Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yine ahcc icmeyi unuttum

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yine ahcc icmeyi unuttum

Arkadaslar ben de ara sira unutsak bisey olmaz, olmuyor diye dusunuyordum ama bu sefer 5. Kez unutusum 🤦🏽♀ Endiselenmeye basladim artik sizce cok etkisi olur mu unutmanin? Sizlerin de unuttuğu oluyor mu?

Durum
    Piuuu89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Yine ahcc icmeyi unuttum

Sonraki gün mü aklınıza geliyor?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merve, hpv tedavisinde ahcc'nin düzenli kullanımı önemli bence unutmamalısın. 1 günden bir şey olmaz ama bir hatırlatıcı kurabilirsin canım cep telefonuna, her gün günde 2 kez sana hatırlatsa, bi saatte kaçırmış olsan bile diğer hatırlatılan saatte aklına yine gelir ve içebilirsin Bu hastalıktan kurtulmak için maddi manevi ne kadar çaba sarfettiğinizi unutmayın

Durum
    Özel Üye

Alıntı Piuuu89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonraki gün mü aklınıza geliyor?
    Yok ya kahvalti yaparken hatirliyorum aaa unuttum diye ama yemis bulunuyorum

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merve, hpv tedavisinde ahcc'nin düzenli kullanımı önemli bence unutmamalısın. 1 günden bir şey olmaz ama bir hatırlatıcı kurabilirsin canım cep telefonuna, her gün günde 2 kez sana hatırlatsa, bi saatte kaçırmış olsan bile diğer hatırlatılan saatte aklına yine gelir ve içebilirsin Bu hastalıktan kurtulmak için maddi manevi ne kadar çaba sarfettiğinizi unutmayın
    Canim normal hayat akisimda unutmuyorum her sabah ise gitmek icin kalktigimda düzenli yaptigim islerin icinde ahcc icmek de var ama boyle haftasonlari oldugunda bide onceki gece icip eglenmissem sabaha zar zor ayilmissam o zamanlar unutuyorum daha onceleri de 2 gun hastanede yatarken icememistm 1 gun de yolculuga ciktigim icin butun gun yolculukta oldugum icin karnim hic ac kalmamisti o yuzden icememistm gecerli sebeplerdi onlar. Sadece bu seferki biraz benm yuzumden oldu onu kafaya taktm bundan sonra ahccyi bas ucuma koyacagm olmuyor boyle.

Durum
    Özel Üye

Bu arada 2 gun once 5. Ayi doldurdum ahcc ile ama yazmadm. 6. Ayda durum bilgisi verecegim suan icin hala sigil yok cok sukur 🙏🏻

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim normal hayat akisimda unutmuyorum her sabah ise gitmek icin kalktigimda düzenli yaptigim islerin icinde ahcc icmek de var ama boyle haftasonlari oldugunda bide onceki gece icip eglenmissem sabaha zar zor ayilmissam o zamanlar unutuyorum daha onceleri de 2 gun hastanede yatarken icememistm 1 gun de yolculuga ciktigim icin butun gun yolculukta oldugum icin karnim hic ac kalmamisti o yuzden icememistm gecerli sebeplerdi onlar. Sadece bu seferki biraz benm yuzumden oldu onu kafaya taktm bundan sonra ahccyi bas ucuma koyacagm olmuyor boyle.
    Tamam kuzu seni yargılamıyorum sakın yanlış anlama tek tek açıklamış ya kıyamam hahaha sen de suçluluk hissediyorsun di mi düzenli kullanmadığın anlarda, o halde napıyoruz düzenli kullanıyoruz ve kendimizi iyi bakıyoruz, sağlıklı bakıyoruz. Bak zaten 5.ayda siğilin de yok 6. ayda olmazsa belki de negatif olmuşsundur?

Durum
    Kıdemli Üye

Sabah içmek zorunda değilsin, yemekten 2 saat sonra veya 1 saat önce açken içiliyor. Yani günün herhangi bir zamanı aç olmanız yeterli. Ben sabah başka ilaç kullandığım için ahcc yi akşam içiyorum .

Durum
    Kıdemli Üye

Ben sabah başka ilaç içiyorum 9 gibi kahvaltımı ediyorum garanti olsun diye akşam 5 e kadar birşey yemeyip Ahcc içiyorum ve 1 saat sonra yemek yiyorum. çok acıkırsam öğlen yemek yediysem 7 gibi içiyorum Ahcc yi ve yine 1 saat sonra yemek yiyorum.Zaten yemekten 2 saat sonra içilmesi bile yeterli ben iyice acıktırıyorum kendimi

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam kuzu seni yargılamıyorum sakın yanlış anlama tek tek açıklamış ya kıyamam hahaha sen de suçluluk hissediyorsun di mi düzenli kullanmadığın anlarda, o halde napıyoruz düzenli kullanıyoruz ve kendimizi iyi bakıyoruz, sağlıklı bakıyoruz. Bak zaten 5.ayda siğilin de yok 6. ayda olmazsa belki de negatif olmuşsundur?
    İcmedigimde cok kotu oluyorum arya kendimi suclu hissediyorum acayip inandım ben ahccye Buraya da sanirim teselli verin diye yazdim biraz 😂

Bu Konu için Etiketler