Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanim süresi?

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc kullanim süresi?

Alıntı Matrax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende ihtimale bırakmayıp uzun sure aralık vermeden kurtulana kadar kullanmayı düşünüyorum.Ben ilaca sigilim varken yaktırmadan başladım. İlaca başladıktan 1 hafta sonra yaktırdım. Aktif sigilin olması ilacın kullanimini gereksiz manasız kılar mı acaba?
    Gereksiz manasiz kilmaz sonucta bagisikligin gucleniyor ve ahcc li gunlere gun ekleniyor o surec ilerliyor. Mesela soyle soyleyeyim ben ahccye baslasigimda ilk 1 ay sigilim cikti ondan sonra ikinci ayi da yaktirmadan o sigilleri sigillerle gecirdim. Bu surecte ahccye devam ettim ve 3. Aya girdim mevcut sigillerim duruyordu ama yenisi cikmiyordu artik. Yenisinin cikmadigini anlayınca gittim yaktirdim hepsini o gun bugundur tertemiz.

Yani sigilin olabilir onun var olmasi ahcc etkisini yitirmez ahcc bagisikliginla oynar sadece bi ara yaktirirsin temzlenirsin o kadar onemli degil. Ben gbi mesela 2. 3. Ayinda yaktirablirsn nasilsa 3 ay sonra artk cikmamaya basliyor. Tertemiz gezersin sonra 😂

Durum
    Özel Üye

Diger soruya gelince arya da soylemis zaten ahcc sigil dusurmuyor sadece yenilerinin cikmasini engelliyor o da bagisikligi guclendirdigi icin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz manasiz kilmaz sonucta bagisikligin gucleniyor ve ahcc li gunlere gun ekleniyor o surec ilerliyor. Mesela soyle soyleyeyim ben ahccye baslasigimda ilk 1 ay sigilim cikti ondan sonra ikinci ayi da yaktirmadan o sigilleri sigillerle gecirdim. Bu surecte ahccye devam ettim ve 3. Aya girdim mevcut sigillerim duruyordu ama yenisi cikmiyordu artik. Yenisinin cikmadigini anlayınca gittim yaktirdim hepsini o gun bugundur tertemiz.

Yani sigilin olabilir onun var olmasi ahcc etkisini yitirmez ahcc bagisikliginla oynar sadece bi ara yaktirirsin temzlenirsin o kadar onemli degil. Ben gbi mesela 2. 3. Ayinda yaktirablirsn nasilsa 3 ay sonra artk cikmamaya basliyor. Tertemiz gezersin sonra ��
    Ben de ahcc kullanmadan önce ayda 2 tane cıkıyor diye bekleyip öyle yaktırıyordum Doğru bir şey yaptığımı söyleyemiycem tabi ama hahaha. Nasolsa sonraki ayda 1-2 tane cıkacak diye 1bucuk ayda 1 gidiyordum

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de ahcc kullanmadan önce ayda 2 tane cıkıyor diye bekleyip öyle yaktırıyordum Doğru bir şey yaptığımı söyleyemiycem tabi ama hahaha. Nasolsa sonraki ayda 1-2 tane cıkacak diye 1bucuk ayda 1 gidiyordum
    Yoo bence yanlış degil aryacim yaptigin ahcc ile sigilin vucutta durmasinin ilk aylarda cok önemi yok nasilsa cikiyor. 3. Aydan sonra onemli bence cnku 3. Aydan sonra artik cikmamaya basliyor ve ne kadr temiz sigilsiz olursak o kadar artik bunyemiz kolay atabilecektir diye dusunuyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoo bence yanlış degil aryacim yaptigin ahcc ile sigilin vucutta durmasinin ilk aylarda cok önemi yok nasilsa cikiyor. 3. Aydan sonra onemli bence cnku 3. Aydan sonra artik cikmamaya basliyor ve ne kadr temiz sigilsiz olursak o kadar artik bunyemiz kolay atabilecektir diye dusunuyorum
    Aynen kuzum 4.ayda da siğil çıkarsa dehşete düşmeyin 6.ayda yenen var. Ha 5.ayda siğil çıkaran olursa ona da 2 ay daha ahcc sürecini uzatmasını tavsiye ederim o kadar

Bu Konu için Etiketler