Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul Anadolu Yakası Doktorları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: İstanbul Anadolu Yakası Doktorları

Merhaba Arkadaşlar,

Bu listeye bir doktoru daha eklemek istiyorum, çok beğendim. ''Doç. Dr. Mesut Polat''

Ben hpv için gitmedim zaten biliyorsunuz negatifim uzun zamandır. Sadece rutin pap smear testi ve kontrol için gittim. Herhangi bir sorunum yok, pap smear testi de yapıldı.
    Doktoru çok beğenmemin sebebi hem çok bilgili olması, hem çok güleryüzlü, hem de ilgili bir doktor, oturup anlatıyor falan.
    Bu arada ben tabi geçmiş öykümden de bahsettim. Sonra kendisinin yetkinliklerine baktıgımda internetten ''cin'' üstünde de çalıştığını gördüm, yani ilgilendigi alanlar kısmında. İnternette de cok olumlu yorumlar okudum, denildiği kadar varmış.
    Özel saglık sigortanız varsa anadolu yakasında düşünmeden gidebileceğiniz bir doktor bence, reklam falan yapmıyorum yanlış anlamayın sakın gerçekten beğendiğim için destek olmak için ve iyi doktor arayanlar için yazıyorum.

Biliyorsunuz 2 yılı geçkindir evliyim ve zamanında leep oldum, ileride çocuk düşünüyoruz, biraz da bunun için kontrol baabında gittim.
    Cin3'ten leep olmama rağmen rahim agzı uzunlugumun hamile kalabilmek icin yeterli oldugunu söyledi, dünyalar benim oldu valla ahaha
    Yani kısaca iyi bir doktor arayan ve özel sağlığı olan kişilere tavsiye ederim. Neden özel sağlık dedim? Çünkü pahalı biraz, şirketleri sayesinde veya kendi yaptırarak özel sağlık sigortası olanlar için bu durum sorun olmaz diye bu şekilde önerdim.

Durum
    Hanbike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: İstanbul Anadolu Yakası Doktorları

Rukset hanım ile Eylül ilk haftası randevum var. Değerlendirmeyi buraya yazarım.

Bu Konu için Etiketler