Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelde işin içinden Hpvsiz çık..

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gelde işin içinden Hpvsiz çık..

Merhaba malum bende hpv52 dedik üstüne 56 dedik,kanamalı bi leep süreci dedik dedik geldik..

Aklımda bu süreçte ne bir sevgili ne bir cinsel hayat düşüncesi yokken bir adamla tanışmış bulunuyorum.. ve benimle 2 haftadır herşeyden habersiz çok ilgileniyor,neredeyse duygusal bir bütünlük kazanacağız.. adam öyleki kariyeri bakımından bir çok kadının belki de “ şu çocuk beni alsada hayatım kurtulsa “ dediği bir adamdır bilmiyorum,işin komiğide benim adamı tanımıyor olmamdı 😁

Neyse velasıl kelam,insan işte bilmeden seviyor.. seven sevişmek istiyor,bir bütün olmak istiyor.. aşık oluyor.. hepsi çok güzel duygular,yaşaması da öyle..

Ama gel gelelim ben bu adamla yakınlaşacak olsam nasıl yakınlaşacağım arkadaş.. ya hpv bulaştırırsam korunacak olsam bile? Ya da korunacak olsam bile ya başka bir türü daha taşıyan bir bireyse bundan nasıl korunacağım... ?

Ve ben bunu bu adam’a nasıl söyleyebilirim.. aklım karmakarışık.. benden bir adım bekliyor ben olduğum yerde sayıyorum.. ilk defa bir duyguyu taşımak bu kadar zor oldu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Gelde işin içinden Hpvsiz çık..

Adama gerçeği söyleyeceksin Bazı erkekler manyak oluyor belki de şu an ulaşamayacağını ve birliktelik yaşayamayacağını bildiğinden vazgeçemez senden Ama her erkek böyle değildir tabi, he tamam oldu o zaman diyip giden de olabilir.

Ayrıca şöyle düşün bu bir sınav. Yanında olmayı kabul eden ve bu donemi cinsellik olmadan geçirip seni tanımak isteyen kalır. Direkt giden kişinin zaten sana kalıcı ve sağlam duyguları yoktur, yüzeyseldir.

Nasıl başına geldiğini, aslında hpv'nin ne kadar yaygın olduğunu, hatta kendisinde bile olabileceğini vs vs istersen araştırmalarla göster istersen anlat. Ama şunu bilsin ki bu hpv denilen şey ''her deliğe girip çıkan'' insana bulaşan bir şey değil, tek bir birliktelikle de bulaşabilir ve gerçekten artık korkunç derecede yaygın. Çoğu da vücudunda hpv taşıdığından habersiz.

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ne güzel anlatmışsın aryacım. Kesinlikle katılıyorum sana, başına gelmeyen insanlar sanki bizler ölümcül virüse yakalanmışız gibi davranıyorlar. Keza sevgililerimiz de öyle.. Bu virüsün ne kadar yaygın olduğunu aşı dışında bir korunma yönteminin olmadığını bilmiyorlar ya da bilmek istemiyorlar. Kaldı ki şu an Türkiye'de bulunan aşı sadece 4 tipe karşı koruyor. Yani korunmak artık şansa kalmış vaziyette. Ben gerçekten de cinsel hayatı olup hpv kapmamış insanlara sadece şanslı gözüyle bakıyorum. Bizden tek farkları o. Ama insanlar nedense biz hpv'lileri çok farklı bir yerde konumlandırıyorlar. Clouds sana tavsiyem de arya'nın dediği gibi baştan söylemen. Söylemeyip başlarsan için içini yiyecek, acaba bulaştı mı, şöyle oldu mu böyle oldu mu diye düşüneceksin hep. En güzel zamanlarını stresle geçireceksin. Sen en başta söyle herşeyi kaldı ki bu ömür boyu sürecek bir hastalık değil. Gerekli tedavileri oluyorsun sonuçta hepi topu bir kaç aya tamamen vücuttan atacaksın. Seninle gerçekten ilgileniyorsa bu süreçte senin yanında olur. Negatif sonucunu da alınca gönül rahatlığı ile ilişkini doya doya yaşarsın istersen ondan da test yaptırmasını isteyebilirsin ya da aşı olabilirsin diğer türlere karşı. Umarım her şey güzel olur senin için

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Clouds cok seviyorsan bence soyleme. Bi sure yasamayalim cinsellik ben yavas gelissin istiyorum de. Negatif olduktan sonra yasa.. bu surecte tabiki sabır gerekiyor. Ama onu kaybetme ihtimalinden korkuyorsan iyilesene kadar saklayabilirsin. Ha tabi iyilestikten sonra ondan sana yenisinin geçmeyeceğini bilemezsin ama hayatimiz boyunca hep var bu ihtimal zaten o yuzden cok onemsememek lazim

