Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eşcinsellik ve HPV

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Eşcinsellik ve HPV

Tamam cinsel yolla bulasan viruste eşcinsellerde olan bi virus degil e nabiza ne girecekte seni escinsel sanacaklar oyle bi durum yok. En fazla anogenital sigiller yaziyorlar ozele gidersen bu sorunu halledersin bu sekilde talepte bulunursun yazmazlar. Sigilleri de genel anestezi ile yada lokal anestezi ile yaktirabilirsin genelde de kalmana gerek yok sabah gidip aksam çıkabilirsin bunu sehrindeki özel hastanelerde arastir. Devlet hastaneleri daha yavas bu konuda ozelde olup çıkarsın istegine göre ayarlarlar.

Durum
    mandalina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de bunu ilk kez duydum zaten. Sisteme girilen tanının benim eşcinsel olduğumun anlaşılması ile nasıl bir ilgisi olabiliyor anlamadım. Hadi sistemde anlaşıldı diyelim bunu benim çalıştığım iş yeri nasıl öğrenebiliyor onu da çözememiştim. Hasta ile doktor arasında olan bir şey sonuçta bu. Cevap için çok teşekkürler başka bir genel cerrahi uzmanı bulup durumu bir de onunla konuşmam lazım o zaman.

Durum
    bunny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba foruma bayağıdır bakmıyordum umarım geç kalmamışımdır sizi bilgilendirmek için
    HEMEN özel bir klinikte proktoloji genel cerrah uzmanı aramalısınız bana da devlette genel anesteziyle ekzisyon yaparız 1 saat ameliyat sürer demişlerdi şoka girmiştim hiç unutmam o günü!!
    Daha sonra izmirde özel bi muayenehanede güzelce tedavimi lokal anesteziyle oluyorum.
    Radyofrekans yöntemiyle yapılıyor ve anestezi süresi için 5dk bekleniyor ve operasyon süresi max 3 dk sürüyor sizde bulunduğunuz şehirde araştırmaya koyulup bir an önce tedaviye başlayın ben izmirde 6 aylık tedavi sürecim için 4bin tl ödüyorum.
    Sorunuz olursa mesaj atın profilime,iyi akşamlar

Durum
    ıtar000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba, 19 yaşında erkek bir eşcinselim makat bölgemde bir kaşıntı ile başladı önce şikayetim daha sonralarında özellikle geceleri ufak tefek sızlanmalar ile devam etti geçen hafta arka bölgem de detaylı bir şekilde bakmam ile böyle kabarık siğillere benzer taneler olduğunu farkettim. İşin kötüsüde galiba içerde de mevcut İnternetten benzer görsellere baktığımda bendeki durumun benzerlerini gördüm kondilom diyordu. Bu arada hiv testi de oldum negatif çıktı (3ay geçti) Eşcinsel olduğumu kimse bilmiyor, ikamet ettiğim bölgede izmir de homofobik olmayan bir doktor öneriniz var mı. Birde hangi bölüme görünmem gerekir yorumlarınızı bekliyorum iyi akşamlar

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı ıtar000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 19 yaşında erkek bir eşcinselim makat bölgemde bir kaşıntı ile başladı önce şikayetim daha sonralarında özellikle geceleri ufak tefek sızlanmalar ile devam etti geçen hafta arka bölgem de detaylı bir şekilde bakmam ile böyle kabarık siğillere benzer taneler olduğunu farkettim. İşin kötüsüde galiba içerde de mevcut İnternetten benzer görsellere baktığımda bendeki durumun benzerlerini gördüm kondilom diyordu. Bu arada hiv testi de oldum negatif çıktı (3ay geçti) Eşcinsel olduğumu kimse bilmiyor, ikamet ettiğim bölgede izmir de homofobik olmayan bir doktor öneriniz var mı. Birde hangi bölüme görünmem gerekir yorumlarınızı bekliyorum iyi akşamlar
    Makat bölgesindeki siğiller illa eşcinsel ilişkiyle olmuyor ki. Bir şekilde orda çıkıyor işte siğiller, forumda da örnekleri var. Ha, tabi sizin ilişkinizden onlara ne diyeceğim ama neler neler duyduk, doktordur okumuş eğitimli insandır diyemiyorsun maalesef..

Normalde erkekte hpvye ürologlar bakıyor ama makatta olunca başka bölüm bakıyor sanırım.

Ben sorunuza yardımcı olamadım, sadece işinde uzman doktor aramak yerine homofobik olmayan doktor aramanız bana ülkem adına utanç hissettirdi. Desteğimi vermek için yazmak istedim sadece. Çok geçmiş olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makat bölgesindeki siğiller illa eşcinsel ilişkiyle olmuyor ki. Bir şekilde orda çıkıyor işte siğiller, forumda da örnekleri var. Ha, tabi sizin ilişkinizden onlara ne diyeceğim ama neler neler duyduk, doktordur okumuş eğitimli insandır diyemiyorsun maalesef..

Normalde erkekte hpvye ürologlar bakıyor ama makatta olunca başka bölüm bakıyor sanırım.

Ben sorunuza yardımcı olamadım, sadece işinde uzman doktor aramak yerine homofobik olmayan doktor aramanız bana ülkem adına utanç hissettirdi. Desteğimi vermek için yazmak istedim sadece. Çok geçmiş olsun.
    Aynen, makat çevresine (anüsün çevresinde) sigili çıkıp da heteroseksüel olan çok insan var. Forumda da çok gördüğüm bir örnek zaten. Bende de zamanında popo bölgesinde çıkmıştı 1 kez.

Durum
    mandalina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı ıtar000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Altan Karan'ı biliyorum İzmir'de. Asla homofobik biri değil. Rahat olabilirsiniz.

Durum
    define35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İzmirde kimi önerirsiniz bende izmirdeyim

Durum
    Badybady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ağzında dil altında siğil varmı peki

Bu Konu için Etiketler