Sayfa 13 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 3111213
Toplam 124 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 124 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanan var mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc kullanan var mı?

Alıntı Senem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkur ederim. Fakat soyle bir durum var . Esli durumlarda nasil oluyor ? Esimde ve bende malum var , ben asi oldum oda asi olucak … ama tam negatife donerken tekrar birbirimize bulasitirma ihtimali geldi aklima…. oyle durum yasayan arkadaslar var mi ? Ben internetten bir cok bayanla konustum dedilerki 6 ayda negatife donememiş. Hatta bizim yerli markamiz silver sheel kullanmislar. Bazen bu doktorlarin sayfasinda yorumlari okuyorum bir cogu negatiftim sonra tekrar pozitif oldum yorumlarini okuyunca cok uzuldum
    Cevap verdiginiz icin cok tesekkurler arya hanim… iyiki boyle dertlesebiliyoruz insan kanser olurum diye korkuyor
    Silver shell hakkında ben pek olumlu düşünmüyorum ama siz kullanmak isterseniz düşünebilirsiniz valla yerli olabilir ama ben buna bakmıyorum, neticeye bakan bir yapım var. Ne de olsa pahalı bir ürün ve hem para veriyoruz hem de insanlar 6-8 ay emek harcıyor negatif olabilmek için. Onun yerine amino up (pahalı gelmezse) veya time health ahcc'yi tavsiye ederim ama bu sizin kararınız tabii ki. İlginçmiş bu arada benim de silver shell hakkında olumlu düşünmememin sebebi genelde negatif yapmamasından ötürü, ama sizi yapacaksa siz kullanabilirsiniz. Önceden markalar hakkındaki görüşümü kimsenin ekmeğiyle oynamamak için pek söylemiyordum ancak aldığım yeni kararla ben de bir kullanıcı olarak görüşümü belirtmeyi uygun görüyorum artık.

Eşli konularda da bir süre cinsel teması bırakmanızı öneririm. Daha doğrusu genital bölge temasını.. Çünkü ikinizin de negatif olması için bağışıklık güçlenirken birde bulaş söz konusu olmasın.. Çift olarak ahcc kullanmanız gerekiyor çünkü biriniz negatif olup öbürünüz olmazsa veya çok daha geç olursa sıkıntı olabilir. (Yani uzun süre birlikte olmayacaksanız geç negatif olması da sorun olmaz tabi bu arada)

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tesekkur ederim. Mutlaka buraya geri donusum yapacagim. Benim de aldigim marka time healthdi

Durum
    Senem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Peki asi hakkinda ne dusunuyorsunz? Birde siz artik duzenli smear veriyormusunjz? Kac yildir negatifsiniz ins

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Senem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki asi hakkinda ne dusunuyorsunz? Birde siz artik duzenli smear veriyormusunjz? Kac yildir negatifsiniz ins
    Tek tek mesaj yazmak yerine, yazacaklarınızı tek bir mesajda toplar mısınız @senem
    Aşı yaptırabilirsiniz, sizin kararınız. Ben olmadım, yan etkilerinden korktum ama artık herkes oluyor.
    Evet düzenli smear veriyorum ve size 5 yıldır negatif olduğumu yazmıştım

Bu Konu için Etiketler