Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV kevanına bende katıldım. :)

Durum
    Barbelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV kevanına bende katıldım. :)

Merhaba arkadaşlar tahmin edersinizki bende hpv virüsü var ve acil antivirüs lazım

Bir kaç ay önce bana önceki kız arkadaşımdan bulaştı arpa kadar siğilleri genital bölgemde farkedince araştırdım ve hpv olduğunu öğrendim.

Morelmen hiç bir zaman düşmedim ne demişler beni öldürmeyen güçlendirir

Çok defa permatik kullandım kullanmamam gerekiyomuş.
    Hatta kimseye tavsiye etmiyorum biraz mozoşitlik yaptım permatikle kökünden kestim hepsin baya kanadı sonrada bastım sirkeyi çok acıdı ama kendimi şöyle sakinleştirdim acı çeken aslında sigillermiş gibi düşündüm

Azaldılarmı? Evet Geçtimi? Hayır şuan 5 tane arpanın yarısından dahada küçükler.

Soruma gelince nasıl bir yol izlemeliyim mesela ahcc ile birlikte aldara kullansam daha iyi olurmu yada bunlara ek ne olabilir?

Merak ettiğim bir diğer konuda bu melet ilk ilişkide karşı tarafa kesin bulaşır diye bir kayde varmı?

Son olarak pilasma pen satın almayı düşünüyorum küçük bir alet sigilleri yakmak için işe yararmı acaba?

Durum
    Kaershu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV kevanına bende katıldım. :)

Jileti vurdum yazdığın kısımda içim bir hoş oldu.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Kaershu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama beni çok sinirlendirdiler yani belki doğru bir hareket değil ama hakettiklerini düşünüyorum 😁

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc ile aldara aynı klasmanda olan şeyler değil açıkçası. Aldara o bölgede bağışıklığı yükselterek viral yükü azalttıgını vaad ediyor ama ben de 4 aylık kullanıcısı olarak eh işte diyorum. Benim dışında yapılan ankette blogumuzda %70 memnun kalmadı. Ahcc ise gıda takviyesi ve direkt hpv negatif yapıyor 6 aylık kullanımda, memnuniyet oranı epey yüksek %10 negatif olmama payın her zaman var ancak en etkilisi şuana kadar bu

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Kaershu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc ile aldara aynı klasmanda olan şeyler değil açıkçası. Aldara o bölgede bağışıklığı yükselterek viral yükü azalttıgını vaad ediyor ama ben de 4 aylık kullanıcısı olarak eh işte diyorum. Benim dışında yapılan ankette blogumuzda %70 memnun kalmadı. Ahcc ise gıda takviyesi ve direkt hpv negatif yapıyor 6 aylık kullanımda, memnuniyet oranı epey yüksek %10 negatif olmama payın her zaman var ancak en etkilisi şuana kadar bu
    Anladığım kadarıyla sadece ahcc kullanmamız yeterli onun dışında birşey kullanmaya gerek yok.

Şu sorumu yenilemek istiyorum çünkü önemli benim için, ilk ilişkide karşı karafa kesin bulaşırmı bu hastalık yoksa bir ihtimalmi?

Çünkü biriyle yakınlaşmam oldu ama hpv den haberim yoktu ve vijdanen rahat değilim şuan.

Durum
    Admin

Evet ahcc çok güçlü ve bağışıklığı zirveye çıkartan ve bu sayede hpv negatif olmanı sağlayan bir gıda takviyesi, ilaç kategorisinde değil kendisi hatta bizdeki pharmaton'un japon versiyonu gibi düşün.

%60 ilk sevişmede bulaş olur. Ama oran %60.
    İkinci sevişmede bu oran %100lere kadar çıkabiliyor.
    Asıl koruyan şey, o bölgede bir miktar tüy bulunması, cinsel yolla bulaşı engellemede epey etkili. Kaymak gibi değil, hafif tüylü olmak daha iyi yani aslında bu hastalıktan korunmak için de tabi prezervatif şart.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Barbelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla sadece ahcc kullanmamız yeterli onun dışında birşey kullanmaya gerek yok.

Şu sorumu yenilemek istiyorum çünkü önemli benim için, ilk ilişkide karşı karafa kesin bulaşırmı bu hastalık yoksa bir ihtimalmi?

Çünkü biriyle yakınlaşmam oldu ama hpv den haberim yoktu ve vijdanen rahat değilim şuan.
    Bunu kesin olarak bilemiyoruz ama bazi doktorlar eger deride tahris varsa o sekilde virusu kapar kanisindalar. Saglikli deriye kolayca bulaşmaz diyorlar.. ama herkesin derisinde az cok tahris vardir gozle gorulmese bile zaten. Ozellikle iliski oncesinde genital temizlik yapildiysa nerdeyse bulasmama ihtimali yok.
    Bazi doktorlar da derinin saglikli olma ihtimalini hic goz onunde bulundurmayarak her turlu bulasir diyorlar.
    Bu ikisini de düşündüğümüz de her sekilde bulasir kanisina variyoruz ama cok asiri temas olmadiysa belki gecmemistir nasil yasandigina da bagli biraz bence

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ahcc çok güçlü ve bağışıklığı zirveye çıkartan ve bu sayede hpv negatif olmanı sağlayan bir gıda takviyesi, ilaç kategorisinde değil kendisi hatta bizdeki pharmaton'un japon versiyonu gibi düşün.

%60 ilk sevişmede bulaş olur. Ama oran %60.
    İkinci sevişmede bu oran %100lere kadar çıkabiliyor.
    Asıl koruyan şey, o bölgede bir miktar tüy bulunması, cinsel yolla bulaşı engellemede epey etkili. Kaymak gibi değil, hafif tüylü olmak daha iyi yani aslında bu hastalıktan korunmak için de tabi prezervatif şart.
    Eline sağlık, ne diyelim işallah bulaşmamıştır.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu kesin olarak bilemiyoruz ama bazi doktorlar eger deride tahris varsa o sekilde virusu kapar kanisindalar. Saglikli deriye kolayca bulaşmaz diyorlar.. ama herkesin derisinde az cok tahris vardir gozle gorulmese bile zaten. Ozellikle iliski oncesinde genital temizlik yapildiysa nerdeyse bulasmama ihtimali yok.
    Bazi doktorlar da derinin saglikli olma ihtimalini hic goz onunde bulundurmayarak her turlu bulasir diyorlar.
    Bu ikisini de düşündüğümüz de her sekilde bulasir kanisina variyoruz ama cok asiri temas olmadiysa belki gecmemistir nasil yasandigina da bagli biraz bence
    Biraz şansa kalmış işimiz ozaman, allahtan korunuyodum umarım bulaşmamıştır eline sağlık bu arada.

Durum
    Admin

Alıntı Barbelo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık, ne diyelim işallah bulaşmamıştır.
    Umarımmm

Bu Konu için Etiketler