aldı gitti ^-^

Alıntı buse gul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu minnak lezyonlar için bir çok yöntem denedim.
    Elma sirkesi (salisilik asit icerdigi icin)
    Yoğurt (lastik asit)
    Çörek otu yağı
    İncir sütü
    Sarımsak yağı
    Çay ağacı yağı
    Cinko oksit içerikli kremler. ..
    Her duyduğum öneriyi araştırdım ve denedim.
    Hepsi lezyonun beyazlamasina değişik süreçlerde neden oldular. Lezyonlari koparttigim için kanayip yayıldı
    Son kullandığım solüsyon Duoderm !!! Denemek için bir sigile uyguladım.
    Ve ciddi anlamda dakikalar içinde etki etti.
    Lezyonun üzerine sürdüm birden bembeyaz oldu alan biraz sızı yapınca pamukla sildim ve sigil koptu gitti.
    (Hergün sirkeli pamuk uyguladığım için sanırım tahriş oldu ve bu yüzden yanma yaptı)
    @Buse, duoderm reklamı yapmıyorsun değil mi? Nasıl dakıkalar için de yok ediyor.

Başka deneyen var mı bunu arkadaşlar?

Durum
    buse gul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Buse, duoderm reklamı yapmıyorsun değil mi? Nasıl dakıkalar için de yok ediyor.

Başka deneyen var mı bunu arkadaşlar?
    @arya Hayır. Bana erkek arkadaşım önerdi Doktoruma sordum olumlu cevap alınca kullandım. En minik lezyonuma uyguladım. Koptu gitti.
    Erkek arkadaşımn 4. Gününde düşmüş lezyonu. Ben o kadar sabırlı olmadığım sildim koptu gitti.
    Sirkeyle bile bir çok lezyonu koparttım.
    Ayrıca eczaneden 7 lira karşısında temin ediliyor çoğunlukla Nasır için kullanıyor.
    Ve solüsyon salisilik asit+lastik asit içeriyor. (Sirke+yoğurt) konu başında da yazmıştım. Neden detayıni yazdığım bir ürünün reklamını yapayım ?

Durum
    Admin

Alıntı buse gul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @arya Hayır. Bana erkek arkadaşım önerdi Doktoruma sordum olumlu cevap alınca kullandım. En minik lezyonuma uyguladım. Koptu gitti.
    Erkek arkadaşımn 4. Gününde düşmüş lezyonu. Ben o kadar sabırlı olmadığım sildim koptu gitti.
    Sirkeyle bile bir çok lezyonu koparttım.
    Ayrıca eczaneden 7 lira karşısında temin ediliyor çoğunlukla Nasır için kullanıyor.
    Ve solüsyon salisilik asit+lastik asit içeriyor. (Sirke+yoğurt) konu başında da yazmıştım. Neden detayıni yazdığım bir ürünün reklamını yapayım ?
    Yanlış anlama canım, şimdi hepimiz bir çıkar yol bulmaya çalışıyoruz ve en azından gerçekten denenen gerçekten başarılı olan (elma sirkesi bu konuda övüldü ve birçok kişi ben gibi pozitif bakıyor) bir şeyler deniyoruz/deneyeceğiz. Reklam olduğunu düşünmedim ama hiç duymamıştım bu duodermi. Biraz araştıracağım. Ve sen de keşke koparmasaydın siğilini. Onlar çoğalıyorlar öyle yapınca

Durum
    Admin

@Busegül, Birde prospektüsünde, cinsel organ üzerinde ve çevresinde kullanılmaması gerektiği yazıyormuş. Tahriş etmiş demiştin ama verrutol'dan bahsettikleri kadar can yakıcı olmaz herhalde?

Durum
    sfnyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    SF

busegul ne kadar iyisin foruma sif bunu yazmak icin bugun kayit olup gelmissin cok tesekkurler harika cicekler bocekler

Durum
    Admin

Bu arada evet duoderm siğil tedavisinde kullanıyormuş, doktora danıştım ve siğilleri yok ettiğini söyledi. Teşekkür ederiz @buse. Deneyenler olursa bu başlıkta paylaşım yapabilirler. Şahsen denemek istiyorum Her şeyi denemek istiyorum da bi başlayamadım yaa hahaha.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Bu arada evet duoderm siğil tedavisinde kullanıyormuş, doktora danıştım ve siğilleri yok ettiğini söyledi. Teşekkür ederiz @buse. Deneyenler olursa bu başlıkta paylaşım yapabilirler. Şahsen denemek istiyorum Her şeyi denemek istiyorum da bi başlayamadım yaa hahaha.
    arya büşra bende baktım ancak genitalden uzak tutun diyor ama doktor kullan dediyse sıkıntı yok gibi

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arya büşra bende baktım ancak genitalden uzak tutun diyor ama doktor kullan dediyse sıkıntı yok gibi
    Direkt kullan demedi, çünkü ben kullanayım mı? demedim ama bu konuda ne düşünüyorsunuz dediğimde, 'evet siğilleri yok etmeye yarayan ir asit, faydalı oluyor yok oluyorlar'' dedi. Yani deneebilir bence, en azından kobay olarak bir siğilde Hadi bakalım aramızda hangi cengaver deneyecek? Arkadaşlar lütfen girişimci olun, önceden elma sirkesi yapanlar dısında kimse yeni atılımlar gerçekleştirmiyor hahaha Deneyelim, paylasalım. Ayrıca kızın adı büşra değil buse hihi

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Direkt kullan demedi, çünkü ben kullanayım mı? demedim ama bu konuda ne düşünüyorsunuz dediğimde, 'evet siğilleri yok etmeye yarayan ir asit, faydalı oluyor yok oluyorlar'' dedi. Yani deneebilir bence, en azından kobay olarak bir siğilde Hadi bakalım aramızda hangi cengaver deneyecek? Arkadaşlar lütfen girişimci olun, önceden elma sirkesi yapanlar dısında kimse yeni atılımlar gerçekleştirmiyor hahaha Deneyelim, paylasalım. Ayrıca kızın adı büşra değil buse hihi
    haha peki yakmaktan baska birşey yapmayan ben :/

Bu Konu için Etiketler