Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital herpes, uçuk( hsv )

Durum
    Şans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Genital herpes, uçuk( hsv )

Ahahha simdi googleda arattım da aseton yöntemi zaten bilinen bir yöntemmiş.

Durum
    Jade09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Genital herpes, uçuk( hsv )

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genelde hayır, ve hsv ömür boyu kalır.
    Benim 2 senedir HPV var, bu sene 3. seneye doğru gidiyorum. En son HPV51, HPV31 ve HPV66 çıkmıştı, son 1 senedir AHCC timehealth kullanıyorum, bunun yanında propolis, c vitaminii betaglukan ve d vitamini kullanıyorum. Sağlıklı besleniyorum, içki ve sigara kullanmıyorum, buna rağmen en son yaptırdığım hpv testinde yine yuksek tipli virüs saptandı.Geçen seneden bu yana 2-3 ay aralıklarla birkaç kez genital bölgemde önce kızarıklık ile başlayan minik minik hepsi birbirine yakın içi su dolu kabarcıklar çıktı, bunları araştırdığımda genital herpes veya bazı HPV türlerinde içi su dolu kabarcık şeklinde siğillerin çıktığını okudumi doktoruma sorduğumda kıl kökü kaynaklı birşey olabileceğini söyledi veya lazer epilasyon sonrası bu tarz sivilcelerin çıktığını söyledi. Çıkan içi su dolu kabarcıkların kızarıklıkla ve acıyarak çıkıyor 2-3 gün içinde kuruyup kayboluyor. Doktor genital herpesin bu kadar kısa sürede geçmeyeceğini ve yanmaya, kaşıntıya ve ağrıya sebep olabileceğini söyledi ama ben tam da emin olamadım açıkçası. Forumda bu tarz bir şey yaşayan var mı ? sizin bu konuyla ilgili yorumlarınız nedir? sormak istedim.

Bu Konu için Etiketler