Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 78 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: duoderm-sigili aldı gitti ^-^

Durum
    Kiev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: duoderm-sigili aldı gitti ^-^

Doktor 3 kez azot ile dondurdu. Azot tedavisi çok pahalı olduğu için sert deride çıkan siğilde Duoderm'i denedim bu sefer. Penis ve yumurtalıklar çok hassas olduğu için mümkün olmaz sanırım. Önce duş alıp fırça ile Duoderm'i sürdüm. Üstü hemen beyazladı. 15 dk sonra azot tedavisinde olduğu gibi gazlı bez ile "Eau Borique Solüsyon %3" ile temizledim, beyaz kısmı hemen düştü; "fito" krem sürdüm. Her gün tekrar ettim. Hafif bir acı oldu, ama azot tedavisi kadar değil. Ertesi gün siyahlaştı, 4. günde düştü. Hafif bir renk farkı dışında problem olmadı.

Durum
    sihilgüvenlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

herkese merhaba. bu konu tekrar gündeme gelsin istedim çünkü kullanan kişiler daha sonra deneyimlerini paylaşmamış. yazılanlar kafama yattı ve uygulamayı düşünüyorum fakat kullanan kişilerin daha sonradan yorum yapmaması kafamı karıştırdı

Durum
    yasamformu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba!! Gerçekten duoderm işe yaradı ❤️❤️
    Forumda kullananlar olduğunu görünce denemekten zarar gelmez herhalde diyerek denedim genital bölgemde. Siğillerin üzerine gelecek, çevre deriye gelmeyecek şekilde dikkatlice sürdüm. 4 siğilim vardı küçük, bir tane de neredeyse etben denecek kadar büyük böyle karnabahar görünümde şey vardı.
    Küçük siğiller dün baktığımda yok olmuştu. Etbene benzeyenden pek umudum yoktu ama az önce tekrar sürmek için baktığım sırada fark ettim. RESMEN YOK OLMUŞ. DÜŞMÜŞ GİBİ AZICIK BEYAZ İZİ KALMIŞ!!!

Ben günde bir kere geceleri uyguladım. 2 günde küçük siğiller, üçüncü günde de Etbene benzeyen kısım yok oldu. Biraz yakıyor ilk sürünce ama denemeye kesinlikle değer dostlar!

Durum
    lilith35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba,
    Anal bölgemde bir kaç tane siğil vardı. İzmir' de gezmediğim doktor kalmadı en son bir cildiye doktoru önerdi duodermi. ilk başlarda sadece sürdüm ucu beyazladı, kabuk tuttu gibi oldu. ama 2 haftada geçmedi tabi ki nerdeyse 2 2,5 ay kullandım. bir noktadan sonra çok can yakıcı bir hal aldı, sürdükten sonra yarım saat çömelerek oturuyordum o kadar acı veriyor. ama nihayetinde siğillerim geçti.

Durum
    evolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bugün aldım ve sürdüm hemen. Açıkçası elma sirkesi ile çözümden sonuç. alamadım diye bunu deniyorum.
    Solusyonu kullanır kullanmaz beyazlamaya başladı ve ağrı hissetmeye başladı.
    Bende 20 ye yakın irili ufaklı siğil var ve bu bir sonuç vermez ise doktora gideceğim direkt. Çünkü iyice can sıkmaya başladı.

Gelişmeleri buraya yazacağım.

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selamlar duoderm yerine verrutol un daha kapsayıcı olduğunu düşündüğüm için verrutol kullanıyordum.

HPV ile tanışalı yaklaşık 1 sene olacak, verrutolu ise 4-5 ay önce kullanmıştım sanırım.

Sigara/Alkol almıyorum ancak çok erken kalkıyorum ve stressli sayılabilecek bir işim var.

Ben önemsemezsem siğillerin 1 seneye azalarak yok olacağını düşünürken şuan siğiller yakmadıkça artıyor.

Açıkçası gidip aşı olmayı deneyeceğim artık, çünkü 1 senedir yalnız kalmak/gönül işlerine bile bulaşmamak zor geliyor.

Kendimi cuzzamlı gibi hissetmeye başladım.

Hoşçakalın.

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı UsluCocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar duoderm yerine verrutol un daha kapsayıcı olduğunu düşündüğüm için verrutol kullanıyordum.

HPV ile tanışalı yaklaşık 1 sene olacak, verrutolu ise 4-5 ay önce kullanmıştım sanırım.

Sigara/Alkol almıyorum ancak çok erken kalkıyorum ve stressli sayılabilecek bir işim var.

Ben önemsemezsem siğillerin 1 seneye azalarak yok olacağını düşünürken şuan siğiller yakmadıkça artıyor.

Açıkçası gidip aşı olmayı deneyeceğim artık, çünkü 1 senedir yalnız kalmak/gönül işlerine bile bulaşmamak zor geliyor.

Kendimi cuzzamlı gibi hissetmeye başladım.

Hoşçakalın.
    Merhaba
    Sen hiç siğillere işlem uygulamadın mı orayı tam anlayamadım ?

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İlk başta doktor dondurdu 1-2 kez, baktım sürekli doktora gidiyorum rahatsız olmaya başladım.

Verrutol ile kendim yakıyorum dikkatlice. Ama jilet kullanmasam da siğiller çıkmaya devam ediyor.

Bu Konu için Etiketler