Merhaba Arkadalar,

Bu listeye bir doktoru daha eklemek istiyorum, ok beendim. ''Do. Dr. Mesut Polat''

Ben hpv iin gitmedim zaten biliyorsunuz negatifim uzun zamandr. Sadece rutin pap smear testi ve kontrol iin gittim. Herhangi bir sorunum yok, pap smear testi de yapld.
Doktoru ok beenmemin sebebi hem ok bilgili olmas, hem ok gleryzl, hem de ilgili bir doktor, oturup anlatyor falan.
Bu arada ben tabi gemi ykmden de bahsettim. Sonra kendisinin yetkinliklerine baktgmda internetten ''cin'' stnde de altn grdm, yani ilgilendigi alanlar ksmnda. nternette de cok olumlu yorumlar okudum, denildii kadar varm.
zel saglk sigortanz varsa anadolu yakasnda dnmeden gidebileceiniz bir doktor bence, reklam falan yapmyorum yanl anlamayn sakn gerekten beendiim iin destek olmak iin ve iyi doktor arayanlar iin yazyorum.

Biliyorsunuz 2 yl gekindir evliyim ve zamannda leep oldum, ileride ocuk dnyoruz, biraz da bunun iin kontrol baabnda gittim.
Cin3'ten leep olmama ramen rahim agz uzunlugumun hamile kalabilmek icin yeterli oldugunu syledi, dnyalar benim oldu valla ahaha
Yani ksaca iyi bir doktor arayan ve zel sal olan kiilere tavsiye ederim. Neden zel salk dedim? nk pahal biraz, irketleri sayesinde veya kendi yaptrarak zel salk sigortas olanlar iin bu durum sorun olmaz diye bu ekilde nerdim.