Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Özel mesaj atma butonu nerede?

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Wink Özel mesaj atma butonu nerede?

Sevgili arkadaþlar,

Forumumuzda ''özel mesaj atma yerini bulma sorunsalý'' baþ göstermekte Üyeler ''bana da atar mýsýn beni de meþajlar mýsýn'' diye haykýrýyor hahahaha Þaka bir yana, þimdi anlatacaðým canlarým.

Telefondan mobilden girdiðinizde özel mesaj atma yerýný bulamazsýnýz, orayý ancak size bir mesaj gelmiþse görürsünüz, cevaplarsýnýz ve sonra hayatýnýza devam edersiniz.

Bilgisayardan giriyorsanýz yapmanýz gerekenler þunlar:

Atýyorum mesaj atmak istediðiniz kiþi, ben'im diyelim.

Bildirimler/bildirimleriniz kýsmýndan özel mesaj kutusuna týklayýn. (bildirimler kýsmý sayfanýn en üstünde çýkýþ kýsmýnýn olduðu çizelgededir)

Akabinde içine girdiðinizde özel mesaj kutusu/ gönderilen kutusu gibi seyler göreceksiniz sol kýsýmda, onun altýnda yeni özel mesaj gönder yazýyor. Ona týklayýp, alýcý kýsmýna ''arya'' yazarsýnýz, baslýkta konuyla alakalý bir þey yazýp, alta da mesajýnýzý yazýp gönderirsiniz. Bu birinci yöntemdi.

Ýkinci yöntem ise þu: Benim forumda yazdýgým herhangi bir yoruma gelip, yine sol tarafta fotografýmýn oldugu kýsýmda tam arya nickinin uzerýne týklayýp, profilimin icine girin. Girdiðinizde yine sol tarafta özel mesaj gönder kýsmý var, ayný iþlemleri uygulayýn ve yollayýn.

Ha sakýn yanlýþ anlamayýn ben size mesaj atmaktan gocunmam Bunu mesaj atýyorum diye yazmadým, bilmeyen arkadaslarýmýz ögrensin belki baska yazarlara da mesaj atmak ister diye.

Durum
    admin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Destek Ekibi

Cevap: Özel mesaj atma butonu nerede?

Altarnatif bir yol daha var.

Hangi üyeye mesaj gönderecekseniz o üyenin üzerine týklayýn. Açýlan menüde "Özel Mesaj"ý seçip gönderebilirsiniz.
    Eklenti 38

Eklenti 37
    • Lütfen Forum Kurallarýný Okuyunuz

• Forum Sitemizin ve Blog Sitemizin Tek Amacý Bu Hastalýkdan Muzdarip Olan Kiþileri Bir Araya Toplamak ve Fikir Alýþveriþi Yapmak. Bildiklerimizi Paylaþmak, Bilmediklerimizi Öðrenmektir.

• ÜYELERÝMÝZÝN GÝZLÝLÝÐÝ BÝZÝM ÝÇÝN ÖNEMLÝ OLDUÐUNDAN, FORUM'A KAYIT OLURKEN PAYLAÞTIÐINIZ BÝLGÝLER SADECE SÝZLERE ÖZELDÝR. KÝMSEYLE PAYLAÞMA YADA KÝMSENÝN GÖRME ÝHTÝMALÝ YOKTUR.

• www.hpvliyiz.com

Durum
    Admin

Bu da güzel

Durum
    kaanbey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kýdemli Üye

Alýntý Arya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sevgili arkadaþlar,

Forumumuzda ''özel mesaj atma yerini bulma sorunsalý'' baþ göstermekte Üyeler ''bana da atar mýsýn beni de meþajlar mýsýn'' diye haykýrýyor hahahaha Þaka bir yana, þimdi anlatacaðým canlarým.

Telefondan mobilden girdiðinizde özel mesaj atma yerýný bulamazsýnýz, orayý ancak size bir mesaj gelmiþse görürsünüz, cevaplarsýnýz ve sonra hayatýnýza devam edersiniz.
    mobilden girenler için diyorum;
    Anasayfanýn en altýnda bulunan "Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmýþ. Þuanki Zaman: ..." yazýsýnýn üstündeki sol kutucukta mobile styles seçeneðni, default style alýrsanýz web görünüme geçerseniz özel msj alabilir/atabilirsiniz

Durum
    Admin

Aynen öyle, mobilden girenler, en alta kadar inip ''full site'' yaparlarsa bilgisayardan girmiþ gibi görüntü olur.

Bu Konu için Etiketler