Durum
    Özel Üye

Ama birini gercekten sevip isteyip de yasamadan durmak cok zor ben yapamamistim acikcasi

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clouds cok seviyorsan bence soyleme. Bi sure yasamayalim cinsellik ben yavas gelissin istiyorum de. Negatif olduktan sonra yasa.. bu surecte tabiki sabır gerekiyor. Ama onu kaybetme ihtimalinden korkuyorsan iyilesene kadar saklayabilirsin. Ha tabi iyilestikten sonra ondan sana yenisinin geçmeyeceğini bilemezsin ama hayatimiz boyunca hep var bu ihtimal zaten o yuzden cok onemsememek lazim
    Evet aslında bu da bir ihtimal yani karşındaki buna saygıyla yaklaşırsa hiç söylemeyebilirsin de sonuçta negatif olunca bir sıkıntı kalmıyor en azından senin için. Negatif olana kadar dişinizi sıkarsınız

Durum
    Özel Üye

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet aslında bu da bir ihtimal yani karşındaki buna saygıyla yaklaşırsa hiç söylemeyebilirsin de sonuçta negatif olunca bir sıkıntı kalmıyor en azından senin için. Negatif olana kadar dişinizi sıkarsınız
    Aynen hem karsidakinin aklinda suphe kalmaz sonra cinsellik kotu etkileniyor bilince gecse bile. En temizi beklemek

Durum
    Admin

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel anlatmışsın aryacım. Kesinlikle katılıyorum sana, başına gelmeyen insanlar sanki bizler ölümcül virüse yakalanmışız gibi davranıyorlar. Keza sevgililerimiz de öyle.. Bu virüsün ne kadar yaygın olduğunu aşı dışında bir korunma yönteminin olmadığını bilmiyorlar ya da bilmek istemiyorlar. Kaldı ki şu an Türkiye'de bulunan aşı sadece 4 tipe karşı koruyor. Yani korunmak artık şansa kalmış vaziyette. Ben gerçekten de cinsel hayatı olup hpv kapmamış insanlara sadece şanslı gözüyle bakıyorum. Bizden tek farkları o. Ama insanlar nedense biz hpv'lileri çok farklı bir yerde konumlandırıyorlar. Clouds sana tavsiyem de arya'nın dediği gibi baştan söylemen. Söylemeyip başlarsan için içini yiyecek, acaba bulaştı mı, şöyle oldu mu böyle oldu mu diye düşüneceksin hep. En güzel zamanlarını stresle geçireceksin. Sen en başta söyle herşeyi kaldı ki bu ömür boyu sürecek bir hastalık değil. Gerekli tedavileri oluyorsun sonuçta hepi topu bir kaç aya tamamen vücuttan atacaksın. Seninle gerçekten ilgileniyorsa bu süreçte senin yanında olur. Negatif sonucunu da alınca gönül rahatlığı ile ilişkini doya doya yaşarsın istersen ondan da test yaptırmasını isteyebilirsin ya da aşı olabilirsin diğer türlere karşı. Umarım her şey güzel olur senin için
    Teşekkür ederim naviculacım <3 Senin de her bir cümlene katılıyorum.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Vallahi şöyle diyeyim; ben en çok ailemi seviyorum,ancak onu kaybetme korkusu yaşarım. Elimde tutayım diye ne insani arzularımı ertileyebilirim ne de onun rengini anlamak için süreyi uzatabilirim. Olduğu kadar ya,bu bir sınav. Tabiiki söyleyeceğim. Güzel bir kadınım eğlenmek isteyebilir,vakit geçirmek isteyebilir. Belki evlenmek isteyebilir. Ona ne uyacağını bilemem .. ama ben önemliyim

Durum
    Admin

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi şöyle diyeyim; ben en çok ailemi seviyorum,ancak onu kaybetme korkusu yaşarım. Elimde tutayım diye ne insani arzularımı ertileyebilirim ne de onun rengini anlamak için süreyi uzatabilirim. Olduğu kadar ya,bu bir sınav. Tabiiki söyleyeceğim. Güzel bir kadınım eğlenmek isteyebilir,vakit geçirmek isteyebilir. Belki evlenmek isteyebilir. Ona ne uyacağını bilemem .. ama ben önemliyim
    Haa şöyle cloudscuğum kendi değerini bil, özelsin. Hpv'ye sahipsin diye bu seni ne değersiz, ne tercih edilmeyen yapar tam tersi karşındaki insanın ciddiyetini görürsün ya da hiçbir şey kaybetmediğini anlarsın

Bu Konu için Etiketler