Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğillerimi YAKTIRDIM(Doktor pipime iğne yaptı)

Durum
    üzgünpipi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Siğillerimi YAKTIRDIM(Doktor pipime iğne yaptı)

Herkese selamlar,yaklasık 1sene önce penisimde minik minik siğiller dikkatimi çekti(sivilce gibi bişeydir diye düşündüm ozamanlar genital siğilden haberim yoktu) neyse ben bunları sıktım kanattım vsvs birtürlü geçmediler sonra baktım gitgide artıyorlar,daha sonra nette biraz araştırma yaptım ve genital siğil olduğunu öğrendim internette yazan sirke sürmek,sirkeli pamuğu bekletmek vs bunları denedim ve siğiller bembeyaz oldu bu işleme devam ettim birtanesi tamamen geçti ama sonra fazlalaşarak geri çıktılar(sirkeyle uğraşmayın iç çamasırınız yatağınız felan sirke kokar bide gece uyurken sirkeli pamuk yüzünden altınıza çişinizi yapmış hissiyatıyla uyursunuz baskada işe yaramaz)baktım artıyorlar hemen doktora gittim(devlet hastanesi,ürolog) bunlar fazlalaşmış yakalım dedi,çok korktum ve doktora iz kalıp kalmayacağını sordum doktorda çük güzellik yarışmasına mı girceksin diye espri yaptı yalandan güldüm ama birazcıkta komikti.d nse hafif kalır dedi ama göze batmayacağını söyledi,daha sonra beni baska bir odaya aldı ve üzerimdeki tüm metal eşyaları çıkarmamı söyledi küpeye kadar,elektrik vercekmiş vücuda öyle yakılıyormuş tabi elektriği siz hissetmiyorsunuz,beni alüminyum plakaya oturttu ama plaka yataydı sıkıntı yok o yüzden.d nse sedyeye uzandım totom plakanın üstüne gelcek şekilde,daha sonrasında uyuşturmak için iğnesini hazırladı bi sünnet olurken bide o an öyle korkmuştum,pipimi tuttu ben kasıldım kasma kendini diyo bide pipime iğne sokcaksn nasıl kasmıyım diyemedim tabi.d nse iğneyi yaptı yakacağı siğillerin üstüne çok acımıyo tatlı bi acı hoşuma gitti benim .d yakmaya basladı dumanlar çıkıyo felan penisten biraz acıyı hissettm yakarken uyuşmasını tam beklemedi ama abartlcak bi acı değil dövme yaptıran varsa dövmeden daha az acıyo,işlem bitti 6 tanesini yaktım hepsini yakarsam çükünü kullanamazsın dedi ki aradan 1,5 hafta geçti sadece çiş yapma maksadıyla kullanabiliyorum ilaç felan vermedi baticon sür dedi 3-4 gün su deydirme dedi hergün baticonla temizledim 2tanesi kabuk bağladı birinin kabuğu düştü ama penisin altındakiler iltihap kaptı galba beyaz akıntı oluo içinden ve kabuk bağlamadıda hala baticona devam ediyorum.buarada yaktırma işleninden sonra hiç ağrı sızı olmuyo sadece yaklaşık 3-4saat pipinizi hissetmiyorsunuz ama korkmayın çişinizi felan tutabiliyorsunuz uyuşukken hissetmeyip altıma çişimi yaparmıym yanlşlıkla diye düşündüm korktuğum basıma gelmedi..muhtemelen birlikte olduğum birinden kaptım bir dönem çok çapkındım ama bu olaydan sonra uslandım asla ama asla kondomsuz sevişmeyin arkadaslar ve penisinizde minicik bişi farkederseniz anında doktora gidin.26sında yine gideceğim doktora kalanları yaktırmak için ogün yasadıklarımıda detayları ile anlatırım sizlere.Umarım kurtuluruz hepimiz tamamen bu siğillerden kalın sağlıcakla Bu arada başlık youtuber başlığı gibi oldu ama bizde clickbait yok neyse o .d

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Siğillerimi YAKTIRDIM(Doktor pipime iğne yaptı)

@Üzgün pipi, selamlar Nickine ve doktorun söylediği cümleye güldüm Ancak yazım tarzındaki hatalara ve noktalama işaretlerine dikkat edersen çok sevinirim. İnsan okuyor bunu (!)

Her neyse, bu bilgilendirici koterizasyon deneyimi için teşekkür ediyoruz

Durum
    üzgünpipi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Üzgün pipi, selamlar Nickine ve doktorun söylediği cümleye güldüm Ancak yazım tarzındaki hatalara ve noktalama işaretlerine dikkat edersen çok sevinirim. İnsan okuyor bunu (!)

Her neyse, bu bilgilendirici koterizasyon deneyimi için teşekkür ediyoruz
    Haklısın,daha dikkatli olacağım.

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Mrb son durumun nedir

Bu Konu için Etiketler