Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Patoloji sonucu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Patoloji sonucu

Beliz, leep konizasyon operasyonu zaten biraz pahalı. 2 yıl önce ben yaptırdığımda da pahalıydı. Acıbadem ne kadar fiyat verdi leep konizasyon ücreti için bizimle paylaşır mısın leep yaptıracak arkadaşlara faydası olur?

Küçük bir kısmı alınacaksa hiç dert etme bu konuyu.

İstanbulda biraz daha pahalı olabilir metropol olduğu için ben sana özelden yazayım.

Durum
    Beliz0660 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tabi bilgi vereyim hemen leep + ecc 18000 fiyat verdiler. sonra ecc yi bedava yaparız 12000 olur dediler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Oha oha sadece leep için 12bin tl nedir? Gerçi acıbadem orası.. Normal özel bir hastane olsa 5000-6000 falan olur maksimum. Ecc nedir bilemedim kuzum?

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet aynen boyle durum bu yzuden daha ucuz ama tabi ki alaninda iyi bir doktor olsun diyorum .Ameliyat sonrası tekrar parça alıyorlarmış sanırım o işlem canım

Durum
    Aklımabirseygelmiyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Herkese merhaba,

Ben de patoloji sonucumu dün aldım yazanlar şöyle:

Genel değerlendirme:

-Negatif (İntraepitelyal lezyon ya da malignite görülmedi)
    -Epitelyal Hücre Anormalliği
    -LSIL

Not: Smearda seyrek HSIL düşündüren hücre izlenmiştir. Bu açıdan kesin değerlendirme için kolposkop eşliğinde biyopsi önerilir.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Hepimize çok büyük geçmiş olsun arkadaşlar, Allah acil şifalar versin

Durum
    Minnoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Lsil cın1 demek rahim ağzında hücresel degisiklikler yüksek ihtimal hpv ile olusuyorlar. Hsil cın 2 ve 3 oluyor. Korkmanızı gerektiren bir durum yok önce sakin olun, doktorunuz en iyi sekilde yönlendirir. Biyopsi daha kesin sonuçlar veriyor. Cın1 genel olarak geriliyor ama takip gerektiriyor. Hpv tiplendirmesi yaptırmış mıydınız? Ne kadar zamanda ilerledi? Paylasırsanız bizfe fikir sahibi oluruz. Geçmiş olsun

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Belizcim,acıbadem ve klasikleri...

Şimdi Mümkünse,Koç Üniversitesi Hastanesini arıyorsun ve leep konizasyon ameliyatı için fiyat almak istediğini söylüyorsun. Bu nedir ya.. hayretler içindeyim. Ben özel sağlık sigortalı olduğum için bir ödeme yapmadım yatış görünüyor çünkü işlem,ama aynı gün taburcu oluyorsun.

Skk ile anlaşmalı bir hastane,zaten çalışıyorsan sigortalı da yanılmıyorsam 2850 bir fiyat vardı. Ama emin olmak gerek.

Hızlıca doktorumu söyleyeyim sana; Doğan vatansever. Ama doğan bey’e ulaşmak çok zor,hem de randevu alıp gidebilmek bir o kadar zor. Ya ameliyatta ya da konferansta canımın içi

Fakat hafta onun yokluğunda kanamalarınla ve ikinci dikiş gerektiren ameliyatımı Doğan beyin poliklinlik arkadaşı dr Ceren Ünal yaptı. Ben böyle tane tane konuşan,gecenin bi yarısı mesaj atıp iyi misin diye soranı da görmedim. Doğan bey de tabiiki sormak ister ama adamcaz ne zaman uyuyodur kimbilir.. Doğan bey’e randevu alamazsan Ceren Ünal’a al mutlaka.

Doğan beyin muayene ücreti skklı 165 lira Ceren hanımın da o kadardır. Hastaneye hayret edeceksin,Acıbadem halt yemiş yanında

Durum
    Navicula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ne güzel öneride bulunmuşsun clouds ceren hanım jinekolog değil mi? Ben sadece genel olarak muayane olmak istiyorum asit testi vs orada uygulanıyor mu biliyor musun? Doktor arayışım son bulsun istiyorum artık

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Navicula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel öneride bulunmuşsun clouds ceren hanım jinekolog değil mi? Ben sadece genel olarak muayane olmak istiyorum asit testi vs orada uygulanıyor mu biliyor musun? Doktor arayışım son bulsun istiyorum artık
    Navicula,evet Ceren Hanım Jinekoloji doktoru açıkcası bilmiyorum ama mutlaka yapılıyordur,fakat benim sana tavsiyem ve düşüncem Ceren hanımla mutlu olabilirsin bi git derim

Durum
    Tecrübeli Üye

Yaaa cook teşekkür ederim. Benim özel sağlık sigortam yok . Peki şimdi yaptırsam hemen yararlanabilir miyim bunun hakkında bilginiz var mi

Bu Konu için Etiketler